Informacija
Tootekataloog

LEGO® CREATOR

LEGO® CREATOR - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 4,69 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 30 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Creator komplektid lastele

LEGO Creator on LEGO teema ja kõik selle sarja komplektid on jagatud kolme erinevasse kategooriasse. Nendeks kategooriateks on ehitised, sõidukid ja olendid. Algne teema nimega Creator käivitati 2001. aastal ja sellel olid ülisuured kujukesed nagu maskotid Tina ja Max, mis olid suunatud noorele sihtgrupile, kuid see teema lõpetati juba aasta pärast. 2003. aastal sai LEGO poolt alguse teema nimega Designer, mis sisaldab teemapõhiseid komplekte kus on klotsid ja juhised, et ehitada samadest klotsidest mitu mudelit, mis põhinevad sarnasel kontseptsioonil, näiteks sõidukid või loomad. Alates 2006. aastast on LEGO Designer kaubamärgi müük toimunud aga juba Creator teema nime all.

LEGO Creator 3-in-1 Pirate Ship komplekt

Avameri kutsub sind! Mänguasjas LEGO Creator 3-in-1 Pirate Ship ootavad piraatide fänne ees vapustavad seiklused. Selles vinges ja väga detailses komplektis on olemas liikuvate purjedega piraadilaev, suurtükid ja avatava katuse ja külgedega kajut, 3 erinevat kujukest, kokkupandavad tegelased, sealhulgas hai ja papagoi, ning palju muid klotsidest ehitatud detaile ja lahedaid tarvikuid kiireks mängimisega alustamiseks. Selle LEGO Creator kolm ühes mänguasjade komplektiga on võimalik saada vähemalt 3 erinevat ehitamise ja mängimise kogemust. Lapsed võivad ehitada endale piraadilaeva, seejärel ehitada selle ümber piraatide võõrastemajaks või jubedaks kuid põnevust tekitavaks koljusaareks. Või võivad nad lasta enda loovusel lennata ja kujundada midagi täiesti uut.

LEGO Creator 3-in-1 Deep Sea Creature komplekt

Naudi mereelu seiklusi komplektiga LEGO Creator 3-in-1 Deep Sea Creatures, mis sisaldab realistliku tumesinise ja valge värvilahendusega hirmutavat hai mänguasja, mis on teravate hammaste avaneva suu, liikuvate uimede ja peegeldavate silmadega. LEGO Creator kolm ühes komplektidega saad kaasa 3 erinevat ehitus- ja mängukogemust. Ehita hai ja krabi mänguasjad ning seejärel ehita need uuesti ümber, et luua näiteks sobivat kalmaari.

LEGO Creator 3-in-1 Medieval Castle komplekt

Selle suurepärase ja detailiderohke LEGO Creator 3-in-1 Medieval Castle komplektiga meeldib lastele ajas keskaega tagasi rännata. See komplekt on täis kõike, mida on vaja köitvate lugude loomiseks – kahekorruseline avaneva väravaga loss, vesiveski, vangla, kuninga tuba, 3 kujukest, draakoni mänguasi, 3 kana ja rott. Loomingulistel lastel on võimalus selle LEGO Creator kolm ühes komplektiga ehitada 3 erinevat mudelit. Nad võivad alustada keskaegsest lossist, ehitada selle ümber katapuldiga lossitorniks või muuta komplekt hoopis elavaks turuplatsiks koos vesiveski, torni ja vanglaga. See 1426-osaline LEGO Creator 3-in-1 Medieval Castle mänguasi on rahuldust pakkuv ehitusülesanne loomingulistele lastele alates 9-ndast eluaastast ning on suurepärane sünnipäeva- või pühade kingitus. Mänguasja kõrgus on üle 26 cm, laius 31 cm ja sügavus 28 cm. See on suurepärane suurus ühelt poolt mängimiseks või teiselt poolt valmis ehitatud komplekti uhkelt magamistoas eksponeerimiseks. Laps tunneb rõõmu nii mängimisest kui hiljem ka oma kätetöö eksponeerimisest.

Miks on LEGO Creator komplektid lastele sobivad?

LEGO Creator kolm ühes kokkupandavad mänguasjad võimaldavad lastel nautida fantaasiarikast mängu, sest igas karbis on 3 erinevat mudelit! Võimalused on lõputud, kuna iga mudelit saab millekski uueks ümber ehitada. Ees ootavad lõputud mänguvõimalused, sest LEGO Creator kolm ühes komplektid pakuvad lastele erinevaid mudeleid, mis on realistlikud ja julgustavad nende kujutlusvõimet. Mudelid pakuvad lõputult võimalusi ehitamiseks ja mängimiseks, aidates samal ajal äratada igas vanuses laste loovust. Suurepärased mänguasjakomplektid on ka suurepärased jõulu- või sünnipäevakingitused lastele.