Informacija
Tootekataloog

LEGO® ANIMALS

LEGO® ANIMALS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 7,19 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 35 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO loomade teemalised klotsid

LEGO pakub lastele ja ka nende vanematele võimalust ehitada klotsidest erinevaid loomi ja olendeid. Seega ei piirdu LEGO klotsid ja nende müük ainult erinevate ehitiste kokkupanekuga. Näiteks komplekt LEGO® BrickHeadz™ Chinese New Year Pandas pakub võimalust klotsidest ehitada panda. Olemas on ka komplekt LEGO Big City Zoo, mis võimaldab kokku panna päris omaenda klotsidest loomaaia. LEGO® DUPLO Wild Animals komplekt erinevate metsloomadega võimaldab lastel lasta oma fantaasiatel lennata ja õppida tundma ka erinevaid loomi.

Loomades on lihtsalt midagi. Midagi, mis ergutab laste kujutlusvõimet nagu ei miski muu. Ükskõik milline loom: tuttavad taluõue lemmikud, eksootilised metsikud kiskjad, eelajaloolised dinosaurused või sügavaimate ookeanide imed. Kes iganes on laps: tüdrukud ja poisid, väikelapsed ja teismelised, vanemad ja vanavanemad, loomade ehitamine on alati lõbus. Laste hiiglasliku loomingulise potentsiaali täitmiseks ühilduvad loomamänguasjad peaaegu kõigi teiste LEGO mängukomplektide ja detailidega koos sellega muutes need ideaalseks kingituseks, et jätkata loomadest inspireeritud kujutlusvõime vallandamist.

Miks on loomade teemalised LEGO klotsid lastele head?

Metsloomade mänguasjad annavad noorele avastajale fantastilise võimaluse vabastada oma sisemine metsik laps. Keegi ei käsi lõvil kunagi oma tuba korda teha ega hail vannis sulistamist lõpetada. Nad võivad laste loodud maailmas olla nii metsikud ja ohtlikud, kui tahavad. Mida valjemad, seda parem.

Või äkki unistab ainu laps loomaaias või metsloomade varjupaigas elevantide, tiigrite ja ahvide eest hoolitsemisest? LEGO® Wild Animals komplektidega saab sinu laps mängida mis tahes metslooma lugu ja reisida eksootilistesse paikadesse kõikjal maailmas, mida ta ainult suudab ette kujutada – džunglisse, savanni või oma kujuteldavasse maailma. Lase oma lapse fantaasial lennata ja kasuta ideaalset kingiideed.

LEGO® BrickHeadz™ Chinese New Year Pandas komplekt

Aita lapsel tähistada erilist sündmust nende võluvate LEGO® BrickHeadz™ Chinese New Year Pandas komplektiga. See komplekt sisaldab emapandat ja tema 2 poega, üks istub, teine lamab. Emapanda on üle 8 cm pikk ja kaks poega on kumbki üle 5 cm pikad. Igal pandakarul on oma tugev alusplaat, nii et neid saab paigutada koos või eraldi magamistoa ümber. Komplektis on ka bambusevarred, latern ja ehitatav mandariinipuu, mis on õnne sümbol. Soovi LEGO fännile nende armsate LEGO BrickHeadz™ Chinese New Year Pandas kingitusega palju õnne.

LEGO® DUPLO Wild Animals komplekt

LEGO® DUPLO Wild Animals komplekt on täis loomi nende loomulikus elupaigas, täis autentseid detaile ning kaheaastastel ja vanematel lastel on palju võimalusi mängida ja õppida.

Vii oma eelkooliealine laps metsloomade tutvustamise reisile üle maailma, peatudes kõigil seitsmel kontinendil. Nad avastavad pandasid Aasias, lõvisid Aafrikas, hirve Euroopas, karu Põhja-Ameerikas, koaalasid Austraalias, pingviine Antarktikas ja palju muud. Loomade ja ümbritsevate häälte mängimiseks mõeldud heli ning kokkupandav maailmakaart on metsik ja suurepärane kingitus loodust armastavatele lastele. Kõik LEGO DUPLO komplektid on asjatundlikult kujundatud lõbusate narratiivide, erksate värvide, erinevate tegelaste ja paljude detailidega, et anda sinu väikesele õppijale suurepärane elu algus.

See ehitav ja mängitav maailma metsloomade mängukomplekt on täis loomi ja keskkondi, mis inspireerivad lapsi õppima ja erinevaid oskusi täiustama. See mänguasi väikelastele on hariv sünnipäeva, pühade või mis tahes tähtsa päeva puhul, mis köidab, lõbustab ja õpetab kaheaastast ja vanemat last aastateks. LEGO komponendid vastavad rangetele standarditele, et väikestel sõrmedel oleks detaile lihtne üles võtta, asetada ja lahti tõmmata.