Informacija
Tootekataloog

Infrapuna masseerija BEURER MG100

Kiire kohaletoimetamine 1-10 TP.

Viide 170014

104,99 €
 
 
Omadused
TootjaBeurer
VibratsioonimassaažLäbiv mõju
InfrapunafunktsioonJah
Kiirusasendite arv5
Võimsus25 W
Toote kategooriaMasseerijad
Infrapuna masseerija BEURER MG100
104,99 €
Masseerija on disainitud ja toodetud ainult Saksamaal. Beurer on kogunud koguni 97 aastat kogemust tippklassi massööride loomisel kvaliteeti hindavatesse kodudesse.
Beurer MG100 on METALLINE . See tähendab, et tänu kvaliteetsele alumiiniumile on seade ülitugev, vastupidav ja ehitatud kestma. Jah, see kaalub veidi rohkem kui tavalised plastikust masseerijad. See on loomulik ja vältimatu, kuid tegelikult pole see keeruline ning isegi paljud väga õrnad naiste käed saavad selle Beureri masseerijaga kvaliteetset massaaži ilma probleemideta nautida. Masseerija märksa suurem pluss on see, et olles kindel, siis tõesti "lebab käes" mõnusalt ja juba enne sisselülitamist saad juba aru, millest siin jutt - kvaliteedist.
Beurer MG100-l on 2 MASSAAŽIpead . Koos piisavalt võimsa mootoriga tõestavad kaks massaažipead oma väärtust eriti hästi. Samal ajal võimaldab see vajadusel usaldusväärselt teha "tugevat" massaaži.
Massaažikomplekti kuuluvad ka kergesti vahetatavad massaažipead erinevatele massaažitüüpidele ja vajadustele.
Masseerijal on koguni 5 erinevat ja lihtsalt valitavat programmi, seega valite kindlasti välja, milline on selleks hetkeks parim. Samuti on võimalik määrata massaaži intensiivsust (kiirust). Tänu neile kahele funktsioonile saate massaaži just sellise intensiivsusega, nagu soovite, ei rohkem ega vähem.
Täiendav käepide peaks tunduma väike asi Beurer MG100 masseerija kõigi eeliste juures. Võib-olla, aga see kena detail aitab kedagi teist masseerides kõvasti kaasa ning võimaldab masseerijat veelgi kindlamalt ja täpsemalt juhtida.
Eraldi aktiveerib Beurer MG100 ühe nupuvajutusega ka infrapunakütte. See mitte ainult ei soojenda mõnusalt selga või muud masseeritavat piirkonda, vaid võimaldab massaažil tungida sügavamale, parandab vereringet ja lõdvestab lihaseid veelgi.
Kliendiarvustused selle toote kohta