Informacija
Tootekataloog

LEGO® ART

LEGO® ART - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 39,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 4 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.Ülevaade LEGO Art komplektidest

LEGO Art komplektid on vanuses 18+ kasutajatele mõeldud komplektid ehk siis täiskasvanud LEGO fännidele. Kuid LEGO Art komplektidel on ka lihtsalt tavalistest LEGO fännidest suurem austajate ring. Tegemist ei ole lihtsalt komplektidega, kus klotsid saab mudeliks kokku panna, vaid nagu nimigi ütleb on tegu kunstilise lähenemisega LEGO klotside kasutamisele. Seetõttu on selle LEGO sarja müük populaarne ka nende täiskasvanute seas, kes muidu LEGO komplekte endale ei soeta. Eriliseks teeb selle LEGO Art komplektid sarja juba see, et peale komplekti valmistamist on kasutajal võimalus uhkusega oma kätetööd kodus või kontoris näidata ilma, et see tunduks liialt lapsemeelne. 

LEGO Art World Map komplekt

Maailmakaart pakub kasutajatele kindlasti märkimisväärset huvi, sealhulgas umbes 11 695 elemendiga, mis ületavad oma arvult varasemaid LEGO komplekte. Disainis on üsna realistlikud kujundid kõrvuti muljetavaldavate värvidega, kuigi nende värvide veidrad varjundid võrreldes klassikaliste kaartidega võivad tekitada mõningast segadust. Võib olla oleks see komplekt veelgi lahedam kui kasutusel oleks tavapärasemad värvid, mis võib-olla peegeldaksid erinevaid maastikuomadusi üle kogu maailma. Selle asemel keskenduvad värvide üksikasjad ainult ookeanidele, kus erksad värvid esindavad erinevaid sügavusi. Samas on valmiv kaart siiski piisavalt äratuntav ja näeb üsna huvitav välja. 

LEGO Art Disney’s Mickey Mouse komplekt

LEGO Art Disney Miki Hiir on maailma kõige ikoonilisema koomiksitegelase erinevatest tükkidest moodustatud pilt. Jaga oma kodu maailma kõige populaarsema koomiksi tähtedega! Veeda lõbusalt aega oma lemmiktegelaste Disney Miki Hiire ja Minni Hiire portree loomisega või loo koguni 2 komplekti kombineerides nendest mõlemast ühtne teos täiesti ainulaadsel taustal.

LEGO Art Harry Potter Hogwarts Crests komplekt

Harry Potteri fännid, kes otsivad oma kirge kajastavat projekti, saavad selle LEGO Art Harry Potter Hogwarts Crests seinakunsti komplektiga ehitada ühe neljast vapist ja nautida lõõgastavat põgenemist ikoonilisse maailma. Ehita selle 4249 tükist koosneva seinakunsti komplektiga mosaiikpilt Sigatüüka vapist (Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff või Ravenclaw). Ehitamise ajal kuula kaasasolevat heliriba ja saa Harry Potteri majade ja maailma kohta lisateavet. Kas oled muutusteks valmis? Ehita oma teos ümber uueks vapiks või kogu kokku kõik 4 vappi. Selle komplekti ilu ja loovuse hindamiseks ei pea sa olema kunstnik ega LEGO kollektsionäär.

LEGO Art The Rolling Stones komplekt

Juba selle komplekti karp tundub ihaldusväärne ja stiilne, samas kui juhend sisaldab mudeli koostamise üksikasjalikku tutvustust, disaini protsessi, huulte logo ajalugu ja loomulikult The Rolling Stonesi ennast. See kõik erutab sind tulevase ehituse puhul juba ette. Komplektis on ka heliriba, mis on spetsiaalselt loodud koos selle saatel ehitamiseks. Mudeli valmimiseks on vaja kokku panna 1998 tükki ehk arv, mida võib pidada vihjeks bändi kuulsale tuurile Bridges to Babylon, mis nägi neid koos teise muusikalegendi Bob Dylaniga lavale astumas. Või on see siis lihtsalt juhus.

Kokkuvõte LEGO Art komplektidest

LEGO Art komplektid on huvitav täiendus LEGO tootevalikusse. Need on teistest LEGO komplektidest oluliselt erinevad kogemused, mis võivad ka traditsioonilistele LEGO fännidele meeldida. LEGO Art komplektide hindamiseks ei pea sa olema kunstnik. Kui oled pildi valmistamise lõpetanud, kuva see oma kodus või kontoris seinal või riiulil. LEGO Art komplektid on osa ainulaadsest ehituskomplektide kollektsioonist, mis keskendub kunstile, muusikale, disainile ja arhitektuurile ning need on ka suurepärane kingitus kõigile, kes otsivad endale uut meelelahutust.