Informacija
Tootekataloog

Mängud

Mängud

Mängud on väga oluline osa paljude inimeste igapäevaelus ning mängud pakuvad peale aja veetmisele ja palju rõõmu ja seiklust igapäevaellu. Erinevad mängud aitavad sisustada vaba aega ja veeta kvaliteetaega üksi, koos pere või sõpradega. Erinevatele mängukonsoolidele nagu Xbox, PS, Nintendo Switch ja PC, tehakse erinevaid mänge, mida saab mängida kas üksi või mitmekesi ning tuua igavasse argipäeva juurde põnevust. Suure valiku erinevate mängude seast leiavad kõik konsooli või arvutimängu harrastajad endale sovivaima ja parima mängu. 

Xbox one mängud

Xbox one on paljudele tuntud mängukonsool, millel saab mängida väga paljusid erinevaid mänge, mis võivad olla kas DVD-l, Blu Ray-l või CD plaadil. Xbox one pakub Xbox one S ja Xbox one X mudeleid, millest viimane on praeguse aja võimsaim. Xbox one series X mängukonsoolil on võimalik mängida mänge 4K kvaliteediga ja veeta koos perega mõnusalt aega. Tuntumad Xbox one mängud on näiteks Assassin's Creed, FIFA, Mortal Kombat ja paljud teised. Lisaks on ka võimalik osta Xbox Live, mis võimaldab saada üle 100 erineva mängu ja neid mängida kus iganes. Xbox Live pääset, mis võimaldab saada juurde palju erinevaid mänge, saab osta kas ühe kuu või aasta kaupa. Xbox one mängukonsoolidega saab nautida kõiki tänapäevaseid ja ka vanemaid mänge. 

PC mängud

PC mängud on kindlasti kõige enim mängitud mängud, kuna enamikel inimestel on kodus olemas arvuti. Arvutis mängude mängimisel on ka palju eeliseid ja võimalusi, kuna need on muutunud laialt kättesaadavaks kõigile mängu sõpradele. PC mängudel on võimalik installida erinevaid MODE ehk modifikatsioone, mis võimaldavad mänguelamust täielikult muuta. PC mänge saavad mängida nii suuremad kui väiksemad mängusõbrad ja pidevalt tuleb ka juurde uusi arvutimänge, mis muudavad aja veetmise veelgi põnevamaks. Kindlasti on praeguse aja üks populaarsemaid ja enim tuntud PC mänge Elden Ring. See põnev seiklus/rollimäng pakub uusi seiklusi ja võrratut graafilist ilu. Lisaks Elder Ring arvutimängule leiab veel laias valikus erinevaid arvutimänge, mis sobivad mängimiseks igas vanuses inimestele.

PS mängud

PlayStation mängukonsoolidele on olemas suures valikus erinevaid mänge. Mängude hulgast leiab nii vanematele kui ka uuematele mängukonsoolidele sobiva mängu, mis sobib lastele kui ka täiskasvanutele. PS4 mängude hulgast leiab nii Minecraft, NBA, Horizon Zero Dawn kui ka palju teisi mänge. Lisaks on ka PS4 VR mängud ehk virtuaalreaalsuse mängud, mille hulgast leiab laias valikus põnevaid mänge. PS4 kui ka PS5 mängukonsoolile on ka pakkuda Death Standing mäng, mis pakub nii põnevust kui seiklust. PS mängukonsoolidele on ka pakkuda Playstation Plus või Playstation Network PLUS kaart, mis võimaldab mängida ka online mänge koos sõpradega ja lisab juurde palju uusi mänge. 

Nintendo Switch mängud

Ka paljude lemmik mängukonsoolile Nintendo Switch on suures valikus erinevaid mänge, mis sobivad mängimiseks nii vanematele kui noorematele mängu sõpradele. Nintendo Switch mängude hulgast leiab paljude lemmikuks saanud Super Mario, The Legend of Zelda, Sonic, Fifa ja palju teisi mänge. Parimad seiklusmängud, mida on võimalik mängida Nintendo Switch mängukonsoolil on juba aastaid rõõmu pakkunud paljudele ja täna pidevalt lisanduvatele mängudele, saavad kõik, kes tahavad oma ellu seiklust ja rõõmu, mängida lõbusaid mänge. Saate koos pere või sõpradega nautida parimaid mänge parima raha eest ja veeta koos kvaliteetaega.