Informacija
Tootekataloog

Lenovo arvutid

Lenovo arvutid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Lenovo, HP kaupa. Hinnad algavad 180,44 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1650 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Lenovo arvutid

Kõigil inimestel on erinevad eelistused, kuid kindlasti nõustuvad kõik sellega, et arvuti peab olema hea ning sobima nii mängurile, õpilasele kui ka tööinimesele.  Laua- ja sülearvutid on aastatega edasi arenenud, nii tarkvara kui ka suuruse poolest ning arvutid on muutunud aina mugavamaks ja kindlamaks. Tänapäeval on sülearvutid piisavalt võimsad, et neid saavad kasutada professionaalsed mängurid, üliõpilased ja ettevõtted ning need saavad asendada ka lauaarvuteid. Sülearvuteid on lihtne ja mugav kaasas kanda ükskõik kuhu minnes, kuna neid on erineva suuruse ja kaaluga. Lenovo on kindlasti üks suurimatest arvuti tootjatest ning nad on 1995. aastast tarninud üle poole miljardi arvuti ning ettevõte pakub laias valikus parimaid äriklassi arvutied, mis on kasutajasõbralikud ning sobivad üksikasutajatele ja ettevõtetele. 

Sobiva arvuti valimine

Igaühel on ettekujutus või vajadus erineva arvuti järele - laua- või sülearvuti. Kindlasti vaatavad paljud inimesed esialgu arvuti välimust ja hinda, kuid kindlasti tuleks vaadata ka arvuti sisu - protsessor, aku, kõvaketas ja SSD, jahutussüsteem, videokaart, ühenduvus ja palju muud. Arvuti ekraan on ka väga oluline ning vaadata tuleks ekraani mõõte, resolutsiooni, eredust ja pinnakatet. Matt arvutiekraan on kordades parem kui läikiv, kuna see ei peegelda valgust. Enamasti kõik tänapäeval müüdavate arvutite ekraanid on LCD või LED taustavalgusega. Erinevad mudelid sobivad erinevatele inimestele, oleneb mille jaoks on vaja arvutit kasutada. Lenovo Legion arvutid sobivad kõigile ning on suurepärane valik just mänguritele, kuna arvutil on näiteks suurepärane jahutussüsteem, aku ning protsessor. Lenovo IdeaPad arvutid sobivad samuti kõigile kasutajatele, nii kontoris kui ka kodus, kuid on suurepärane just töö tegemiseks. Kaalu poolest on Lenovo IdeaPad kergem ning seda on lihtne kaasas kanda.

Äri- ja tavaklassi arvutid

Arvuteid saab enamasti jaotada kahte kategooriasse - äriklass ja tavaklass. Äriklassi arvutid ei ole kindlasti mõeldud ainult firmadele kontoritöö tegemiseks, vaid on mõeldud kõigile, kes hindavad kvaliteeti. Äriklassi arvutid on tehtud vastupidavast materjalist- alumiiniumist või titaaniumist- , mis kaitsevad ka põrutuste eest, kuid samas on need arvutid ka kerged. Samuti on klaviatuur mõeldud selleks, et töö ja mängimine sujuksid mugavalt. Äriklassi arvutitel on matt ekraan, mis ei lase valgusel peegeldada ning on silmadele mugavam kui läikiv ekraan. Hinna poolest on nad muidugi kallimad, kui tavaklassi arvutid, kuid lõppkokkuvõttes tuleb kvaliteetse arvuti ostmine odavam kui osta iga paari aasta tagant uus ja odav arvuti. Tavaklassi arvutitel on ka rohkem plastikosasid, kui äriklassi arvutitel, mis muudavad need juba välimuselt mitte nii atraktiivseks. Lisaks on veel tavaklassi arvutitel halvem tootjapoolne tugi, mis äriklassi arvutite puhul on väga hea. Äri- ja tavaklassi arvuteid müüvad erinevad firmad, kuid kindlasti on üks parimaid tootjaid Lenovo, mis pakub suurepäraseid arvuteid kõigile inimestele igas hinnaklassis.

Kindlus ja turvalisus

Nagu eelpool mainitud, siis äriklassi arvutid on hea valik kõigile, kes tahavad nautida kvaliteeti ning tunda kindlust. Äriklassi arvutite puhul kestab garantii vähemalt 3 aastat, mis annab kindluse ja turvatunde erinevate probleemide ilmnemisel, kuid tavaklassi arvutite puhul garantii ei ületa 3-e aastat. Äriklassi arvutite korpus on enamasti tehtud kas alumiiniumist või titaaniumist, mis peavad vastu aastaid. Samuti on äriklassi arvutite mälu suurem, mis võimaldab peale lehe lugemise ja videode vaatamise ka tööd teha ja arvutimänge mängida. Lisaks on olemas või müüakse juurde erinevaid viirusetõrje programme, mis muudavad arvutis surfamise veelgi turvalisemaks.