Informacija
Tootekataloog

Lenovo IdeaTab

Lenovo IdeaTab - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Lenovo kaupa. Hinnad algavad 713,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 2 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Tahvelarvuti ostmise juhend

Olenemata sellest, kas ostate tahvelarvuti videote vaatamiseks, veebi sirvimiseks või oma laste veebitundideks, võib parima tahvelarvuti valimine olla segadusttekitav. Tuleb valida õige ekraanisuurus ja kiire protsessor ning aku peaks ühe laadimisega vastu pidama vähemalt ööpäeva. Isegi pärast kõigi nende tegurite arvessevõtmist võib teil siiski olla raske parimate tahvelarvutite nimekirja valida. Lenovo IdeaTab võib osutuda parimaks teie valikuks, aga kuidas aru saada selle spetsifikatsioonidest?

Ekraan ja heli

Tahvelarvuti ostmisel on kõige olulisem vaadata ekraani suurust ja kvaliteeti. Lõppude lõpuks on see seadme enimkasutatav komponent. Peaksite vaatama tahvelarvutit, millel on 10-tolline ekraan ja Full HD eraldusvõime. Kuigi 7- või 8-tollised tahvelarvutid võivad olla kompaktsed ja kerged, tunduvad need veebi sirvimise ja eriti veebitundide ajal kitsad.

Kui olete filmihuviline, valige kindlasti tahvelarvuti, millel on 10-tolline või suurem ekraan, mille maksimaalne heledus on 400 niti või rohkem. Veelgi parem, peaksite otsima OLED-ekraaniga tahvelarvutit, mis pakub ülikõrget kontrastsussuhet ja laia vaatenurka. OLED-ekraanid muudavad videod (ja isegi pildid) uskumatult kaasahaaravateks. Lisaks pakuvad stereokõlarid head helikvaliteeti.

Protsessor

Asjade sujuvaks toimimiseks on vaja kiiret protsessorit. Kui soovite, et rakendused käivituksid kiiremini ja mängud näeksid välja sujuvamad, otsige vähemalt 6-tuumalise protsessori ja võimsa GPU-ga tahvelarvuteid. RAM-i peaks olema vähemalt 4 GB ja salvestusruumi 64 GB. Parim protsessor, mille 2021. aastal iPadist leida võib, on Apple M1. Apple A12Z Bionic on ka piisavalt kiire. Androidi maailmas on parim tahvelarvuti protsessor Snapdragon 888. Kuigi välja kuulutati ka Snapdragon 888+, pole seda seni üheski tahvelarvutis kasutatud.

Kaamerad

Kaamerad pole tahvelarvutites nii olulised kui nutitelefonides. Siiski peaks sellel olema vähemalt 8MP või 12MP kaamera koos autofookusega, F2.0 ava ja 4K 30fps videosalvestus (ka 1080p videosalvestus on okei, kui otsite taskukohast tahvelarvutit). Esikaamerate puhul pöörake tähelepanu tahvelarvutitele, millel on Full HD videosalvestusega 5 MP kaamera. See tagab, et teie video paistab videokõnede ja konverentside ajal kõne teises pooles olevatele inimestele selgem.

Tarkvara

Olenemata sellest, kas ostate iPadi või Android-tahvelarvuti, veenduge, et seadmesse oleks eelinstallitud operatsioonisüsteemi uusim versioon. Vähemalt peaks sellega kaasnema lubadus värskendada Androidi või iOS-i uusimale versioonile. Aastal 2020 on Androidi uusim versioon 11 ja iPadOS-i uusim versioon 14.

iPadOS on küpsem ja hõlpsamini kasutatav tahvelarvuti operatsioonisüsteem. Võrreldes Androidiga on sellel isegi juurdepääs parematele tahvelarvutirakendustele ja mängudele. See aga ei tähenda, et iPadid oleksid kõigi jaoks parimad tahvelarvutid. Android-tahvelarvutitel on oma eelised, sealhulgas lihtsam juurdepääs failisüsteemidele ja tarvikutele. Kuid iPadOS 14 abil on Apple teinud suuri edusamme operatsioonisüsteemiga.

Kui teie eelarve sobib iPadiga, peaksite eelistama seda teistele Android-tahvelarvutitele, kuna iPadOS-is paremini töötavad ja parema paigutusega rakendusi on palju, et suurt ekraani täielikult ära kasutada.

Ühenduvus

Ühenduvus on tahvelarvutis sama oluline kui selle ekraan. Kui ostatel uue tahvelarvuti, veenduge, et sellel oleks kahe kanaliga Wi-Fi a/b/g/n/ac (tuntud ka kui Wi-Fi 5), Bluetooth 5.0 ja USB-tüüpi- C port. 

Miks on need ühenduvusfunktsioonid olulised?

Wi-Fi 5: olenemata sellest, kas osalete videokõnes või voogesitage videoid, Wi-Fi 5 tagab, et saate nende ülesannete hõlpsaks tegemiseks piisava kanali laiuse. Kui soovite tahvelarvutis 4K-videoid voogesitada, on Wi-Fi 5 hädavajalik.

Bluetooth 5.0: see on vaieldamatult vajalik, kui soovite kuulata heli tahvelarvutist tõeliselt juhtmevabade kõrvaklappide abil. See Bluetoothi versioon tõi täieliku toe tõeliselt juhtmevabadele kõrvaklappidele koos heli/andmete samaaegse edastamisega mõlemale kanalile, tehes lõpu sünkroniseerimata helile.