Informacija
Tootekataloog

LEGO® 60295 CITY STUNTZ Stunt Show Arena

 
Viide
2021312
99,00 €
8,25 € x 12 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 99,00 €, leping 12 kuuks, kuumakse - 8,25 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 99,00 €.
Tarne: 1-5 TP.
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,98 € )
Tarne LP Express kulleriga ( 3,98 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,98 € )
Tarne Venipak pakiautomaatidesse ( 4,99 € )
Tarne Smartpost pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Omadused
TootjaLEGO®
Osade arv668
LEGO SeeriadLEGO® CITY
Vanus6+
Erakordsed omadused +

• Loo seikluslike trikkide jaoks tegevuspaik selle LEGO® City trikietenduse areeni (60295) mängukomplekti abil, mis on tulvil põnevaid elemente ja takistusi lahedate võistluste ja närvekõditavate etenduste korraldamiseks.

• Mis on karbis? Kõik mida lastel on vaja, et panna kokku kaks hiigelveokit, kaks allalastava katusega autot, tulerõngas, lennutusramp, hoorattaga trikimootorratas, hot dog’i-lett, poodium, kuus minifiguuri ja palju muud.

• Lapsed saavad hoorattaga trikimootorratta ja kahe kokkupõrkeid tegeva hiigelveoki abil lavastada erakordsed etendused ja võistlused. Täienda seda komplekti teiste LEGO® City Stuntzi komplektidega, et vingeid seiklusi oleks veelgi rohkem!

• Vahva sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus 6-aastastele ja vanematele lastele ja trikifännidele.

• Kokkupanduna on hiigelveok 11 cm kõrgune, 14 cm pikkune ja 9 cm laiune.

• Patareisid pole vaja. Trikietenduse areeni panevad tööle hoorattatehnoloogia ja laste

CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Toote kategooriaKonstruktorid

See LEGO® City trikietenduse areeni komplekt koos hoorattaga mootorratta ja inspireerivate tegelaskujudega aitab lastel lavastada unustamatud võistlused ja demonstratsioonid.

LEGO® City trikietenduse areeni (60295) mängukomplektist leiab hoorattaga mootorratta ja elemendid vaatemänguliste trikkide korraldamiseks. Lapsed saavad õhku saata trikitava mängumootorratta, teha tagurpidi saltosid ja trikke kahe vinge hiigelveokiga ning trikimooduli hõlpsasti ümber ehitada, et luua uued põnevad etendused. Komplektis on kuus minifiguuri, sh kolm tegelaskuju LEGO City telesarjast. Ehitus- ja mänguelamus alates 6-aastastele lastele Trikietenduse areeni komplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning Instructions PLUS, mis kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Building Instructions juurde. Sellel interaktiivsel juhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mille abil on LEGO komplektide ehitamine lapsemäng. Lastest saavad etenduse staarid! LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattaga mootorrattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad rollimänge mängima. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate põnevate komplektidega, et rõõmu ja põnevust oleks veelgi rohkem!
Kliendiarvustused selle toote kohta