Informacija
Tootekataloog

LEGO® FRIENDS

LEGO® FRIENDS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,78 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 57 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Friends komplektid lastele

Need lapsed, kes on juba Disney multikate ja LEGO Disney komplektide kasutamisest natuke välja kasvanud, aga soovivad jätkata põnevas ehitamise maailmas kus nende igapäevaelu tähtsaks osaks on LEGO klotsid, võiksid pilgud pöörata LEGO Friends sarja komplektide poole. LEGO tutvustas sarja Friends 2012. aastal, tuues välja ainulaadse konstruktsioonide rühma, mis keskendus peamiselt viiele noorele sõbrale. Sõbrad Mia, Andrea, Olivia, Stephanie ja Emma seiklused nende kaunis äärelinnas ja selle ümbruses on kujutatud mitmesugustes erinevates komplektides. LEGO Friends komplekte pakutakse erinevates suurustes ning kuivõrd selle seeria müük on olnud väga edukas tuleb uusi LEGO Friends komplekte igal aastal aina juurde.

LEGO Friends komplekti taustalugu

LEGO Friends sarjas on viis ainulaadset noort naist, kes elavad Heartlake City nime kandva linna äärelinnas. Kõigil peategelastel on mõned iseloomulikud jooned: komplektides on lojaalne ja sportlik Stephanie, uudishimulik ja helde Olivia ning enesekindel kunstnik Andrea. Mia on loodusearmastaja, Emma aga seiklushimuline ja loominguline tegelane. Viis sõpra ja nende tegevused katavad erinevaid komplekte, mis hõlmavad erinevaid tegevusi, asukohti ja sündmusi kõikjal nende linnas. Komplektid sisaldavad alati erksaid värve ja lõbusaid interaktiivseid elemente koos rohkete põnevate tarvikutega. Komplektid suudavad hõlpsasti integreeruda ka teiste konstruktsioonidega ja siduda LEGO Friends sarja siseselt kokku narratiivi tegelaste ja nende maailma suhtes.

LEGO on väga tuntud oma kujukeste poolest, mis sisalduvad selle erinevates komplektides. Kuid LEGO Friends loobub kujukeste kontseptsioonist LEGO Friends sarjas mininukkude kasuks. Nurgeliste kujukeste komponentide asemel on mininukud ümaramad ja kumerate näojoontega. Eelkõige on pea ja silmad rohkem väljendatud. Erinevalt kujukestest ei võimalda mininukud nende randmeid ega jalgu liigutada. Seega kõik viis peategelast on saadaval mininuku kujul ja olenevalt komplektist kasutatakse nende puhul ka erinevaid rõivaid ja stiile. Saadaval on ka mõned tavalised linnaelanikud ning nimelised sõbrad ja perekond. Enamik komplekte sisaldab vähemalt kahte mininukku, kuigi mõnes suuremas komplektis võib neid olla ka neli või viis.

LEGO Friends komplektide tüübid

Aastate jooksul on sarjas Friends toodetud üle 230 komplekti. Ehitised on mitmekesised, sealhulgas mänguväljak, võidusõidurada ja kämping kõigi teiste tavaliste asukohtade hulgas, mida linnas ja ümbritsevas riigis võib leida. Kui uued LEGO Friends komplektid muutuvad kättesaadavaks, soovib LEGO tavaliselt sellega laiendada viie peamise sõbra ja nende kodu narratiivi.

Suurem osa LEGO Friends komplektidest on mõeldud 6-aastastele ja vanematele ning umbes pooled neist sobivad kõige paremini 9-aastastele ja vanematele. Komplektide seas on ka veidi lihtsamaid komplekte, mis võimaldavad umbes 4-aastastel turvaliselt mängida ja neis LEGO vastu huvi tekitada. Vanusevahemik ja klotside arv on üldiselt korrelatsioonis ja enamikus konstruktsioonides on 200 kuni 500 tükki.

Kui ostad komplekti lapsele, kes on LEGO Friends sarjast huvitatud, võib olla kõige parem tuvastada üks viiest tegelasest, kellega ta suudab ennast kõige rohkem samastada. Väiksemates komplektides on üks või kaks mininukku ja need võimaldavad sinu lapsel LEGO Friends sarja maailma uurida ja sealt edasi kasvada. Komplektid vastavad erinevatele huvidele, nii et tõenäoliselt on olemas ka neid, mis sinu lapsele kindlasti meeldivad. LEGO on tuntud ka selle poolest, et annab välja iga-aastaseid advendikalendreid, mis on inspireeritud mõnest märkimisväärsest popkultuuri tegelasest. Aastate jooksul on nad pakkunud ka Friends advendikalendrit, mis on täis ainulaadseid ja sageli pühade teemalisi mininukke ja aksessuaare.