Tootekataloog

LEGO® 60293 CITY STUNTZ

Kiire kohaletoimetamine 1-2 TP.

Viide 2021308

21,09 €
Omadused
TootjaLEGO®
Osade arv170
LEGO SeeriadLEGO® CITY
Vanus-
Erakordsed omadused +

• Loo LEGO® City trikipargi (60293) mängukomplekti abil tegevuspaik põnevateks ja hulljulgeteks mängudeks, kus kihutab hoorattaga trikimootorratas ning kust leiab erakordsete etenduste korraldamiseks hulgaliselt trikielemente ja takistusi.

• Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja, et ehitada moodulitest mängutrikipark, kus on kaks lennutusrampi, takistused, tuleleegid, ämblikupuur ja hoorattaga trikimootorratas ning lisaks LEGO® City telesarjast tuntud Tread Octane’i minifiguur.

• Lapsed saavad imeliste trikkide tegemiseks aktiveerida hoorattaga trikimootorratta. Seda mängukomplekti saab kombineerida ka teiste LEGO® City Stuntzi komplektidega, et luua võimsamad üritused ja etendused!

• Inspireeriv sünnipäeva- või niisama kingitus alates 5-aastastele lastele. Kuna vaja läheb ainult algaja ehitusoskusi, saavad lapsed kiiresti mudeliga mängima asuda!

• Kokkupanduna on trikipark 10 cm kõrge, 30 cm lai ja 13,5 cm sügav.

• Patareisid pole vaja. Selle mängukomplekti panevad tööle hoorattatehnoloogia ja laste kujutlusvõime.

• Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Interaktiivne ehitusjuhend aitab lastel saada meisterehitajaks!

• LEGO® City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga trikimootorrattad, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelaskujud, kes kutsuvad mängima reaalsetel sündmustel põhinevaid loomingulisi rollimänge.

• Kõik LEGO® City detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral.

• LEGO® City klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangeimatele globaalsetele ohutusnõuetele.

CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Toote kategooriaKonstruktorid

See rohkesti tegevust pakkuv LEGO® City trikipargi mängukomplekt sisaldab hüpperampe, takistusi, kokkupandavaid LEGO leeke ja hoorattaga trikiratast.

See LEGO® City trikipargi (60293) mängukomplekt sisaldab hoorattaga mängumootorratast, millega saab korraldada muljetavaldavaid trikke. Lapsed saavad aktiveerida mootorratta, et saata see läbi võimsate trikielementide ja takistuste, ning trikimoodulid siis kiiresti ümber ehitada uute võistluste ja etenduste tarbeks. Vahva ehitus- ja mängukomplekt alates 5 aasta vanustele lastele Selle mängukomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning Instructions PLUS, mis kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Building Instructions juurde. Sellel interaktiivsel ehitusjuhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, tänu millele on komplekti kokkupanek sõna otseses mõttes lapsemäng. LEGO City inspireeriv maailm LEGO City Stuntzi komplekti viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad mängima päriselu sündmustel põhinevaid rollimänge. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate põnevate mängukomplektidega, et rõõmu ja põnevust oleks veelgi rohkem!
Kliendiarvustused selle toote kohta