Informacija
Tootekataloog

LEGO® JURASSIC WORLD

LEGO® JURASSIC WORLD - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 20,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 11 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Jurassic World klotsid ja komplektid

Jurassic World on teema, mille LEGO tutvustas seoses Jurassic World filmiga 2015. aastal. Jurassic Park frantsiisil põhineva teema eesmärk on tuua filmi põnevus ja tegevus Jurassic World fännidele kogu maailmas lähemale. Igas LEGO Jurassic World komplektis on kujukeste, aksessuaaride ja funktsionaalsete elementide kombinatsioon ja klotsid, mis viivad su dinosauruste maailma. Kõik need elemendid loovad suurepärase ehitamise kogemuse ja julgustavad lõputult mängima, mistõttu on need klotsid laste seas väga populaarsed ja nende müük on olnud muljetavaldavate tulemustega.

LEGO Jurassic World filmid ja klotsid

LEGO Jurassic World põhineb Jurassic World filmitriloogial. Esimene film Jurassic World keskendub täielikult dinosauruste teemapargis toimuvale. See ilmus juunis 2015. Turunduskampaania raames andis LEGO Group välja filmi põhjal mänguasjade komplektid. Igas komplektis olid erinevad dinosaurused, nagu Velociraptor, Tyrannosaurus Rex, Dilophosaurus ja Indominus Rex. Samuti avaldati inimkujukesed, sealhulgas üks, mis kujutas Chris Pratti tegelaskuju nimega Owen Grady.

Järgnev film “Jurassic World: Fallen Kingdom” ilmus 2018. aasta juunis. LEGO tootis enne selle linastumist selle filmi põhjal erinevaid mänguasjade komplekte. Suurim komplekt kokku 1019 LEGO klotsiga, kujutas filmis olevat Indoraptorit ja Lockwoodi. See sisaldas ka kahte Velociraptorit ja kuut minikuju. Esimese Jurassic Parki filmi 25. aastapäeva tähistamiseks tutvustas LEGO ka komplekti Jurassic Park Velociraptor Chase. Sellega oli kaasas 360 legoklotsi ning see sisaldas Velociraptorit ja filmis nähtud juhtimisruumi. See sisaldas ka nelja minikuju filmi tegelastest. 2022. aastal linastub film Jurassic Dominion. Ka selle filmiga kaasneb rida uusi komplekte. Lisaks nendele filmidele on LEGO taasloonud ka klassikalisi komplekte nii originaalsetest kui ka klassikalistest Jurassic Park filmidest.

Viis suurimat ja tuntumat LEGO Jurassic World komplekti

LEGO Jurassic World Jurassic Park T. rex Rampage on suurim LEGO Jurassic World komplekt, mis kunagi maailmas on välja antud. Selles komplektis on kokku 2276 tükki. See sisaldab Jurassic Park`i ikoonilist väravat ja 6 LEGO minikuju. T-Rex dinosaurusel on lõuad, mis kinni klõpsatavad. Värava uksi saab avada päästikut keerates. Komplektis on ka teisi asukohti, nagu dinosauruste pesa või söögituba. LEGO Jurassic World 75936 Jurassic Park T. rex Rampage ilmus 19. juunil 2019. aastal ja see oli üldsusele ostmiseks saadaval alates 1. juulist 2019 aasta.

LEGO Jurassic World T. rex Breakout komplekt sisaldab kahte kokkupandavat Ford Explorer autot. Muude lahedate detailide hulka kuuluvad T-Rexi jalajäljed, ohumärk ja neli ikoonilist minikuju. LEGO Jurassic World T. rex Breakout ilmus 2022. aasta aprillis.

LEGO Jurassic World Indominus Rex Breakout on komplekt, millel on torn, uurimislabor, dinopliiats, gürosfääri käivitamise funktsioon ja väljamurdmise funktsioon. Olemas on ka helikopter ja dinosaurus Indominus Rex. Mudel sisaldab 1156 tükki ja LEGO Jurassic World Indominus Rex Breakout ilmus 2015. aasta mais.

LEGO Jurassic World Indoraptor Rampage Lockwood Estate komplektis on kolmetasandiline hoone, kus on kontor, muuseum, labor, magamistuba ja kokkuvariseva katuse funktsioon. Dinosauruste hulka kuuluvad Indoraptor ja Velociraptor Blue. Mudel sisaldab 1019 tükki ja see ilmus 2018. aasta aprillis.

LEGO Jurassic Dominion Giganotosaurus & Therizinosaurus Attack komplektis on kaks dinosaurust Giganotosaurus ja Therizinosaurus. Komplekti kuulub peakorter ning labor, vanker ja vaatetorn. Vaatetorn võib kokku kukkuda ja komplektis on ka ehitatav helikopter. Pane tähele, et see komplekt põhineb filmil Jurassic Dominion.