Informacija
Tootekataloog

LEGO® DOTS™

LEGO® DOTS™ - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 33,05 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 2 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Dots sarja klotsid sinu lapse arenguks

LEGO Dots on LEGO teema, mis põhineb mitmel kujundil ja värvilistel plaatidel ning 1×1 elementidega, mis on mõeldud toodete kaunistamiseks. Nende hulka kuuluvad kantavad randmepaelad ja dekoratiivsed ruumilised esemed, mida saab individuaalselt kohandada. Teemat tutvustati esmakordselt 2020. aasta märtsis. LEGO klotsid on igas vanuses laste jaoks üks populaarsemaid mängimise ja ajaveetmise võimalusi ning LEGO Dots sari ja erinevate LEGO klotside müük on selles osas heaks tõestuseks. LEGO Dots on tootesari, mida turustatakse tüdrukutele, kuid samas on selgelt väljendatud ka seda, et Dots sari on tegelikult kasutamiseks mõeldud kõigile nii tüdrukutele kui ka poistele.

Ülevaade LEGO Dots sarjast

LEGO Dots on kunsti- ja käsitöö teema, mis julgustab kujundama 1×1 plaate kas konstrueeritud objektil, 8×8 alusel või randmepaelal. 6+ kuni 9-aastastele lastele meeldib end väljendada ning LEGO Dots sari ühendab kunsti ja mänguasjad. Lapsed saavad lisada oma asjadele nägusid, värve, sära ja lahedaid stiile ning jagada neid oma sõprade ja lähedastega. Pliiatsihoidjate, märkmike, randmepaelte, koti siltidega ja muuga on lastel palju erinevaid viise, kuidas ümbritsevat ruumi ise kujundada ja kui nad tahavad seda kujundust muuta on tükke lihtne lahti võtta ja neid uute vastu vahetada. Nad saavad isegi nägude loomiseks kasutada selliseid tükke nagu silmad ja suud ning kujundust vastavalt meeleolule muuta. LEGO Dots komplektid on suurepärased pühade- ja sünnipäevakingitused loomingulistele lastele ning sellised valikud nagu sildid ja randmepaelad võimaldavad neil oma uhiuue stiili kõikjale kaasa võtta!

Nende komplektide võlu seisneb selles, et need annavad lapsele ette tühja lõuendi ja piisavalt erinevad tükke, et luua midagi täiesti ainulaadset. Lapsed, kellel on palju kannatlikkust ja loovust, võivad kulutada tunde oma mudelite kaunistamisele ja seejärel nende uuesti kaunistamisele. Lihtne on ka ette kujutada, kuidas rohkem kaasatud vanemad saavad aidata lastel uurida erineva suurusega ning kontrastsusega geomeetrilisi kunstistiile, et proovida neid LEGO Dotsi abil uuesti luua.

LEGO disainerid Laura Perron ja Chiara Biscontin alustasid oma tööd LEGO Dotsi kallal ja võtsid selle loomisel aluseks lähenemise, et kõik seisneb katsetamises ja edu saavutamises, proovides asju mis toimivad ja proovides ka asju, mis ei toimi. LEGO eesmärk oli luua midagi sellist, kus lapsed tunneksid, et saavad selle luua ja enda omaks teha ega kahtleks endas. LEGO Dots on uus viis ennast väljendada tõeliselt lihtsal moel. LEGO Dots abil saab laps mängida kujundite, värvide ja kaunistustega, et muuta need erinevateks kombinatsioonideks. Ja nii võib millestki pealtnäha lihtsast, mida igaüks võib teha, saada midagi täiesti hämmastavat.

Mis on LEGO Dots sarja randmepaelad?

LEGO Dots randmepaela komplektidega saab luua igasuguseid kohandatud randmepaelu. Neid saab kasutada ikka ja jälle. Laps võib kopeerida ühe pakendil kuvatud kujundusest või teha lõpmatu hulga oma kujundusi. Taevas on siin limiidiks. Kui laps mõnest disainist tüdineb või uuest disainiideest inspiratsiooni saab, loob ta kiiresti endale midagi uut. Neile saad sobitada ka tavalised legotükid. LEGO osi kummist randmepaela pealt pole üldse raske eemaldada, kui laps soovib luua uue kujunduse. LEGO tükke on lihtne eemaldada kas küünte või mõne LEGO tööriista abil. Paela pikkus on 20 cm ja see on ilmselt mõeldud lastele, kuid see sobib siiski ka täiskasvanute randmete ümber. Lisaks on suurus vajadusel reguleeritav.