Informacija
Tootekataloog

LEGO® SUPER HEROES

LEGO® SUPER HEROES - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 7,48 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 42 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Super Heroes komplektid

Lego Super Heroes on 2011. aastal kasutusele võetud Lego klotsid ja tootevalik. Sarja kuuluvad DC Comics, Marvel Comics ja Pixar The Incredibles frantsiisid. Lego Batman eksisteeris oma frantsiisina aastatel 2006-2008, enne kui DC ametlik kaubamärk "Super Heroes" 2011. aasta lõpus turule tuli. Lego Spiderman ilmus esmakordselt turule 2002. aastal ja põhines Ämblikmehe filmil ja selle järjel. The Flash oli tegelane, mis oli olemas komplektis LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Superkangelased on kahtlemata poiste lemmikud ja nii on nende LEGO komplektide müük populaarne just vanemate hulgas, kelle peres kasvab väike mehehakatis.

LEGO DC Comics Batman komplekt

See LEGO DC Batmani komplekt on lõbus Batmani fännidele ja mõeldud 6-aastastele ja vanematele lastele. See LEGO Super Heroes komplekt põhineb Batmani filmil ja sobib suurepäraselt kiirete superkangelaste seikluste austajatele. Lapsed saavad lasta oma kujutlusvõimel lennata koos Batmani ja Selina Kyle`iga ehk kassnaisega. Kahe LEGO superkangelase kujukesed ja muud elemendid garanteerivad põnevad seiklused. Pimedas helendav nahkhiire signaal annab täiendavat inspiratsiooni lõputute superkangelaste lugude jaoks. Tasuta rakendus LEGO Building Instructions sisaldab täiendavat digitaalset juhendit, mis võimaldab lastel oma mudelisse sisse suumida, seda pöörata ja visualiseerida. Lisaks juhib see ehitusprotsessi realistlike juhistega, et ka nooremad ehitajad võiksid enesekindlalt ehitada.

LEGO Marvel Marvel Tony Stark Sakaarian Iron Man komplekt

Vii Marveli fännid uude ehitamise ja mängimise, fantaasiarikka seikluse dimensiooni LEGO Marvel Marvel Tony Stark’s Sakaarian Iron Man komplektiga. See LEGO Marvel komplekt võimaldab 8-aastastel ja vanematel lastel taasluua stseene Marvel Studios animeeritud filmist. Selles Marvel universumi põnevas laienduses on kolm kujukest: Tony Stark, Valkyrie ja The Watcher ning kokkupandav mehhanism, mille saab ümber ehitada ka võimsa välimusega autoks. Lapsed panevad Tony Stark kujukese mängides Sakari Iron Man masinasse. See mehaaniline hiiglane on hästi liigutatav, võimaldades lastel superkangelase tegevuste edenedes masinat väänata ja pöörata. Kui on vaja juurde kiirust, ehitavad lapsed võimsa masina ümber võimsaks sõidukiks ja kihutavad sellega imeliste seikluste poole.

Lapsele sobiva LEGO Super Heroes komplekti valimine

Iga LEGO komplekti vanusevahemik ja raskusaste on olulised tegurid, mida tuleb arvesse võtta, sest kuigi väljakutsed on lapsele väga head, võib liiga keerulise toote valimine põhjustada sinu lapses ka pettumust ja loobumist. Enne ostmist vaata hoolikalt mis tahes LEGO Marvel Super Heroes komplekti vanuse alampiiri. Kindlasti on siin omajagu ka loomingulise lähenemise ruumi, sest mõni laps areneb teistsuguses tempos kui teine ja saab keeruliste ülesannetega varem hakkama. Kuid üldiselt tuleks LEGO komplektiga kaasas olevaid hinnanguid siiski aluseks võtta ja nendest komplekti valimisel ka lähtuda. LEGO Marvel Super Heroes komplekte on igasuguse kuju ja suurusega, alates väikestest ühe tegelase komplektidest kuni tuhandeid tükke sisaldavate eepiliste komplektideni. Kui ostad komplekti kingituseks, mõtle selle lapse tähelepanuvõimele, kellele LEGO Marvel Super Heroes ostad. Kas kolmetunnine või veelgi lühem projekt on sobivam kui pikaajaline? Kui jah, siis otsi komplekti 400 kuni 600 osaga. Arvesta ka komplekti mõõtmetega, kui soovid seda kodus riiulil eksponeerida. Kui sul on kodus mitu LEGO Marvel Super Heroes komplekti ja hoolid nende korrashoidmisest, hoia neid eraldi märgistatud kastides. See aitab vältida komplektide vahel tükkide segamini minemist, mida on peaaegu võimatu hiljem uuesti korrastada, kui sadu klotse omavahel segamini aetakse.