Informacija
Tootekataloog

LEGO® ADULTS

LEGO komplektid täiskasvanud kasutajatele

LEGO klotsid ei ole mõeldud ainult lastele mängimiseks. Oma naudingu LEGO kasutamisest võivad saada ka täiskasvanud kasutajad. Seetõttu on ka LEGO komplektide müük suunatud palju laiemale sihtgrupile kui ainult lapsed. Esmaklassilised ja riiulile väljapaneku väärilised LEGO komplektid, mis on hoolikalt kureeritud ja spetsiaalselt täiskasvanutele mõeldud, leiab LEGO Adults sektsioonist või LEGO Builders osast, kus esile on toodud need LEGO komplektid, mis sobivad kasutamiseks ka täiskasvanutele. Üheks heaks näiteks on LEGO Forma 81000 Koi, mis on spetsiaalselt mõeldud täisealistele kasutajatele ja oleks lastele kasutamiseks ehk isegi liiga raske.

LEGO Forma 81000 Koi komplekt

LEGO Forma 8100 Koi komplekt ja selle teema eesmärk on tuua LEGO hobi juurde uusi täiskasvanuid ja mõte on pakkuda atraktiivse mudeli ehitamisel lõõgastavat kogemust. Kaasas on spetsiaalsed kalanaha lehed, nii et kui ehitamine on valmis, saab kala nende dekoratiivsete lehtede abil täielikult kaunistada, muutes selle välimuse väga realistlikuks. Kuigi karbil pole seda kirjas on LEGO Forma sisult LEGO Technic komplekt. Komplektis on vaid mõned tavalised tükid, ülejäänud on kõik LEGO Technic sarja elemendid. Technic kaubamärk on autode ja teiste masinate sünonüüm seega tundub, et Forma tootesari, mis on välja töötatud nii, et see meeldiks täiskasvanutele kes muidu LEGO komplekti ei ostaks, on tahtlikult erineva nimega bränditud. 

Ehitamine hõlmab kahe konstruktsiooni kokkupanemist. Üheks on alus, mis on tihedalt kokku pandud klotside hunnik ja teiseks on kala luustik, mis hõlmab kuju kokkupanemist. Aluspinna esteetilisemaks muutmiseks kasutatakse valgeid torudest elemente, samas kui keha on peaaegu täielikult kaetud dekoratiivsete kalanaha lehtedega. Need kaks sektsiooni on kombineeritud väga lihtsal viisil, kasutades LEGO Technic vardaid. Komplekti ehitamine ei võta kaua aega, sest tükke pole tohutult palju ning samme on lihtne jälgida ka LEGO Technic kasutamises alles algajale või täiesti selle kogemuseta inimestele. See on suurepärane võimalus tutvustada fännidele keeruka süsteemi toimimist LEGO mudelite valmistamisel.

Miks LEGO komplektid sobivad täiskasvanutele?

LEGO sobib suurepäraselt lõõgastavaks tegevuseks samamoodi nagu näiteks kokkamine, sest see võimaldab keskenduda lühiajalisele eesmärgile ja hoida oma käed töös. Kui oled sedasorti inimene, kes kipub palju üle mõtlema, siis LEGO komplektiga lõõgastumine võib olla suurepärane viis oma peas keerlevad mõtted maailmast kõrvale juhtida. Ka elus väikeste eesmärkide nimel töötamine on midagi, mis aitab vältida ummikusse sattumist. Kui sul on igav töö ja elus palju muud ei toimu, siis vähemalt erinevate LEGO komplekti ehitamine on see, mille nimel saad tööd teha ja mille üle on sul täielik kontroll. LEGO eelis on ka see, et see hoiab inimesed teleri- ja arvutiekraanidest eemal. Tänapäeval veedame liiga palju aega ekraanide ees ja LEGO aitab sul veidikeseks virtuaalse maailmaga ühenduse katkestada ja lõõgastuda millegi kombatava abil, mida saad oma kätega ehitada.

Erinevate vaimsete häirete ja ärritajatega täidetud maailmas on LEGO komplektid täiskasvanutele keskendumist, praktilist tegevust ja tähelepanu nõudev ajaviide. See on võimalus leida oma sisemine tasakaal tegevusega, mis viib mõtted kuhugi mujale. Tahad teada, kuidas harjutada tähelepanelikkust LEGO ehitamise kaudu? Kas oled kunagi mõelnud, kuidas inimestest saavad LEGO kunstnikud? Või otsid lihtsalt parimat viisi LEGO komplektide oma kodus eksponeerimiseks? Olenemata sinu huvidest, on LEGO komplektide näol olemas kümneid tooteid, mis aitavad sul oma LEGO kogemusest parimat kasu saada.