Informacija
Tootekataloog

LEGO® MINECRAFT

LEGO® MINECRAFT - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 7,89 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 26 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Minecraft komplektid lastele

Ole valmis avastama LEGO Minecraft komplektide maailma ja too üks populaarsemaid videomänge enda päris maailma. Minecraft on loominguline videomäng, milles mängijad saavad kolmemõõtmelistes maailmades luua ja lahti murda telliskivitaolisi plokke. Mängu eesmärk? Uurida, ehitada ja ellu jääda. Kuigi see võib tunduda liiga lihtne mäng, et sellel oleks tõelist hariduslikku väärtust, õpetab Minecraft noortele mängijatele eluks olulisi oskusi, nagu enesejuhtimine, probleemide lahendamine, koostöö ja loovus. Loomulik üleminek ekraanil kuvatavatelt Minecraft klotsidelt praktilistele on just seetõttu loomulikult LEGO klotsid ja need komplektid lisavad mängijate loomingulisele mängule juurde uue mõõtme. 

LEGO Minecraft komplektid viivad võrgumängu lemmiktegelaste, olendite ja keskkondade abil Minecrafti mängud järgmisele tasemele. Need komplektid sisaldavad kõike, mis mängijaid ka võrgumängus köidab, mistõttu on populaarne ka LEGO Minecraft komplektide müük. Need komplektid on hoolikalt loodud selleks, et inspireerida produktiivset koostöömängu, olles täidetud värvikate tegelaste, hämmastavate olendite ja varjatud üllatustega. Üks populaarsemaid Minecraft sarja komplekte on The Ender Dragon, mis on mõnes mõttes ühendanud LEGO klotsides kaks erinevat mängu ehk Minecrafti ja Dungeons and Dragons. Liitu ikooniliste kangelastega Steve ja Alex ning nende sõpradega, kui nad satuvad kohe äratuntava Minecrafti maailma abil erinevates elukeskkondades uutesse metsikutesse seiklustesse ja pane nad mängima oma lemmiklugusid päris elus.

LEGO Minecraft – The First Adventure komplekt

See võib olla sinu esimene Minecrafti seiklus, kuid see ei jää kindlasti viimaseks, sest see kolmetasandiline interaktiivsete funktsioonide struktuur on ideaalne koht LEGO Minecraft mänguasjadega mängimise alustamiseks. Komplektis on tõstuk, kukkuvad liivaplokid ja kokkupandavad rööpad, mis ohustavad seiklejaid, aga olemas on ka plahvatused, mille pärast on vaja veidi muretseda. Kahe kangelasega kohtuvad sellised tegelased nagu luustikud, värvitud kass, sarvedega lammas ja lilleline moobloom. Kas meie kangelased pääsevad kõigist neist õnnelikult mööda? Seda otsustab juba komplekti kasutaja ja kangelastele erinevate seikluste osav ehitaja.

LEGO Minecraft – The Modern Treehouse komplekt 

Ehita oma kodubaas puu otsa, kus on köök, raamatukogu, töötuba ja magamistuba, sealhulgas mööbel ja voodipesu kuni tööriistadeni ja TNT-ni välja ehk kõik, mida Minecrafti seikleja vajab oma maailmas edukalt tegutsemiseks. Komplekt on kohandatav ja ruume ei pea isegi puu külge kinnitama, kuid ole ettevaatlik, kui jätad need ilma kaitseta maapinnale. Komplekt sobib ideaalselt lastele, kelle kujutlusvõime ulatub traditsiooniliste nukumajade seintest kaugemale. Lapsed ehitavad ja konfigureerivad seda imeliselt muudetavat ja kohandatavat mängukomplekti ikka ja jälle ümber, et uurida fantaasiarikkaid mängu- ja selle komplekti kuvamise võimalusi, mis ei lõpe ilmselt kunagi.

LEGO Minecraft komplektide eelised

Olenemata sellest, kas oled lapsevanem, tädi või onu või lihtsalt tead kedagi, kellel on lapsed, on üsna hea võimalus, et oled kuulnud terminit "Minecraft" ja tõenäoliselt soovivad sinu tuttavad lapsed sünnipäevaks või pühadeks just mõnda Minecrafti komplekti. Seda seetõttu, et Minecraft on üks kümnendi populaarsemaid videomänge nii laste kui ka täiskasvanute seas. Seega, kui otsid parimat kingitust Minecrafti armastaja(te)le, siis tasub kindlasti pilgud pöörata LEGO Minecraft komplektide suunas. LEGO Minecraft mängukomplektid annavad Minecrafti mängijatele uue võimaluse oma lemmikmängu nautimiseks, sest tegelased, stseenid ja funktsioonid äratatakse ellu LEGO klotside ja detailide fantaasiarikka seguga. LEGO ehituskomplektid vastavad rangetele tööstuse kvaliteedistandarditele, et tagada nende järjepidevus, ühilduvus ning iga kord täiuslikult teiste klotsidega ühendatavus. See on olnud nii juba alates 1958. aastast.