Informacija
Tootekataloog

LEGO® DISNEY

LEGO® DISNEY - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 7,28 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 27 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.LEGO Disney komplektid lastele

LEGO Disney on LEGO teema, mis põhineb erinevatel Disney printsessidel ja Disney tegelastel, kes osalevad erinevates populaarsete tegelastena Disney filmides. See teema on LEGO poolt litsentsitud ettevõttelt Walt Disney Pictures. Teemat tutvustati esmakordselt 2016. aastal ja 2017. aastal muudeti see teemaks, mis kannab nime Lego Disney Princess. LEGO klotsid on üle maailma tuntud, kuid ettevõte ei keskendu ainult klotsidest mudelite ehitamise võimaluse pakkumisele, vaid on aktiivne ka erinevate komplektide väljastamisel, mis on seotud erinevate kangelastega. Loomulikult on Disney tegelased nagu Miki Hiir ja Printsess Elsa laste seas väga populaarsed ja komplektide nagu LEGO Disney Frozen 2 Elsa’s Jewelry Box Creation ja LEGO Disney Mickey & Friends fire engine & Station müük on äärmiselt populaarne.

LEGO Disney Frozen 2 Elsa’s Jewelry Box Creation komplekt

LEGO Disney Frozen 2 Elsa’s Jewelry Box Creation komplekt on ideaalne kingitus Disney Frozen filmide fännidele. See dekoratiivne lastele mõeldud ehtekarp on inspireeritud Elsa lumehelbe kaunistusega jäälossist ning sellel on keerutaja funktsioon, mis paneb Elsa koos müütilise veevaimuga Nokk ringi käima. Sahtlil endal on lukustusfunktsioon, mis hoiab ehteid või komplekti tükke turvaliselt selle sees, ning samuti on olemas peegel, mis näitab kuidas ehted välja näevad. Frozen ehtekarbis on 2 LEGO sõrmust ja 2 tegelast filmist ehk siis Elsa ja Nokk. See kaunis nipsasjade karp on ideaalne sünnipäeva- või jõulukingitus Disney Frozen filmide fännile. Disney tegelasi saab eemaldada ja lisada igasse olemasolevasse LEGO Disney kujukeste kollektsiooni.

LEGO Disney Rapunzel’s Tower komplekt

Selles veetlevas LEGO Disney Rapuntsli torni komplektis ootavad noori Disney printsessi fänne põnevad põgenemised. Võluv komplekt sisaldab koopa ja salaruumiga torni. Üksikasjalikus tornis on 4 erinevat ruumi milleks on hobidega tegelemise tuba, magamistuba, hubane elutuba ja koobas torni alumises osas koos selles asuva salauksega. Samuti on olemas 2 väiksemat konstruktsiooni – Rapuntsli juustest valmistatud kiik ja kõrts The Snuggly Duckling, kus on taburet ja klaver, et julgustada lõputut avatud loomingulist mängu. Lapsi ootavad selle komplektiga lõbusad rollimängude seiklused koos Disney multikatest ja filmidest armsaks saanud tegelastega. Lapsed võivad otse mängu hüpata selle suurepärase komplektiga, milles on 2 mininuku kuju – Disney Rapuntsel ja Flynn. Komplekt vabastab laste kujutlusvõime erinevate mängu algatustega, et lapsed saaksid mängida oma lemmikfilmi Tangled stseene või ise hoopis uusi tegevusi välja mõelda.

LEGO Disney Mickey & Friends Fire Engine & Station komplekt

Suurenda oma lapse ehitusoskusi selle LEGO Disney Mickey & Friends Fire Engine & Station komplektiga. See detailne komplekt, mis sobib ideaalselt 4-aastastele ja vanematele lastele ehitamiseks ja sõpradega mängimiseks, võimaldab neil koos Disney Miki Hiire ja tema sõpradega oma tuletõrjega seotud kirge välja elada. See LEGO 4+ vanusele mõeldud tuletõrjedepoo komplekt on täis põnevaid elemente ja funktsioone, et tagada lastele suurepärane mängukogemus. Igas klotside kotis on täielik mudelmänguasi ja tegelane, mille lapsed saavad mängu kiireks alustamiseks kiiresti valmis ehitada. 4+ vanusele mõeldud komplektid on suurepärane võimalus täiskasvanutele koos lastega lõbu jagada. Sellel komplektil on lihtsad piltidega juhised, mis tähendab, et lastele, kes alles õpivad lugema, pole ehitamisel takistusi. Kaasas on ka rakendus Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses. Rakenduses saavad lapsed ehitusprotsessi selgelt näha ja oma edusamme salvestada, et nad saaksid igal ajal ehituse juurde tagasi pöörduda.