Informacija
Tootekataloog

LEGO® CITY

LEGO® CITY - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,68 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 64 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO City komplektid lastele

LEGO on aastate jooksul teinud suurepärast arendustööd. Ehkki hoonete loomiseks saad tavalised LEGO klotsid ka kokku laduda, pakub ehitusklotside tootja nüüd ka uusi võimalusi, mis võimaldavad lastel ja täiskasvanutel oma loovust väljendada. Võid hoopis osta hooneid, sõidukeid ja tarvikuid, mis võimaldavad sul luua terveid linnu. LEGO City komplektiga saad luua stsenaariumi otse linnaelust. See ei tähenda ainult pilvelõhkujaid. LEGO City komplektid võivad ulatuda tuletõrjedepoodest lennujaamadeni kuni kosmoseuuringute keskuseni. Iga komplekt sisaldab kõike, mida mängimise alustamiseks vaja on. LEGO City erinevate komplektide müük võimaldab igal lapsel täita oma tuba erinevate linnaruumis olevate hoonete ja muude elementidega.

LEGO City Passenger Airplane komplekt

Lapsed võivad loovalt mängida suunates oma pilgud taeva poole just selle LEGO City Passenger Airplane ehk reisilennuki ehituskomplektiga, mis sisaldab tohutut lennukit koos piloodi ja reisija kujukeste istmetega. Pardal on ruumi isegi punasele autole. Lapsed saavad komplektis kaasa ka terminalihoone koos pagasikonveieri ja juhtimistorniga ning lennujaama veoauto koos sõidukiliftiga. Mängukomplektiga LEGO City Passenger Airplane on kaasas lihtsalt järgitav ehitusjuhend ja võimalus nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu LEGO ehitamise juhiseid kasutada See interaktiivne ehitusjuhend koos suumi- ja pööramise tööriistadega aitab algajatel LEGO ehitajatel saada ehitusmeistriteks.

LEGO City Passenger Train komplekt

Roni reisirongi LEGO City Passenger Train komplektiga. Selles lõbusas komplektis on vedur 10-käigulise Bluetooth kaugjuhtimispuldiga ja avatava ninakoonusega, avatava aknaga veduri juhikabiin, 2 eemaldatava katusega vagunit, istmed ja lauad, ringikujuline rada 16 kõvera ja 4 sirge rööpaga ning kokkupandav platvorm 2 istekoha ja rongiteenistuse kaardi, rongisignaali ja 4 LEGO kujukesega. Ükski tõeline linn ei ole täiuslik ilma inimesi vedava reisirongita, seega on tõelistele väikestele LEGO City fännidele selle komplekti soetamine peaaegu kohustuslik.

LEGO City Ocean Exploration Base komplekt

Lastele, kes armastavad merd ja selles elavaid mereloomi, meeldib see LEGO City Ocean Exploration Base mängukomplekt kohe kindlasti. Korallidega kaetud ookeani avastamine või vahetatavate elu- ja uurimismoodulite baasis lõõgastumine pakub palju nalja. Laheda mängukraana, dokkiva allveelaeva ja veealuse drooni ning hai- ja raikujukeste ning viie tugeva maadeuurija kujukeste meeskonnaga on lastel palju põnevust. Karbist leiab selle 5+ vanusele mõeldud LEGO City mänguasja hõlpsasti järgitavad ehitusjuhised. Või hüppa veebi ja lae alla rakendus “Instructions PLUS”, mis on osa nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusest, kus on olemas interaktiivne ehitusjuhend.

Miks on LEGO City komplektid laste jaoks põnevad?

LEGO City lennujaama komplektid pakuvad nauditavat ning lõbusat ehitamis- ja mängukogemust realistlike ehitiste, lahedate sõidukite ja suurepäraste mudelitega ning üksikasjalike tarvikute ja lõbusate tegelastega, mis stimuleerivad avatud ja loomingulist rollimängu. LEGO City komplektidega on tavaliselt kaasas suur hoone või sõiduk, mis toimib komplekti keskse osana. Mõnes komplektis on mitu hoonet või sektsiooni, mis ühinevad. Samuti saad komplektis kaasa väiksemaid sõidukeid või tööriistu, mis sobivad peahoonega. Paljud LEGO komplektid sisaldavad nüüd ka kujukesi. LEGO City komplektid võivad olla ka kollektsionääride huviobjektiks. Kuid parimaid asju nende komplektide juures on siiski see, et need julgustavad väikesi lapsi ehitama ja looma. Lapsed saavad isegi kollektsioonist koostada mitu komplekti, et luua oma magamistuppa suur linn. Üks parimaid asju LEGO City komplektide juures on aga see, et saad juurde osta tarvikuid, mis muudavad linna veelgi lõbusamaks. Võid juurde osta toitu, taimestikku ja sporditarvikuid ning palju muud.