Informacija
Tootekataloog

LEGO® STAR WARS

LEGO® STAR WARS - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 8,55 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 43 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Star Wars komplektid tähesõdade sõpradele

Need on galaktika parimad Lego Star Warsi komplektid, mis on inspireeritud Star Wars filmidest. Kaua aega tagasi ühes kauges galaktikas otsustas grupp inimesi, et LEGO ja Star Wars tähesõdade sarja kombineerimine oleks suurepärane idee. Tegelikult muidugi otsustati see Taanis ja see polnud ka nii kaua aega tagasi: esimene LEGO Star Warsi komplekt tuli välja 1999. aastal. See oli aga suurepärane idee, sest tänaseks on olemas üle 800 Lego Star Wars komplekti ja klotsid ning nende müük on osutunud väga edukaks. See pole ka mingi ime, sest tegelased nagu Yoda, Darth Vader ja Luke Skywalker ütlevad kõigile Star Wars fännidele midagi. See on taevas sündinud kooslus. LEGO ehk kõigi aegade populaarsem mänguasi ja Star Wars, üks kõigi aegade suurimaid frantsiise on ühinenud et luua LEGO Star Wars komplekte!

LEGO Star Wars 501st Legion™ Clone Troopers komplekt

Lavasta eepiline lahing 501. leegioni kloonitud sõdurite ja separatistide armee lahingudroidide vahel. Kes võidab selles põnevas LEGO Star Wars seikluses? Sina otsustad. Selle LEGO Star Wars komplektiga, saavad lapsed mängida rolli 501. leegioni kloonitud sõdurina ja taaselustada põnevat tegevust filmist Star Wars: Ehituskomplekt sisaldab 4 LEGO kujukest. 285-osaline komplekt on ideaalne sünnipäeva- või pühade kingitus poistele ja tüdrukutele vanuses 7+. Mänguasja jaoks pole patareisid vaja, sest see on ehitatud puhtalt LEGO klotsidest ja toiteallikaks on laste kujutlusvõime, nii et tegevus ei lõpe kunagi. Kaasas on ka lihtsalt järgitavad illustreeritud juhised.

LEGO Star Wars komplekt AT-AT™

Selle lastele mõeldud LEGO ehituskomplektiga AT-AT saab elada uuesti läbi Hothi lahingu ja muud klassikalised Star Wars triloogia stseenid. Kõik maastikusõiduki eri osad avanevad lihtsaks mängimiseks ja fännidele meeldivad ka autentsed detailid. See tegevusrohke komplekt sisaldab 6 LEGO kujukest: Luke Skywalker, kindral Veers, 2 AT-AT juhti ja 2 Snowtrooperit. Neil kõigil on rollimängude missioonide inspireerimiseks relvad. Suurepärane kingiidee igale LEGO Star Wars kollektsionäärile ja see sobib suurepäraselt nii üksi kui ka mitmekesi mängimiseks.

See komplekt on klassikalise Star Wars triloogia ja LEGO Star Wars fännidele mõeldud: Skywalker Saga videomängu fännidele meeldib taasluua Hothi lahingu tegevus selle ikoonilise AT-AT komplektiga. AT-AT-il on kokpit LEGO kujukese jaoks, lahtikäivad paneelid, vedrudega laskurid, vints, alumine luuk, et Luke saaks detonaatori elemendi sisse visata ja palju muud realistlikuks ja loominguliseks mängimiseks. See 1267-osaline komplekt sobib suurepäraseks sünnipäevakingiks või eriliseks üllatuseks 10-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele, kes ootavad rahuldust pakkuvat ehitamise väljakutset ja tundide kaupa lõbusat üksi või seltskondlikku mängimist.

Miks on LEGO Star Wars komplektid laste jaoks põnevad

LEGO Star Wars ehitusmänguasjad sobivad suurepäraselt lastele ja täiskasvanud fännidele klassikaliste Star Wars saaga stseenide konstrueerimiseks, kuvamiseks ja taasloomiseks või oma lõbusate missioonide loomiseks. Kõigile leidub siin midagi. LEGO Group on enam kui kaks aastakümmet taasloonud Star Wars universumi ikoonilisi tähelaevu, sõidukeid, asukohti ja tegelasi ning LEGO Star Warsist on saanud ülimenukas teema. Alates 1958. aastast on LEGO klotsid vastanud tööstusharu kõrgeimatele standarditele, seega on need vastupidavad ning ühendatavad ja eemaldatavad iga kord hõlpsalt. Suurt jõudu pole klotside kokku ja lahti ühendamiseks vaja kasutada. LEGO klotse ja detaile testitakse peaaegu igal võimalikul viisil, et olla kindel, et iga ehituskomplekt vastab kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele nii planeedil Maa kui ka tähesõdade kauges galaktikas.