Informacija
Tootekataloog

LEGO® CLASSIC

LEGO® CLASSIC - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,88 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 19 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Classic ja LEGO City sarja klotsid sinu lapsele

Lase oma lapsel luua kõike, mida ta võib endale ette kujutada erinevate põnevate LEGO Classic ja LEGO City klotside komplektidega, mis on täis LEGO erinevaid detaile. Iga komplekt pakub uusi võimalusi millegi tõeliselt originaalse kujundamiseks ja ehitamiseks ning juhistes on mõned esialgsed ideed, mis aitavad lapsel oma peas fantaasiamaailma enne seiklustele asumist käima lükata. Kõik komplektid ja klotsid ühilduvad, et lasta lapse kujutlusvõimel lennata. Kindlasti leidub siin midagi kõigile, sealhulgas täiskasvanutele, ning komplektid on suurepärased, et aidata 4-aastastel ja vanematel lastel oma enesekindlust ja loovust kasvatada või pakkuda tundide kaupa lõbu igas vanuses ehitajatele. Just seetõttu on LEGO klotside müük olnud alati väga populaarne ja LEGO erinevad sarjad saanud suure tuntuse.

LEGO Classic sarja kirjeldus

LEGO Classic on sarja LEGO Creator järeltulija, mis sisaldas alati põhiklotsikarpe ja komplekte, milles kasutati lihtsaid detaile koos mitme alternatiivse mudeliga, kuid see sisaldas ka suuri mudeleid, nagu LEGO Creator Expert Builder komplektid tuhandete tükkidega, mis on mõeldud vanematele LEGO fännidele. See tekitas segadust ostlejates, kes polnud päris kindlad, mida otsida, kui tahtsid hankida lihtsalt põhiliste klotsidega LEGO komplekti. Tegelikult sai LEGO isegi maine, et nad ei paku enam lihtsaid LEGO komplekte. See polnud muidugi tõsi, kuid on arusaadav, et juhuslikud LEGO ostlejad said sellise mulje. Kuna LEGO Creator sari oli iseenesest olnud nii mitmekesine oli kõige elementaarsemate klotsikarpide leidmine muutunud keeruliseks. Et teha uuesti lihtsaks valik mida osta kui keegi soovib lihtsalt tavalist klotside kasti andis LEGO välja LEGO Classic sarja. Lihtne idee, lihtsad klotsid, lihtne nimi, mida isegi vanemad ja vanavanemad peaksid suutma kergesti meeles pidada.

LEGO Classic sarjas on erinevad komplektid, mis kõik sisaldavad kõige elementaarsemaid LEGO elemente: tellised, plaadid, kaldteed, rattad, kaared, aknad ja uksed. On ka paar huvitavamat tükki nagu propellerid, kuid pole keerulisi tükke ega kujukesi. LEGO Classic sarja eesmärk on hõlbustada tasuta ehitamist kõige lihtsamate LEGO elementidega. Üks asi, mis LEGO Classic komplektides on siiski üsna keeruline on värvivalik. Komplektide hulgas on väga ilus värvide valik ehk kollased, oranžid, roosad, lillad, sinised, rohelised, pruunid, hallid ja muidugi must-valged värvid. Värvivalik annab palju võimalusi luua tõeliselt ilusaid mudeleid isegi põhiliste elementidega.

LEGO City sarja lühikirjeldus

LEGO City on teema, mille raames antakse välja linnaelust lähtuvaid LEGO ehituskomplekte, mille mudelid kujutavad linna ja hädaabiteenistusi (nt politsei ja tuletõrje), lennujaama, rongi, ehitust ja tsiviilteenistusi. LEGO City teema sai alguse LEGO Townist, teemast, mis võeti kasutusele esimeste mini kujukestega 1978. aastal, mil Euroopa turgudele toodi täiesti uus hulk hooneid ja sõidukeid. Väljaspool LEGO City tavalisi linnaelul põhinevaid komplekte, mida antakse välja regulaarselt (kusjuures tuletõrje ja politsei on kaks kõige edukamat, sest mõlemad on olnud kogu selle sarja lipulaevad), on City sarjal olnud erinevaid alateemasid.

Parimad LEGO City komplektid pakuvad lastele rõõmu oma tsivilisatsiooni nullist ülesehitamisel. Seega LEGO City komplektid on mõeldud linnakeskkonna ehitamiseks, seda kõike mugavalt sinu kodus. Sarja komplektides on kõike alates avalikest linnamugavustest kuni kohalike ettevõteteni, pluss mõned eepilised täiendused tootevalikus, mida nautida. Üks asi, mis kõiki olemasolevaid parimaid LEGO City komplekte ühendab on aga see, et need kõik pakuvad suurepärast väärtust nii noortele kui ka vanadele LEGO fännidele.