Tootekataloog

Loominguline kogumik - Muinasjutud ja müüdid

Kiire kohaletoimetamine Tellitav

Viide 3355376

22,82 €
Omadused
Tootja
Vanus6-12 aastat
CEToode on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjade nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Salvestage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Toote kategooriaLoomingulised komplektid

Loominguline komplekt "Muinasjutud ja müüdid" on suurepärane võimalus huvitavalt ja loovalt aega veeta nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Küpsetuskomplekti kasutades saate oma kätega valmistada kauneid, värvilisi ja originaalseid tooteid: võtmehoidjaid, magneteid, kõrvarõngaid, ripatseid või muid ehteid. Kaasas kõik vajalik, ka ripatsid.
Valige spetsiaalse termokile mati poolelt komplekti kuuluvate mallide hulgast kujundus ja värvige see.
Seejärel lõigake kuju välja (või looge oma kujutlusvõime põhjal oma ainulaadne disain).
Pärast valitud mustrite valmistamist pane need umbes 2-3 minutiks 160 °C-ni kuumutatud ahju. (selle aja jooksul tõmbub foolium kokku ja kõveneb). Mõne aja pärast saate nautida oma käsitsi valmistatud kaunistusi.

Komplekt sisaldab:

- Spetsiaalse kokkutõmbumiskilega leht (20x30 cm).
-A4 formaadis leht koos mallidega.
-Paar allergiavastaseid kõrvarõngakonkse.
-Kaks rõngast võtmehoidjate jaoks.
- Väikesed sõrmused ripatsite jaoks.

Soovitatav vanus: 6+


HOIATUS: küpsetamise ajal foolium kahaneb, pilt väheneb.

Kliendiarvustused selle toote kohta