Informacija
Tootekataloog

Maniküüri, pediküüri tarvikud

Maniküüri, pediküüri tarvikud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ZWILLING, Beurer, Esperanza, Homedics, Jata kaupa. Hinnad algavad 9,64 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 86 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Küünehooldustooted

Enda küünte eest hoolitsemine on oluline nii naistele, kui ka meestele. Üldiselt hoolivad enamik meist enda välimusest väga palju, ning soovivad igapäevaselt võimalikult head välja näha. Küünehooldustooted aitavad teil hooldada küüsi ning säilitada nende ilu. Olgu selleks tooteks siis tavalised käärid, küünetangid või hoopis mõni küünefrees. Meie tootevalikus on äärmiselt palju erinevaid tooteid, mis aitavad rahuldada ka teie kõige suuremad soovid. Proovime tagada võimalikult laia valiku, et saaksite kõik tooted ühest kohast ning lihtsalt. Kuna valik on tõesti äärmiselt lai, siis enne toodete ostmist tasub enda jaoks selgeks teha, milliseid tooteid te vajate. Loomulikult on alati võimalik külastada ka mõnda teenusepakkujat, kuid leiame, et soodsam lahendus on seda teha ise kodus.

Miks küüsi hooldada

Peamiselt on tegemist esteetilise küsimusega. Võõraste inimestega kohtudes on välimus esimene asi, mille põhjal antakse esmane hinnang. Kui teie küüned on hooldamata, siis jätab see teist pigem halva mulje. Meeste puhul jätavad aga lõikamata küüned välimusele suure jälje. Küünte alla võib koguneda mustus ja purud, mis esiteks on koledad ning teiseks põhjustavad ka ebameeldivust. Kindlasti on lihtsam variant küüned ära lõigata ning vajadusel ka viilida või lihvida. Paljude jaoks võib tunduda, et tegemist on vaid naistele mõeldud toodetega, kuid arvestades palju rõhku panevad tänapäeva mehed oma välimusele – siis võib öelda, et tegemist on unisex toodetega. Enamasti ei kasuta mehed küünelakke ning värve, kuid kõik mis puudutab hooldust on ka neile vajalik. Oleme märganud, et müük on järjest kasvamas ning inimesed soovivad hoolduseid teha kodus ise.

Erinevad küünehooldustooted

Küünehooldustooted saab jagada laias laastus kahte gruppi. Tooted, mis on manuaalsed ning ei tööta aku ega muu toite pealt ning tooted, mis vajavad töötamiseks voolu. Üldiselt on manuaalsed tooted näiteks erinevad käärid, tangid ja viilid. Samas automaatsed ehk voolu pealt töötavad freesid ja lihvid. Sõltuvalt teie küünte olukorrast ja soovidest, peate valima endale sobivad tooted, mis rahuldaksid teie vajadused. Ilmselt on paljud naised käinud küünetehniku juures ning on näinud, milliseid võtteid kasutatakse. Kindlasti ei ole endale hoolduse tegemine nii lihtne ja mugav, kuid samas tuleb arvestada ka rahalise kokkuhoiuga. Osta endale sobivad tooted, ning hakka proovima. Kui tõesti tegevus tundub liiga keeruline või vastuoluline, siis saad jätkata tehniku külastamist. Kindlasti on tegemist asjaga, mida tasuks proovida, sest hooldused on kallid.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna tegemist on väga igapäevase tegevusega, siis küsitakse meie käest ka väga palju erinevaid küsimusi. Paljud küsimused hõlmavad endas toodete kasutamist, kuid selle kohta leiate lahenduse kõige lihtsamalt kasutusjuhendist. Samas on äärmiselt palju küsimusi seotud ka toodete valimisega. Meie spetsialistid teevad endast parima, et vastata teie küsimustele. Oleme valinud mõned kõige populaarsemad küsimused ja soovime neid jagada ka teiega.

·         Miks peaksin küüsi kodus hooldama?

Esiteks on tegemist oluliselt soodsama lahendusega, ning teiseks ei pea te kunagi muretsema, kas teie küünetehnikul on parasjagu aega teid vastu võtta.

·         Kas küünehooldustooted sobivad ka meestele?

Loomulikult, ka mehed soovivad enda välimuse eest hoolitseda. Kui märkate, et teie kaaslane enda eest ei hoolitse võite talle näiteks mõneks tähtpäevaks kinkida hoolduskomplekti.

·         Milline toote on hoolduseks parim?

Hoolduseks on parim toode selline, mis suudab täita teie vajadused. Olgu selleks, siis tavalised käärid või hoopis tangid.