Informacija
Tootekataloog

LEGO® BUILDINGS

LEGO® BUILDINGS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 51 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO klotsid filmide sõpradest lastele

LEGO klotsid on ka paljude Disney filmide maailma klotside kaudu taasloojad, sest Lego ettevõte teeb oma klotside pakkumisel Disney ettevõttega koostööd. Head näited siin on LEGO® Disney Anna and Elsa Frozen Wonderland komplekt või LEGO Toy Story Movies komplektid, aga koostööd tehakse ka teiste filmistuudiotega ja saadaval on sellised komplektid nagu LEGO® Art Marvel Studios Iron Man või LEGO® The Penguin Arctic Roller. Igal juhul võib kindel olla, et filmiteemaliste komplektide müük on väga populaarne just selle tõttu, et lastele meeldib nendega oma kodus filme uuesti luua ja nende stsenaariumeid taaselustada.

LEGO Disney Anna and Elsa’s Frozen Wonderland komplekt

Suurenda oma lapse enesekindlust kui ta mängib selle 4+ LEGO® Disney Anna and Elsa Frozen Wonderland komplektiga, mis sisaldab Disney Frozen jäälossi ja lihtsaid juhiseid, mis aitavad alles lugema õppivaid lapsi. Rakendust LEGO Building Instructions kasutades võimaldab päriselus toimuv protsess isegi noorematel ehitajatel tunda end ehitusmeistrina. See on nii äge!

See 4+ komplekt, mis on loodud algajaid ehitajaid silmas pidades, on täis detaile ja tegelasi, et tagada suurepärane mängukogemus. Lossil on alus ja suur sein, mille abil lapsed saavad hõlpsasti ehitada, et mängimist kiiresti alustada. See on suurepärane perekondlik lõbu, sest lapsed ja täiskasvanud saavad jäälossis aega veeta Disney Anna, Elsa ja Olafiga. 4+ komplektid on suurepärane võimalus täiskasvanutele jagada ehitusrõõmu noortega, olenemata sellest, kas nad on kogenud LEGO fännid või avastavad esimest korda LEGO klotse.

LEGO® Art Marvel Studios Iron Man komplekt

Kui oled mõne superkangelase fänn, on LEGO klotside näol sulle olemas põnev komplekt. LEGO® Art Marvel Studios Iron Mani komplekt on üks kolmest ikoonilisest Iron Man portreest. Kui soovid rohkem, osta ja ühenda 3 komplekti ülimaks Iron Man komplektiks. Selle uue LEGO ehitamise kogemuse osana kuula ka komplekti juurde kuuluvat heliriba, et näha ehitamise ajal komplekti lugusid ja lahedaid detaile. Lõpeta projekt Marvel Studios signatuuriplaadiga, seejärel kuva see seinale või riiulile.

Sa ei pea olema kunstnik ega omama palju LEGO mudeleid, et nautida selle seina kunstikomplekti valmimisega kaasnevat rahulolu. See LEGO Art komplekt on osa ehituskomplektide kollektsioonist, mis keskendub muusikale, kunstile, disainile ja arhitektuurile ning mis on suurepärane kingitus kõigile, kaasa arvatud iseendale.

Liitu Batmani pingviini püüdmisega filmis THE LEGO® Batman Movie: The Penguin™ Arctic Roller komplektis. Arctic Roller sõidukil on eemaldatava katusega kujukeste kokpit, topeltvedruga laskur ja palju omapäraseid pingviini detaile. Komplektis on kaks kujukest ehk Batman™ ja The Penguin™. Arctic Rolleril on kuus ratast kummist rehvide ja kuldsete kaunistustega, topeltvedruga laskur, avatav pagasiruum, kalaraketi detailid auto mõlemal küljel, pingviini pea kapoti ornament ja poolläbipaistvad esitulede stiilis elemendid.

LEGO Toy Story komplektid

LEGO Toy Story on Lego teema, mis põhineb Disney·Pixari frantsiisil. Esimesed neli komplekti ilmusid 30. detsembril 2009. aastal, lisaks veel kaks komplekti 4. jaanuaril 2010. aastal. Sama aasta mais ilmusid Toy Story 3 alateema raames viis Lego ja neli Duplo komplekti. 2019. aastal loodi 6 uut komplekti filmi Toy Story 4 põhjal ja 1 komplekt Duplo sarjast, kuid mitte Toy Story 4, vaid rohkem Toy Story 3 filmil. Kokku on Toy Story filmide põhjal 17 komplekti valmistatud tavaliste LEGO klotsidega ja veel 5 komplekti suuremate Duplo klotsidega.