Informacija
Tootekataloog

Juuksekoolutajad ja sirgendajad

Võiks küll arvata, et kõik tooted saavad oma ülesandega sarnaselt hakkama, kuid reaalsuses on vahe väga suur. Soodsamad tooted ei ole vastupidavad ning võivad kahjustada asjatult teie juukseid. Täpselt sama põhimõte kehtib ka teiste sarnaste toodete kohta. Näiteks lokitangid võivad küll algselt tunduda soodsad, kuid kas need suudavad teile ka kenad ning püsivad lokid – tõenäoliselt mitte. Toote valimisel on äärmiselt oluline jälgida kasutatud materjale ning ka võimekust. Üldiselt võib öelda, et mida kallimad on tooted, seda kõrgem on ka nende kvaliteet. Loomulikult on olemas ka erinevad automaatsed tooted, mis on hinna poolest oluliselt soodsamad ning töötavad. Tavaliselt on selle põhjuseks tundmatu kaubamärk, kes proovib alles turule siseneda. Valige välja endale sobiv või sobivad tooted, ning lisage need mugavalt enda ostukorvi.

Miks kasutada juustesirgendaja abi

Esmalt tuleb selgeks teha enda vajadused ning alles peale seda jätkata ostlemisega. Kui kasutate sirgendajat igapäevaselt, siis tasub kindlasti investeerida pisut rohkem, ning hankida endale võimalikult hea toode. Meie valikus olevad sirgendajad on äärmiselt erinevate hinnaklassidega, ning oleme küllaltki kindlad, et ka teie leiate endale sobiva toote. Näiteks on saadaval Philips kaubamärgi tooted, mis paistavad silma oma kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Samuti on saadaval palju teisi kaubamärke, mis on samuti kvaliteetsed ja head. Juuste sirgendamine on muutumas järjest populaarsemaks ning paljud soovivad seda teha igapäevaselt. Juustesirgendaja abiga saate oma lokkis olevad juuksed sirgeks ning sellega tagada ka kena välimus. Saate lihtsalt tõsta enda enesekindlust ning anda välimusele juurde ühe olulise aspekti. Inimeste juures vaadatakse esimesena juukseid – kui need on hoolitsetud, siis annab see aimu inimese käitumisest ning suhtumisest.

Mida jälgida sirgendaja valimisel

Peamiselt tasub jälgida plaatide kvaliteeti, kuna see määrab ära suures pildis kogu toote kvaliteedi ning suutlikkuse. Kui teie poolt valitud sirgendaja plaadid on valmistatud metallist või klaasist, siis tõenäoliselt on tegemist odavama tootega. Sellised plaadid küll sirgendavad teie juukseid, kuid seda ka juuste hinnaga. Samuti on täheldatud plaatide ebaühtlast soojenemist, mis ei taga ühtlast tulemust. Parem valik on kindlasti keraamilise plaadiga sirgendajad, mis on võitnud paljude kasutajate südamed. Plaadid soojenevad ühtlaselt, ning ei pea muretsema, et need lõhuksid teie juukseid. Kui teil on pisut suurem eelarve, siis tasub kindlasti eelistada titaanist või turmaliinist valmistatud sirgendaja plaate. Titaan on tugev materjal, kuid samas on kaalult äärmiselt kerge – teie käed ei väsi ära, kui sirgendate juukseid. Kui eelistate aga turmaliinist plaate, siis võite olla kindlad, et teie juuksed ei võta endasse staatilist elektrit. Saate lisada sära ning tervemat väljanägemist kõigest mõne minutiga. Valikuid on mitmeid, ning kui olete tihe kasutaja, siis peaksite kindlasti valima parima võimaliku toote.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid küsivad tihti meie käest abi, toodete valimisel. Oleme teie jaoks kogunud kõige populaarsemad küsimused ning soovime neid ka teiega jagada.

·         Milliste plaatidega sirgendaja peaksin valima?

Soovitame valimist alustada keraamilistest plaatidest ning kui see on finantsiliselt võimalik, siis eelistada titaanist või turmaliinist plaate.

·         Miks odavad tooted pole hea lahendus?

Odavad tooted on üldiselt metallist või klaasist plaatidega, mis võivad kahjustada teie juukseid.

·         Kas temperatuur on oluline?

Loomulikult on juuste sirgendamisel temperatuur oluline. Eriti hea, kui saate seda reguleerida vastavalt vajadusele, kuna inimeste juuksed on erineva paksusega.