Informacija
Tootekataloog

LEGO® ARCHITECTURE

LEGO® ARCHITECTURE - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 33,66 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 8 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Architecture komplektid linnade ja objektide ehitamiseks

Mõnikord on nii, et mõne linna või objekti külastamiseks ei ole vaja sul isegi oma kodust lahkuda. Just sellise võimaluse annab LEGO Architecture komplektide sari, mille abil on võimalik ehitada endale klotsides koopiaid tuntud linnadest ja nende linnade tuntud objektidest. LEGO klotsid annavad kasutajatele võimaluse kokku panna linnad nagu Dubai, New York, Tokyo või Pariisi, kuid sellele lisaks on olemas ka komplektid sellistest objektidest nagu Valge Maja, Vabadussammas või Giza suur püramiid. Nii ei ole ka eriline ime, et LEGO Architecture komplektid on nii laste kui ka täiskasvanute seas väga populaarsed ja nende müük on olnud väga edukas. 

LEGO Architecture Paris komplekt

Too oma koju kokku Pariisi ikoonilised vaatamisväärsused selle suurepärase Pariisi siluetiga mudeliga. LEGO Architecture Paris komplektis on olemas Triumfikaar, Champs-Elysées, Tour Montparnasse, Grand Palais, Eiffeli torn ja Louvre ning see on viimistletud muru- ja puualadega ning dekoratiivse Pariisi nimesildiga. See komplekt on loodud pakkuma rahuldust pakkuvat ja lõõgastavat ehitamise kogemust kõigile, kes on huvitatud arhitektuurist, reisimisest, ajaloost ja disainist. Iga LEGO Architecture komplekti silueti mudel on skaleeritud, et anda täpne esitus esile toodud struktuuride võrdlevast suurusest ja loomulikult ka realistlik värvide kujutis.

LEGO Architecture New York City komplekt

Tähista New Yorgi arhitektuurilist mitmekesisust selle üksikasjaliku LEGO klotside mudeliga. LEGO Architecture seeria pakub kodus ja kontoris eksponeerimiseks sobivaid linnade mudeleid ning on välja töötatud kõigile, kes on huvitatud reisimisest, arhitektuuri kultuurist, ajaloost ja disainist. Selles New York City komplektis on Flatiron Building, Chrysler Building, Empire State Building, One World Trade Center ja Vabadussammas ning see komplekt on ka kaunistatud dekoratiivse New York City nimesildiga. Komplektiga kaasasolev brošüür sisaldab teavet iga hoone projekteerija, arhitektuuri ja ajaloo kohta, samuti ajaloolisi fakte New Yorgi linna ja selle arhitektuuripärandi kohta.

LEGO Architecture White House komplekt

Selle praktilise projektiga saad oma koju taasluua detaile Ameerika presidendi residentsi neoklassitsistlikest sammastest ja käikudest, mis ühendavad ida- ja läänetiiba ümbritsevate aedade ja purskkaevuga. Selle LEGO Architecture Valge Maja mudeli saab lähemalt uurimiseks jagada kolmeks osaks ja see sisaldab LEGO klotsi, millele on kirjutatud "The White House", et täiendada inspireerivat väljapanekut. Kui oled Valges Majas aadressil 1600 Pennsylvania Avenue, Washington DC, käinud või unistad selle külastamisest või armastad lihtsalt reisimist, arhitektuuri, ajalugu ja disaini, siis on see loominguline ehituskomplekt mõeldud just sinu jaoks. See kokkupandav LEGO Architecture mudel, mille kõrgus on 11 cm, laius 47 cm ja sügavus 20 cm on suurepärane valik oma kätetöö esitlemiseks sinu koju või kontorisse. See on ühtlasi ka parim kingitus loomingulistele sõpradele. Stiilne isetegemise projekt on mõeldud Valge Maja taasloomiseks LEGO klotsidega ja keskendunud tegevusse sukeldumiseks, mis jätab pärast lõpetamist sulle lõdvestunud ja värske tunde.

LEGO Architecture komplektid sinu elustiili jaoks

Põgene igapäevastest asjadest ja eemalda stress, luues mudeli, mis näeb suurepärane välja nii sinu kodus kui ka kontoris. Kunsti-, disaini-, arhitektuuri- ja popkultuurist huvitatud täiskasvanutele on LEGO Architecture ehituskomplektide kollektsioon parim võimalik kingitus. Loo oma koju mudelid maailma suurlinnadest või ikoonilistest objektidest, millel on oma tähtis koht maailma ajaloos. Kõige selle juures on sul võimalus mudelite kaudu ka iga linna arhitektuuriga tutvuda ning saada parem ülevaade erinevate objektide keerukusest ja disainist.