Informacija
Tootekataloog

LEGO® DOLLS

LEGO® DOLLS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,78 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 22 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Cars komplektid mudelautode fännidele

LEGO Cars klotsid on mõeldud kõigile neile, kellele meeldib ise ehitada suurepäraste automudelite versioone. Parimad näited siin on LEGO Technic Land Rover Defender, LEGO Technic Bugatti Chiron, LEGO SPEED CHAMPION 1970 Ferrari 512 M, LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 ja LEGO Technic Formula E® Porsche 99X Electric. Kindlasti ei piirdu klotside müük aga ainult nende näidetega. Igatahes on ka autosõpradele meelelahutus nende äärmiselt autentsete mudelite seltsis garanteeritud.

LEGO Technic Land Rover Defender komplekt

Sellel mudelil on autentse disainiga Land Rover embleemidega kere, maapinnaga haarduvate rehvide ja originaalse disainiga veljed, eemaldatav katuseraam koos hoiuruumiga, avanevad uksed, kapott ja tagauks ning detailne kabiin. Funktsioonide hulka kuulub 4-käiguline käigukast, nelikvedu, vedrustus mõlemal teljel, detailne 6-silindriline mootor ja töötav vints. Salongis on detailne armatuurlaud, töötav rool ja ettepoole kokkupandavad tagaistmed, mis toovad esile 4-käigulise käigukasti. Oliivrohelise, halli ja musta värvilahendusega. Detailsele kabiinile juurde pääsemiseks tuleb avada vaid uksed. Tagaluugi avamiseks peab keerama tagaküljele paigaldatud varuratast. Komplekt sisaldab ka autentsete kleebiste kollektsiooni.

LEGO Technic Bugatti Chiron komplekt

Eksklusiivse 1:8 mõõtkavaga LEGO Bugatti Chiron mudel, millel on palju luksuslikke funktsioone, sealhulgas aerodünaamiline kere koos aktiivse tagatiivaga, logoga veljed madala profiiliga rehvidega, üksikasjalikud pidurikettad ja W16 mootor koos liikuvate kolbidega. Ava uksed, et pääseda juurde üksikasjalikule kokpitile, kus on LEGO Technic™ 8-käiguline käigukast koos liigutatava käigukangiga ja Bugatti embleemiga rool. Lülita sisse tippkiiruse nupp, et lülitada aktiivne tagumine tiib tippkiiruse asendisse. Tõsta kapott üles, et pääseda ligi kompaktsele panipaigale, kust võib leida ka üllatuse.

Mudel sisaldab unikaalset seerianumbrit, mis asub kapoti all. Komplektis on kaasas klassikaline Bugatti kahetooniline sinine värviskeem, mis peegeldab brändi värvi ning komplekt lahedaid kleebiseid täiendavate detailide jaoks. Kogu komplekt on luksuslikus karbis.

LEGO SPEED CHAMPION 1970 Ferrari 512 M komplekt

Ikoonilise 1970. aasta Ferrari 512 M koopia autohuvilistele ja lastele, kes armastavad fantaasiarikkaid võidusõite. Olemas on kõik, mida vajad 1970. aasta Ferrari 512 M LEGO tõlgenduse ehitamiseks, lisaks Ferrari võidusõitja koos võistluskostüümi, paruka ja kaitsekiivriga. Mängi ja eksponeeri – lapsed ja autofännid saavad ehitamise ajal ka ise 1970. aasta Ferrari 512 M mudeliga tutvuda, enne kui nad oma tööd eksponeerivad või sõpradega Speed ​​Champions võidusõiduks liituvad. Selle 291-osalise LEGO Speed ​​Champions 1970. aasta Ferrari 512 M mudeli võib kinkida sünnipäevaks või mõneks muuks päevaks üllatuseks lastele ja võidusõiduautode fännidele vanuses 8 aastat ja vanemad.

LEGO Technic Formula E® Porsche 99X Electric komplekt

Selle kiire LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric võidusõiduauto mudelist mänguasjaga saab parima kingituse, millest Formula E võidusõidu ja Porsche fänn vanuses 9+ võib vaid unistada. Lapsed naudivad kaasahaaravat ehitamist, meisterdades kõiki Porsche võidusõiduauto detaile, seejärel saavad nad taasluua tõelise võistluspäeva toimingud LEGO Technicu liitreaalsuse rakenduse abil.

Liitreaalsust kasutades võimaldab rakendus lastel sukelduda Porsche vormel E tippsõitja rolli. Nad valivad, millisel ringrajal võistelda, teevad otsuseid elektrijuhtimise kohta ja kasutavad oma oskusi, et võidusõidul edasi liikuda. Kahe mootori abil otsustavad lapsed, kui palju autosse energiat laadida, enne gaasile vajutamist, et näha auto võidusõitu mööda AR-rada otse nende ees lahti rullumas.

LEGO Technic komplektidel on realistlik liikumine ja mehhanismid, mis tutvustavad LEGO ehitajatele inseneriteadust ligipääsetaval ja realistlikul viisil.