Informacija
Tootekataloog

Laualambid

Laualambid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Venture Home, Rabalux, Opviq, Vind, Eltap kaupa. Hinnad algavad 7,41 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 129 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Kodu sisustamisse süvenedes mõistate, et kõige olulisemad on väikesed detailid. Kuigi ruumi stiil, teema ja värvilahendus määravad selle, on valgustus see, mis lõpuks loob meeleolu ja loob teie valitud õhkkonna. Tegelikult võib lihtne valgustuse muutmine täielikult muuta ruumi meeleolu ja muuta selle igavast ruumist hubaseks, kutsuvaks puhkuseks või isegi rõõmsaks ja põnevaks ruumiks! Ja vähesed valgustid ühendavad ajatu võlu, kaasaegse võlu ja nutika funktsionaalsuse nagu armas laualamp.

Maailmas, kus domineerivad vapustavad lühtrid, hämmastavalt loomingulised rippvalgustid ja julged põrandalambid, võib vana hea laualamp tunduda vähem väljamõeldud valik. Kuid ärge alahinnake tugeva ja elegantse laualambi väärtust. Õige kasutamise korral võib laualamp tuua sümmeetria, värvi, kontrasti, tekstuuri ja loomulikult valgustuse igasse ruumi, mida see kaunistab.

Õige koha leidmine

Alustuseks määrake kindlaks, kuhu soovite laualambi panna ja määrake kriidiga välja täpne kõrgus, kuhu see läheb, samuti selle kaugus voodist, diivanist või mugavast toolist. Alustades laualambi ostmisest ja seejärel selle magamistuppa või elutuppa sobitamisest ei ole tegelikult hea mõte. Kuigi see võib hea õnne korral töötada, jääb lamp sageli ruumi jaoks liiga lühikeseks, kõrgeks või heledaks. Samuti ei pruugi te vajada öökapivalgustit, mis oleks nii ere kui see, mis asub elutoa kõrvallaual! Seega määratlege selgelt lambi otstarve, enne kui hakkate seda ostma.

Lampide suuruse määramine

Siin on keeruline osa uhiuue laualambi valimisel. Teie valitud laualambi kõrguse määrab rohkem ruum, milles see seisab ja lampi ümbritsev sisekujundus. Kui teil on kõrge öökapp, siis on ütlematagi selge, et lühem lamp sobib ja vastupidi. Üldine norm on siin valida lamp, mille varju põhi on teie silmade kõrgusel, kui istute või puhkate. See toimib olenemata sellest, kas ostate laualambi, mis sobib teie lugemisnurgaga või töölauale, kõrvallambi või isegi sellise, mis sobib elutoa diivani kõrvale.

Värvide maailm

Neutraalne taust, millel pole julgeid värve, on enamikus moodsates kodudes peaaegu norm ja kuna neutraalsed toonid nagu hall, püsivad iga aasta, annavad laualambid teile võimaluse lisada värvitooni. Mitmevärvilised naudingud, võimaldavad teil tuua peaaegu kõik teie valitud toonid, samas kui tööstusliku hõnguga sädelevad vasest laualambid või kuldsed laualambid pakuvad jätkuvalt nutikat metallilist sära.

Lambivari ja varjud

Teine oluline valik, mida laualampi ostes teha, on lambivari ja selle suurus. Ärge laske end köita ainult varju stiili ja mustriga ning arvestage varju ergonoomika ja proportsioonidega lambi korpuse suhtes. Lambivarju läbimõõt peaks olema selle korpuse pikkusest natuke väiksem ja trumlivari on seal kindlasti kõige turvalisem valik. Mida kitsam on varju alus, seda vähem on valgustatud ala, mõelge sellele kaarele enne müügis olevate laualampide valimist.

Tähelepanu detailidele

Enamik laualampe võimaldab teil hõlpsasti toone vahetada ja kuigi mõnel võib olla ämblikkinnitus, võib teistel olla uno-liitmik või klambriga kinnitus. Kontrollige seda enne, kui mõtlete lambivarju vahetamisele. Tänapäeval laualampides kasutatavad pirnid on vanadest kompaktluminofoorlampidest kaugele jõudnud ning LED-valgustus on eelistatud valik, kuna see vähendab ka elektriarvet. Kuid mitte kõik laualambid ei toeta seda lülitit, seega vaadake enne ostu sooritamist täpsemaid üksikasju (nt maksimaalne võimsus).

Sega ja sobita

Teie valitud laualamp ei pea mitte ainult sulanduma ruumi stiiliga, vaid peab ka sujuvalt täiendama teisi juba olemasolevaid valgustuskihte. Need võivad olla süvisvalgustid, mis loovad üldist meeleolu, aktsentvalgustid, mis tõstavad esile konkreetsed arhitektuurilised omadused või kunstiteosed või isegi funktsionaalne valgustus. Unikaalsema välimuse saamiseks proovige segada kokku kaks täiesti erinevat laualampi, millel on sarnased värvid või geomeetrilised kujundid, et anda ruumile lõbusa pöördega visuaalne sümmeetria!