Informacija
Tootekataloog

LEGO® 4+

LEGO® 4+ - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Lõbusad Toy Story 4 LEGO komplektid sinu lapsele

LEGO Toy Story 4 komplektid tutvustavad sinu lapsele tema lemmikfilmide, teletegelaste ja igapäevaste kangelaste suurt universumit. LEGO® 4+ mängukomplektid olid varem kaubamärgiga LEGO Juniors ja neid saab ehitada koos kõigi loominguliseks ehitamiseks mõeldud LEGO komplektidega. Nagu 4+ viitab on need eelkõige mõeldud kasutamiseks lastele, kelle vanus on juba vähemalt 4 aastat. Tegelikult aga leiavad nende komplektide kasutamisest endale piisavalt meelelahutust kõik eelkooliealised väikesed ehitajad. 

Komplektid on spetsiaalselt loodud nii, et need oleksid noorte jaoks lõbusad ja lihtsad ning aitaksid kasvatada nende enesekindlust esimeste lihtsate ehituse etappidega, et LEGO klotsidest ehitamine saaks nende lapsepõlves ideaalse alguse. Aita oma lapsel taasesitada põnevaid Toy Story filmistseene või mõelda välja oma lugusid. Disney Pixar Toy Story 4 10771 Carnival Thrill Coaster ja 10766 Woody & RC komplektid on põnevad komplektid, mida tõestab ka nende lego komplektide suur müük.

Disney Pixar Toy Story 4 10771 Carnival Thrill Coaster 4+ kirjeldus

Jaga oma lapsega karnevali põnevust ja rõõmu kasutades Disney Pixar Toy Story 4 10771 Carnival Thrill Coaster LEGO 4+ ehituse mänguasja. Tegevusrohke lego mängukomplekt on spetsiaalselt loodud nii, et see oleks lõbus ja lihtne koolieelikutele ja väiksematele lastele. Selles suurepärases komplektis on värviline karnevali rada 3 vagunit, 6 tugevat rajaosa ja suur pöörleva pöördväravaga sissepääsukaar ning spetsiaalne alusplaat, mis annab esmakordsetele ehitajatele kogemuse ja uhkuse hoonete, sõidukite ja kõige muu ehitamisel. Selle lõbusa koolieelikute mänguasja komplektiga on kaasas ka armas jäätisevagun koos õhupalli ja pitsaga. 

Kaasasolev lihtne ehitamise ja mängimise juhend aitab ka sinu väikesel karnevali külastajal mõista ehitusetappide eesmärki ning kasvatada oma kujutlusvõimet ja enesekindlust, et ta saaks lõbusas Toy Story keskkonnas hõlpsalt LEGO klotsidest ehitama hakata. Kõik autod on üle 16 cm pikad ja 3 cm laiad. Õhupalliga pitsavagun on üle 7 cm kõrge ja 4 cm pikk. Aksessuaaride hulka kuuluvad kaamera, 1 jäätise element ja pitsapirukas. LEGO komplekt 10771: Carnival Thrill Coaster sisaldab 98 erinevat detaili, 2 kujukest ja kaalub 285 grammi. Selle komplektiga ehitamise aeg on maksimaalselt 60 minutit. Selle pakendi mõõdud on 26,20 cm laius, 19,10 cm kõrgus ja 4,60 cm sügavus.

Disney Pixar Toy Story 4 10766 Woody & RC kirjeldus

Tutvusta oma lapsele LEGO ehitamise lõbusust ja Disney Pixar Toy Story 4 põnevust 10766 Woody & RC komplektiga. See lihtne LEGO 4+ komplekt on spetsiaalselt välja töötatud nii, et see oleks koolieelikutele ja noortele lõbus ja lihtne, sisaldades hõlpsasti ehitatavat Toy Story RC tegelase autot, millel on spetsiaalne alus, mis võimaldab isegi algajatel ehitajatel olla uhke sõidukite ehitamise ja kõige muu üle. Kaasasolev lihtne ehitamise ja mängimise juhend aitab ka sinu noorel võidusõiduauto juhil mõista ehitusetappide eesmärki ning kasvatada enesekindlust ja kujutlusvõimet, et ta saaks LEGO klotsidest ehitamisega suurepäraselt alustada endale tuttavas Disney Pixar keskkonnas. 

Aksessuaaride hulka kuuluvad 3 rohelist sõjaväelast, RC kaugjuhtimispuldi element, 6 värvilist kokkupandavat ekraani klotsi ja 3 kokkupandavat koonust. LEGO komplekt 10766: Woody & RC sisaldab 69 detaili, 1 minikuju ja kaalub 141 grammi. Selle komplektiga ehitamise aeg on maksimaalselt 60 minutit ja pakendi mõõdud on 19,10 cm laius, 14,10 cm kõrgus ja 4,60 cm sügavus.