Informacija
Tootekataloog

Lenovo Tab

Lenovo Tab - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Lenovo kaupa. Hinnad algavad 139,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 2 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Lenovo Tab

Lenovo pakub laia valikut kvaliteetseid tahvelarvuteid, alates traditsiooniliste tahvelarvutite ühes käes hoidmise mugavusest kuni kaks ühes tahvelarvuti/sülearvuti kombineeritud süsteemide võimsuse ja mitmekülgsuseni. Meil on Androidi ja Windowsi tahvelarvutid, töö- ja meelelahutustahvelarvutid. On olemas isegi Lenovo tahvelarvuti, mis töötab ka lauaarvuti nutiekraanina, mis aitab teil oma kodu juhtida.

Lenovo erinevat tüüpi tahvelarvutid

Lenovo tahvelarvuteid on mitmes suuruses ja need töötavad kas Androidi või Windowsi operatsioonisüsteemiga. Need on isegi mudelid, millel on uuenduslikud mitmerežiimilised toetuspunktid, mis võimaldavad teil neid uuel viisil paigutada ja kinnitatavad/eemaldatavad klaviatuurid, mis võimaldavad neil vajadusel sülearvutitena töötada.

Siin on kiire kokkuvõte, mis aitab teil Lenovo tahvelarvuteid võrrelda.

- Käeshoitavad, kõikjal kasutatavad tahvlid

Kas tänapäeval on keegi, kellele ei meeldiks käeshoitav tahvelarvuti, mida saate endaga kaasas kanda või süles puhata, et rakendusi käitada, filme voogesitada või sõpradega sõnumeid saata? Androidil põhinev Lenovo Tab Series on mitme suuruse ja hinnavalikuga kõikjal kaasas. Lenovo Tablet 10 töötab Microsoft Windowsiga – lisaks on valikuline klaviatuur.

- Turvalised ja töökindlad ThinkPadi tahvelarvutid

Mis siis, kui saaksite tahvelarvuti, mis on ehitatud Lenovo legendaarse ThinkPadi kaubamärgi traditsiooni järgi? Ultraportatiivsed ThinkPadi tahvelarvutid pakuvad äritegevuseks valmis funktsioone, mis muudavad ThinkPadi kontorites kõikjal maailmas laitmatuks. Neil on kuni 13-tollised QHD+ ekraanid ja need on kaks-ühes eemaldatavad ning üliõhukese klaviatuuriga saate eemaldada, kui vajate lihtsalt puuteekraani.

- Konverteeritav 2-in-1 sülearvuti/tahvelarvuti

Kuidas teile meeldiks tahvelarvuti, mida saate käes hoida või seinale paigutada või tahvelarvuti, mida saab tahvelarvuti ja klaviatuuriga sülearvuti vahel edasi-tagasi pöörata? Yoga tahvelarvuti võimaldab teil seadet hoida, kallutada, seisatada või riputada vastavalt vajadusele. Või on olemas YogaBook, kaks-ühes, mida saate kasutada puutetundliku ekraaniga tahvelarvuti ja traditsioonilise sülearvutina.

Kas Lenovo tahvelarvutitel on pikk aku tööiga?

Lenovo tahvelarvutid hoiavad teid terve päeva töös. Yoga tahvelarvutite seerias on mudeleid, mis võivad töötada kuni 20 tundi* järjest või saate kuni 15 tundi* vooluvõrgust välja lülitada teatud süsteemidega nii meie ThinkPadi kui ka Lenovo tahvelarvutisarjades.

*Kõik aku kasutusea numbrid on hinnangulised. Individuaalne aku jõudlus sõltub sellest, kuidas te tahvelarvutit kasutate.

Kas Lenovo tahvelarvutid sobivad videote vaatamiseks või raamatute lugemiseks?

Lenovo tahvelarvutid (nt Tab 4 või plus mudelid) on suurepärased mobiilsed meelelahutusseadmed, mis on optimeeritud video, muusika, mängude ja vestluse jaoks. Lisaks on ühenduvus lihtne USB-, HDMI- ja muude portidega.

Kas mõni Lenovo tahvelarvuti on mõeldud ärikasutajatele?

ThinkPadi tahvelarvutite seeria laiendab kuulsat ThinkPadi turvalisust ja töökindlust tahvelarvutite turule, kasutades uusimaid Inteli protsessoreid (sh vPro valikud) ja muid ärisõbralikke funktsioone nagu kinnitatavad ja eemaldatavad klaviatuurivalikud. Paljudele professionaalidele meeldib painduv Yoga Tablet-seeria ka mitmerežiimiliste toetuspunktide tõttu, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks üksi või rühmas.

Kas Lenovo tahvelarvuti on vastupidav? Mis siis, kui see saab löögi või kui see kukub?

Ükski tahvelarvuti pole hävimatu, kuid Lenovo ehitab oma tahvelarvutid, et need kestaks. Näiteks Lenovo Tablet 10 on hinnatud põrutus- ja vibratsioonikindluse, klaviatuuri ja toetuspunktide tööea, ventilaatori töökindluse, paneelide kulumise ja muu osas. Ja kuna tegemist on ThinkPadiga, läbib ThinkPad X1 Tablet enam kui 200 kvaliteedikontrolli – sealhulgas 12 sõjaväelise taseme nõuet –, et tagada selle töötamine äärmuslikes tingimustes.

Niisiis, vaadake ringi. Lenovo tahvelarvuti sobib igaks vajaduseks, nii äriliseks kui ka isiklikuks. Kindlasti leiate endale sobivaima.