Informacija
Tootekataloog

LEGO® Uued tooted

LEGO® Uued tooted - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,68 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 137 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO klotside kasutamise eelised

LEGO klotside kasutamine ei ole mõeldud ainult lastele, sest LEGO ergutab loovust ka täiskasvanute puhul. Isegi nende puhul, kes ütlevad, et nad pole loomingulised. Olenemata sellest, kas lood ise oma ainulaadse LEGO mudeli või jälgid juhiseid on tulemuseks rahuldav kogemus. See protsess erutab kujutlusvõimet ja aitab täiskasvanul pärast tegusat päeva lõõgastuda. LEGO-ga ehitamine on lõbus pere koostegevus, mis inspireerib sinu lapsi ja annab lapsele vabaduse luua, mängida ja nautida. Just seetõttu on paljud lego sarjad nagu Minecraft, Ninjago, Architecture, Duplo, Speed Champions, Friends, Mclaren, City, Super Heroes ja Disney osutunud väga populaarseks ja nende müük on saavutanud rekordtasemeid. Eduka LEGO konstruktsiooni loomine suurendab enesekindlust ja annab tunde, et ülesanne on hästi tehtud. Oled oma saavutuste üle sama uhke kui oma laste LEGO loomingu üle.

LEGO annab head motoorsed oskused

Motoorika arendamine võib tunduda ilmselge kasu, kuid kas teadsid, et lapsed vajavad kirjutama õppides samu lihaseid ja oskusi nagu LEGO klotsidega mängimisel? Klotside täpne ja detailne ühendamine tugevdab peenmotoorikat ning parandab käe ja silma koordinatsiooni. LEGO klotside sõrmedega üleskorjamine arendab lihaseid ja oskusi, mida sinu laps võib vajada kui ta õpib pliiatsit hoidma ja juhtima, et kirjutada või joonistada.

Planeerimisoskused ja ebaõnnestumiste ületamine

LEGO looming ei sünni lihtsalt. Konstruktsioonid valmivad ühendades ühe LEGO klotsi teisega. Lapsed õpivad planeerima oma ehitusprojekte, eriti kui mõni konstruktsioon laguneb. LEGO klotsidega mängimine on turvaline keskkond ebaõnnestumiste jaoks ja suurepärane lastele, kes õpivad järgmisel katsel oma tegevusi paremini planeerima. LEGO torn, mis kokku kukub, on osa mängust. Lapsed ei pahanda, et peavad seda korduvalt ümber ehitama, kuni nad lõpuks edu saavutavad. Nad võivad rõõmuga proovida uusi viise ja nautida oma vigadest õppimist ja kogeda saavutustunnet eduka LEGO loominguga. Vigadest õppimine kasvatab lapse enesekindlust, mis võib aidata tal kasvada ja täiskasvanute maailmas paremini hakkama saada. Lapsed, kellel on enesekindlus, ei karda midagi uut proovida, sest nad näevad ebaõnnestumist osana õppeprotsessist ega võta seda isiklikult.

Probleemide lahendamine ja loominguline mõtlemine

Planeerimisoskused ja ehitusstrateegia moodustavad osa probleemide lahendamise protsessist. Väikesed lapsed õpivad, et LEGO meistriteose loomiseks on varakult vaja rohkem kui lihtsalt ideid. Ehitamise mäng nõuab lahenduse leidmiseks ka kannatlikkust, vastupidavust ja mõnikord ka loomingulist mõtlemist. Lapsed avastavad ka, et probleemi lahendamiseks on rohkem kui üks viis ja erinevad lähenemisviisid võivad lõppeda sama hea või isegi parema tulemusega. Probleemi erinevate lähenemisviiside ideede mõistmine aitab lastel ja täiskasvanutel hinnata kolleegide ja kaaslaste erinevat vaatenurka. See annab neile avatud meele ja õpetab kuulama teiste ideid, sest kolleegidel või kaaslastel võib olla parem viis lahenduseni jõudmiseks.

Juhiste järgimine ja loovus

LEGO üks parimaid eeliseid on sinu lapse loovuse ja kujutlusvõime ergutamine. Aseta lapse ette karp LEGO klotsidega ja peagi hakkab laps LEGO klotsidega mängima. Kui laps kõhkleb, ei suuda vanemad sageli vastu panna kiusatusele aidata neil ehitusega alustada, sest see on lihtsalt vastupandamatult raske mitte võtta kätte LEGO klotse ja pihta hakata. Juhiste järgimine on veel üks LEGO suur eelis. Kõigi LEGO mänguasjadega on kaasas ehitamise juhend. Sageli sisaldab karp juhiseid erinevate objektide ehitamiseks samade klotsidega. Need joonised võivad inspireerida laste ja täiskasvanute loovust, sest protsess võib tekitada uuendusliku disaini, millega tootjad isegi ei arvestanud.