Informacija
Tootekataloog

Mängumajad, telgid

Mängumajad, telgid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., BESTWAY, Smoby, Bino, Feber kaupa. Hinnad algavad 22,43 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 310 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Mängumajad ja telgid, mis motiveerivad lapsi õues viibima

Tehnoloogia arengu ja järjest uute nutiseadmete tulekuga leiavad paljud vanemad, et järjest keerulisem on oma lapsi saada toast välja värsket õhku nautima. Nutikad lapsevanemad aga muidugi teavad, et laste õue saamiseks tuleb see nende jaoks muuta huvitavaks seikluseks ja meelelahutuseks. Koduaeda ehitatud mängumajad või suveõhtuteks üles pandud telgid on üks võimalus, kuidas lapsi õue meelitada. Nii mängumajade kui ka telkide müük on lai ning saadaval on nii suured kui ka väikesed versioonid ja puidust mängumajad peavad ilmastikutingimustele vastu aastaid.

Miks valida mängumajad ja telgid?

Lapsevanemana soovid oma lapsele parimat ja see kehtib ka sinu valitud mänguasjade kohta. Lõbu ja mängude roll lapsepõlve arengus on suurem, kui arvata võib. See ei mõjuta mitte ainult motoorsete oskuste arengut, vaid mõjutab ka seda, kuidas lapsed õpivad olulisi oskusi ja õpivad tundma oma keskkonda. Arvestades, et lapsed mängivad tänapäeval peaaegu kõigega ja mänguasjade valikuid on nii palju, oleks mõistlik erinevate mänguasjade kohta veidi rohkem teada saada, et saaksid teha õige otsuse ja kaasa aidata kujutlusvõimelise mängu suuremale kaasamisele. samuti hoida neid füüsiliselt aktiivsena.

Laste telgid on üks parimaid mänguasju, mis inspireerivad neid kasutama oma kujutlusvõimet ja olema üllatunud oma loodavatest lugudest. Me kõik teame, et lastele meeldib mängumaja ja ka lastele mõeldud telk on üliarmas valik. Lisaks asjaolule, et sinu lapsed armastavad seda, on laste telkidel palju eeliseid ja kasutusvõimalusi.

Teeskluse mängud

Laste mängumajas mängimine julgustab lapsi üldiselt kasutama oma kujutlusvõimet ja mängima teeskluse mängu. Lastele meeldib ette kujutada, et neil on oma maja ja nad on iseseisvad. Lastele mõeldud telk on samuti suurepärane võimalus seiklust teeselda. Nad saavad harjutada oma ellujäämisoskusi, teeseldes, et nad on näiteks kõrbes või üksikul saarel. Lastel on võimalik teeselda ka, et nad on raamatust tuttavaks saanud Metsikus Läänes või ehitada oma telk ümber indiaanlaste telgiks.

Rollimäng ja sotsiaalsed oskused

Lapsed saavad õppida iseseisvamaks ja enesekindlamaks saama läbi rollimängu mängumajas või telgis. Mängumaja püstitamine, toidu kogumine ja söögi valmistamine on tegevused, mida lapsed saavad rollina mängida. Need tegevused võivad sarnaneda pigem õdede-vendade või sõpradega mängimisele, kuna need võimaldavad neil oma sotsiaalseid oskusi ja rollimänge harjutada. Tegevuste jagamine, piiride seadmine, reeglite järgimine, läbirääkimised ja enda eest seismine muutuvad lastele omaseks.

Mängud õues

Lastele mõeldud telgid saab püsti panna ka siseruumidesse. Lisaks saab neid telke loomulikult hea ilma korral väljas kasutada. Tegelikult on need väga kasulikud viisid õues mängimiseks. Lapsi saab motiveerida õues mängima ja samal ajal on nad kaitstud kõrvetava päikese või tuule eest. See võib muuta õues mängimise nii lastele atraktiivsemaks kui ka neile mugavamaks. Õues mängimine soodustab ka aktiivsemat füüsilist tegevust. Suvepäevad on lõbusamalt kui need on veedetud õues viibides.

Privaatsus ja struktureerimata mängimine

Mängumaja võib olla ka koht, kus lapsed saavad tunda, et nad põgenevad maailmast. Lastele mõeldud telgid võivad olla nende enda isiklik põgenemisvõimalus ehk koht, kus tunda end turvaliselt ja seiklushimulisena. Lastele jaoks on suurepärane, kui neil on eriline ruum, mis on nende arvates just neile mõeldud, olenemata sellest, kas nad kasutavad seda omal moel sündmuste korraldamiseks või sõpradega salajaste koosolekute pidamiseks. See annab suurepärase aluse nende struktureerimata mängule.