Informacija
Tootekataloog

LEGO® VEHICLES

LEGO® VEHICLES - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 6,68 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 95 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO Vehicles autode ja haridusliku komplektid

LEGO Vehicles klotsid annavad võimaluse LEGO klotsidest huvitatud lastele ehitada erinevaid sõidukeid seejuures arenedes ja oma loomingulisi ning käelisi oskusi märkimisväärselt parandades. LEGO City Great Ice-Cream Truck komplektiga võib näiteks kehastuda jäätiseautol linnas tegutsevaks jäätisemüüjaks, keda kõik linnakodanikud armastavad. LEGO Expert Creator MINI Cooper on aga näiteks komplekt, kus laps saab ehitada endale mini Cooper automudeli. 

Eraldi valdkond on LEGO Emergency Vehicles ehk hädaolukorra sõidukid. Sinna alla kuuluvad politseiautod, kiirabiautod ja loomulikult tuletõrjeauto. Laps saab LEGO komplektiga mängides kehastuda kogu linna jaoks vajalikuks päästjaks. Ehkki LEGO ei oma otseselt Military ehk sõjaväesõidukite valdkonda oma erinevates sarjades on erinevaid komplekte kombineerides võimalik klotsidest valmistada ka sõjaväele vajalikke sõidukeid. Kuid LEGO klotside müük ei ole keskendunud ainult meelelahutusele, sest näiteks LEGO Education SPIKE™ Essential Set komplekt annab lastele võimaluse läbi klotsidega ehitamise ka teadmiste omandamiseks.

LEGO City Great Ice-Cream Truck komplekt

Selle lõbusa LEGO City Great Ice-Cream Truck komplektiga võivad lapsed saada oma kodulinna kangelasteks. Lapsed saavad päeva päästa, serveerides leebetele LEGO City kodanikele lahedaid jäätisetorbikuid. Ja kuna jäätiseveokis on ruumi jäätise preilile töötamiseks ja autojuhtimiseks, ning rulaga sõitvale kliendile koos armsa koeraga, on selles sõidukis tõesti palju ruumi iseseisvaks rollimänguks. See on tõesti ülilahe ehituskomplekt lastele. Karbist leiab ka LEGO City Ice-Cream Truck mänguasja ehitusjuhised. Või siis võib veebist alla laadida Instructions PLUS rakenduse, mis on osa nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusest LEGO Life. See interaktiivne ehitusjuhend koos suurepäraste tööriistadega muudab algajatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistriteks. 

LEGO City Great Vehicles mängukomplektidega saavad lapsed oma lemmikmaa-, õhu- ja meresõidukeid ja masinaid lähedalt uurida. Need realistlikud ehitusmänguasjad inspireerivad kujutlusvõimet, mis peegeldab päriselu lõbusal ja põneval viisil.

LEGO Expert Creator MINI Cooper komplekt

Vii oma ikooniline MINI Cooper sõitma. Klassikalise MINI Cooper Mk VII kaunilt valmistatud LEGO klotside koopia on täis autentseid detaile, alates klassikalisest rohelisest ja valgest värvilahendusest koos valgete peeglite ja võidusõidu triipudega kuni avanevate uste, kapoti ja pakiruumi, sportlike udutulede ja üksikasjalike detailidega. Mudel on eraldi varu rehviruumiga. Saad isegi katuse eemaldada, et pääseda ligi punakaspruunile interjöörile, millel on mustrilised istmed, armatuurlaud, pöörlev rool ning liikuv käigukang ja käsipidur. Ja loomulikult poleks ükski MINI Cooper täielik ilma piknikukorvi ja tekita, mis on ideaalsed aksessuaarid lõbusaks päevaks.

LEGO Education SPIKE™ Essential Set

LEGO Education SPIKE™ Essential Set paneb algkooliõpilased praktilisest õppimisest elevust tundma. See mänguline ja narratiivi põhine õppekogemus on osa LEGO õppesüsteemist ja julgustab õpilasi uurima erinevaid kontseptsioone, aidates samal ajal kaasa kirjaoskuse, matemaatika ja sotsiaal-emotsionaalse arengu edendamisele. See 449-osaline komplekt sisaldab 4 kujukest millel on oma isiksused. Komplekti kuulub ka värvikas valik tuttavaid ja vanusele sobivaid LEGO klotse, elemente ja vastupidavat hoiukasti värvikoodide ja sorteerimise alustega, mis hõlbustavad ehitusprotsessi ja klassiruumi haldamist. 

Iga õppetund sisaldab põhjalikku veebipõhist tunniplaani koos matemaatika- ja keelekunsti laiendustega. Samuti on õpetajatele abiks hindamise rubriigid ja videoid. LEGO õppesüsteemi abil toetab SPIKE Essential kõikehõlmavat professionaalset arengu programmi. Selle komplekti abil arendavad lapsed arvutusliku mõtlemise oskusi, tutvuvad projekteerimise protsessiga, sealhulgas probleemi määratlemisega, lahenduste otsimisega ning prototüüpide testimisega ja täiustamisega, uurivad energia, energiaülekande ja kokkupõrke teaduslikke mõisteid ning tugevdavad omavahelist suulise suhtlemise oskust arutades oma kogemusi koostöös.