Informacija
Tootekataloog

LEGO® SPEED CHAMPIONS

LEGO® SPEED CHAMPIONS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 19,59 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 14 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Speed Champions komplektid mudelautode fännidele

LEGO Speed Champions automängu komplektid sisaldavad autentseid, realistlikke mänguautosid brändidelt, mis sütitavad lastes suure ja kustumatu kire sõitmise ja võidusõidu vastu. Lapsed ja ka autohullud täiskasvanud armastavad konstrueerida nendest LEGO klotsidest kaunilt üksikasjalikke koopiaid klassikalistest autodest, sportautodest, kestvusautodest, võidusõiduautodest ja ikoonilistest autodest ning mudelitest, mis inspireerivad loomingulist mängu. Need LEGO ehitusmänguasjad ja klotsid sobivad ideaalselt oma autosõidu unistuste läbimängimiseks kodusel võidusõidul sõprade ja perega ning on ka suurepärane kingiidee mudelauto fännidele ja kollektsionääridele. Komplektidena on esindatud kõik tuntumad autotootjad nagu Ferrari, Nissan, Porsche, Lamborghini ja Audi, kuid valik ja erinevate mudelautode komplektide müük ei piirdu kaugeltki ainult nende näidetega.

LEGO Speed ​​Champions 1970 Ferrari 512 M komplekt

LEGO Speed ​​Champions 1970 Ferrari 512 M ehituskomplekt annab igas vanuses lastele ja autohuvilistele võimaluse koguda, ehitada ja avastada ikoonilist võidusõiduautot. Kes meist ei oleks kuulnud Ferrari nime, millega käib peaaegu lahutamatult kaasas suur glamuur ja sära. Loomulikult on Ferrari mudelid ühed maailma tuntumad ja populaarsemad ka sportautode fännide seas. See suurepärane LEGO meelelahutus, mis sobib ideaalselt mängimiseks ja väljapanekuks, kajastab legendaarse 1970. aastate võidusõiduauto olemust. See Ferrari versioon oli väga kuulus oma hirmuäratava jõudluse ja eepiliste kahevõitluste poolest võidusõidurajal. See võidusõiduauto komplekt sisaldab ka prinditud ja interaktiivseid digitaalseid mudeli ehitamise juhiseid. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saadaval olev intuitiivne digitaalne juhend on varustatud suurepäraste suumi- ja pööramise tööriistadega, mis võimaldavad sul ehitada mudelit kõigi nurkade alt ja veenduda, et iga tükk saab just sinna kohta kuhu see on mõeldud.

LEGO Speed ​​Champions Lamborghini Countach komplekt

Lastel ja autohuvilistel on nüüd võimalus tänu LEGO Speed ​​Champions Lamborghini Countach komplektile tutvuda maailma ühe ikoonilisema sportautoga. See detailne koopiamudel, mis on iga nurga alt vapustav, pakub kaasahaaravat ehituskogemust, sobib suurepäraselt väljapanekuks ja eepiliseks võidusõiduks. Mänguauto komplekt sisaldab prinditud ja digitaalseid ehituse juhiseid. Lamborghini Countach oli ja on siiani paljude unistuste auto. Kõik, mida lapsed ühe mudelauto ehitamisest on kunagi soovinud on selles komplektis kahtlemata olemas. Põnevus ja rõõm ehitamisest ei vähene.

Mis on karbis? Selles mänguauto ehituskomplektis on kõik, mida vajad valge Lamborghini Countachi ehitamiseks. Kogu, mängi ja esitle uhkusega oma kätetööd. See komplekt on suurepärane kingitus igaks sündmuseks ja selle 262-osalise LEGO Speed Champions Lamborghini Countach mängukomplekti võib kinkida sünnipäevaks või mõneks muuks päevaks 8-aastastele ja vanematele lastele ja autofännidele. Lamborghini Countachi mudelil on 2-istmeline avatud kokpit ja palju autentseid detaile ning selle mõõtmed on üle 4 cm kõrge, 15 cm pikk ja 7 cm lai. Patareisid pole vaja, sest seda lahedat Lamborghini Countach mänguasja toidab laste kujutlusvõime – nii et võidusõit ei lõpe kunagi!

LEGO Speed Champions komplektid on laste lemmikud

LEGO Speed Champions komplektid annavad lastele ja autofännidele võimaluse tutvuda maailma tuntuimate sõidukitega koos kogutavate mudelitega mängimise ja eksponeerimisega. LEGO komponendid vastavad rangetele valdkonna standarditele, et tagada nende ühilduvus ja nende vastupidavus. Ohutuse tagamiseks on testitud kõiki LEGO mänguasju hoolikalt, et iga mängukomplekt vastaks rangetele ohutusstandarditele. LEGO Speed ​​Champions ehituskomplektid pakuvad miniversioone maailma juhtivatest ja tuntuimatest sõidukitest. Laste ja täiskasvanute seas populaarsed kõrgekvaliteedilised mudelid sobivad suurepäraselt väljapanekuks või põnevaks võidusõiduks teiste Speed ​​Champions sarja sõidukitega.