Informacija
Tootekataloog

Mängukonsoolid

Mängukonsoolid

Tänapäeval on väga palju erinevaid vabaaja veetmise võimalusi ning tegevusi ja tänu sellele ka erinevaid vahendeid mängimiseks ja aja veetmiseks. Mängikonsoolid on parim viis aja veetmiseks koos pere või sõpradega. Mängukonsoolid muutuvad ka ajaga aina paremaks ja töökindlamaks ning neile lisandub iga aasta juurde erinevaid mänge, mida saab mängida üksi, perega või koos sõpradega. Suure hulga erinevate mängukonsoolide seast leiavad kõik endale just selle kõige sobivama, millega mängida mänge ja veeta koos lähedastega aega. Xbox, Playstation ja Nintendo Switch on kõigi lemmikud ja kõigile teada mängukonsoolid, mida on paljud inimesed kasutanud juba lapsest saati. 

Xbox

Xbox mängukonsoolid on paljude inimeste lemmikud olnud juba aastaid. Xbox mängukonsoolid on ilusa disainiga ning need panevad naeratama kõigi näod. Xbox mängukonsoolide hulgast leiab nii Xbox S kui ka Xbox X seeria mudeleid. Xbox S seeria mängukonsool on väga mugava ja kompaktse disainiga ning sellega saab mängida paljusid Xboxile tehtud mänge. Lisaks on Xbox S väga hea ja odava hinnaga. Xbox X seeria mängukonsool on oma hinna poolest pisut kõrgem, kuid hind on tingitud ka selle võimekusest. Xbox X mängukonsool on tänapäeval kindlasti üks võimsamaid. 1TB suurune sisemälu on väga hea suurusega ning Xbox X seeria mängukonsooliga saab mängida kõiki Xboxile mõeldud mänge. Mõlemad Xbox seeria mängukonsoolid on väga head, ilusa disainiga ning üllatavalt hea hinnaga. Lisaks saab nii Xbox S kui ka Xbox X seeria mängukonsoolidega nautida 4K kvaliteeti.

PlayStation

Kindlasti on paljudel olnud juba väiksena PlayStationi mängukonsool, millega on mängitud väga palju erinevaid mänge. Eelmise generatsiooni PlayStation 4 Pro ja PlayStation 4 Slim on siiani ühed väga head mängukonsoolid. Nende konsoolidega saab mängida mänge 4K kvaliteediga ning need pakuvad siiani rõõmu kõigile mängu sõpradele. Kõige uuem PlayStationi seeria mudel on PlayStation 5, mis on hinna poolest kõrgem, kuid samas on see praeguse aja üks parimaid. PlayStation 5 on nii oma disainilt kui ka sisult väga kaunis ja võimas ning sellega saab mängida pea kõiki PlayStationile mõeldud mänge. Lisaks on PlayStation ka silmatorkav oma LED tuledega, mis annavad nii silmailu kui ma mängulusti. Nii PlayStation 4 kui PlayStation 5 seeria mängukonsoolid on väga hea alik kõigile, kes armastavad mängida PlayStationi mänge. 

Nintendo Switch

Nintendo Switch on kompaktne ja väga stiilne mängukonsool. Nintendo Switch võimaldab mängida erinevaid mänge koos pere ja sõpradega ning seda on ka üksi väga mugav kasutada. Nintendo Switch on ka suurepärane mängukonsool neile, kellel pole kodus mängimiseks väga palju aega, sest see imeline konsool on täpselt paraja suurusega, et see endaga kaasa võtta. Konsooli saab ühendada mugavalt televiisoriga ja mängida erinevaid põnevaid mänge koos pere või sõpradega. Saate ka mugavalt Nintendo Switch mängukonsooli ekraani lauale asetada, puldid kätte haarata ja mängida tundide viisi oma lemmik mänge. Loomulikult on see ideaalne reisil ja kohtades, kus puudub ligipääs televiisorile, kuna saate mugavalt mängida mänge igal pool. Nintendo Switch mängukonsooliga ei hakka kellelgi igav ja tänu multifunktsionaalsele kasutamisele on see ideaalne tegusale või töisele mänge armastavale inimesele. Nintendo Switch on ka teistest mängukonsoolidest palju odavama hinnaga, mis võimaldab kõigil osta endale parim mängukonsool ja mängida ükskõik kus kohas oma lemmik mänge, sõpradega, perega või üksi.

 

Muud kategooriad: Mängukonsoolid lastele