Informacija
Tootekataloog

LEGO® SUPER MARIO

LEGO® SUPER MARIO - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 7,89 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 19 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Super Mario komplekt lastele 

LEGO Super Mario on litsentseeritud LEGO teema, mis ilmus turule 2020. aastal. See teema põhineb samanimelisel populaarsel Nintendo videomängul ja kasutab palju mängufunktsioone, kuna peaaegu iga komplekt keskendub erinevale väljakutsele, mida Mario peab täitma. Nagu LEGO Hidden Side, integreerib ka LEGO Super Mario kogemusse veebirakenduse, kuid siin on see vajalik ka enamikule ehitamise juhistele juurdepääsuks. 

LEGO Group ja Nintendo partnerlus viib legendaarsed klotsid ja nendega ehitamise uuele tasemele. Mõlema ettevõtte disainerid on ühendanud jõud, et luua uus mängukogemus, mis äratab Super Mario LEGO klotside maailmas laste jaoks ellu. LEGO Super Mario ei ole siiski videomäng ega ka traditsiooniline LEGO klotsidel põhinev komplekt, vaid täiesti uus tootesari, mis sisaldab interaktiivset LEGO Super Mario kujukest, kes kogub münte LEGO klotsidega loodud päriselus tasemetel. Uus sari võimaldab lastel kogeda Super Mario mängulist maailma nagu ei kunagi varem, mistõttu on selle LEGO sarja müük olnud ka väga edukas.

LEGO Super Mario kasutamine

LEGO Super Mario pole lihtsalt tavaline LEGO komplekt. See on täis uuenduslikku tehnoloogiat. Esiteks peab Amazon App Store või Apple App Store või Google Play kaudu alla laadima rakenduse nimega LEGO Super Mario. Rakenduses on olemas erinevad tööriistad, iganädalased väljakutsed loomingulisteks viisideks oma komplekti ümberehitamiseks ja mängimiseks. Ühtlasi on rakenduses olemas ka turvaline platvorm fännidele, et jagada omavahel inspiratsiooni erinevate radade ehitusteks. 

LEGO Super Mario kasutamise juhiseid saab kasutada LEGO Super Mario rakenduse kaudu. See teeb komplekti kasutamise mõnes mõttes lihtsamaks ja juhiste kasutamisel piisab rakendusse sisenemisest selle asemel, et pingsalt alles hoida paberi peal olevat kasutusjuhendit. Paljudele kasutajatele meeldib eriti see, et ehitamise ajal saab juhiste pilte suumida ja pöörata ja nii ei ole iga kord vaja dešifreerida, milline klots kuhu täpselt läheb. LEGO Super Mario mängimise alustamiseks vajad LEGO Super Mario Adventures komplekti koos Mario Mario Starter Course komplektiga, kuna see on ainus komplekt LEGO Super Mario kujukesega. Mario sisemusse vajad sisestamiseks kahte AAA patareid ja need ei kuulu komplekti vaid on vaja eraldi soetada. Kõik ülejäänud LEGO Super Mario komplektid on laienduskomplektid erinevate väljakutsete ja tegelaste kujukestega, mida saab osta eraldi. 

Super Mario pole lihtsalt lahe kujuke. Talle on sisseehitatud värviandurid ja LCD-ekraanid silmades, suus ja kõhus, et kuvada üle 100 erineva kohese reaktsiooni liikumisele. Sees on ka kõlar, mis esitab klassikalise videomängu tuntud helisid ja muusikat. Super Mario kujukesel on isegi olemas Bluetooth ühendus. Olemas on loomulikult ka juhised Super Mariole raja ehitamiseks. Selle järgi on isegi 7-aastasel suhteliselt lihtne rada ehitada ja see võtab umbes 45 minutit. Lõpuks liigutad mängimiseks Super Mario kuju, et navigeerida takistuste ja vaenlaste vahel, kusjuures rakenduses loetakse punkte virtuaalsete kuldmüntide kujul.

Millisele vanusele on LEGO Super Mario komplekt mõeldud?

LEGO Super Mario sari on mõeldud lastele vanuses 6+ aastat, kuid mõned üksikud laiendusega edasiarendatud komplektid on mõeldud vanematele lastele ja on selliselt ka LEGO poolt märgistatud. Ka täiskasvanud saavad LEGO Super Mario komplektiga ehitamisest ja selle kasutamisest kindlasti nostalgilist naudingut, kuigi tegelikud konstruktsioonid pole nii keerulised kui mõnel muul LEGO komplektil. Ühegi raja või komplekti koostamine ei tohiks kesta kauem kui umbes 2 tundi, seega pole see kindlasti pikk ega ka vaevarikas protsess.