Informacija
Tootekataloog

Meelelahutus

Meelelahutus - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu LEGO® kaupa. Hinnad algavad 33,68 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 41 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

LEGO klotsid, mis pakuvad meelelahutust

LEGO on ainulaadne meelelahutuse frantsiiside ühendamise poolest, mis on toonud sellised nimed nagu Disney, Star Wars, Marvel, Harry Potter, Jurassic Park, Minecraft, Super Mario, Batman ja tema Batmobile või Stranger Things tegelased ühele mänguasjade riiulile. Kui sa oled viimase kümnendi jooksul LEGO klotsid karpi jätnud ja pole nendega mänginud, võid olla üllatunud kui leiad tänapäeva komplektidest meeletult tuntud kangelasi. Erinevates LEGO seeriates nagu Creator, Expert, Ideas või Super Heroes on tohutu arv tuntud kangelasi, kellega lapsed võivad väsimatult mängida. Just see ongi peamine põhjus miks LEGO erinevad komplektid on nii populaarsed ja miks nende müük ja populaarsus ei näi vaibuvat.

Miks on LEGO komplektid täiskasvanute seas populaarsed?

Kuigi LEGO on näiliselt laste mänguasi on LEGO komplektidest saanud ka täiskasvanute seas tohutu kogumisese. Tegelikult on LEGO kollektsiooni loomine üks populaarsemaid ja hõlpsamini juurdepääsetavaid hobisid. LEGO üks suurimaid võlusid on välja antud temaatilised komplektid. Need komplektid on sarnased mudellennukite ja muude hobi korras kogutavate toodetega. LEGO komplektid on väga populaarsed tänu sellele, et nende kokkupanemiseks ei ole vaja ei liimi ega tööriistu, tuleb lihtsalt järgida antud juhiseid.

Paljud LEGO komplektid on populaarsete koomiksite, filmide, videomängude jne litsentsitud teemadega. Populaarseimad näited on Tähesõjad, Harry Potter ja Batman. Kuna üha rohkem täiskasvanuid on hakanud koguma aastate jooksul välja antud suuremaid ja keerukamaid komplekte. Mõned neist hõlmavad kuulsate hoonete ja sõidukite mastaapseid koopiaid tuhandete tükkidega, mille ehitamine nõuab pikka aega ja keskendumist. Just see vajadus keskenduda on täiskasvanute jaoks hea võimalus põgeneda oma igapäevaste mõtete eest. Ehk kui keerukamad komplektid võivad lapsi LEGO komplektidest eemale ehmatada, siis täiskasvanute jaoks pakuvad keerulisemad komplektid just piisavat väljakutset, millele soovitakse keskenduda. Mõned kõige keerulisemad LEGO komplektid on need, mis näitavad erinevaid maailmaimesid ja Taj Mahal on neist kahtlemata kõige kallim ning väärtuslikum.

Populaarsus on kaotanud LEGO suhtes eelarvamused

Varem võisid mõned täiskasvanud oma armastust LEGO vastu saladuses hoida, kartes, et neid vaadatakse imelikult laste mänguasjaga mängimise pärast. Kuna aga ühiskond on hakanud omaks võtma tolerantsemaid vaateid, siis ainult kõige pinnapealsemad inimesed vaataksid tänasel päeva kummaliselt kedagi, kes täiskasvanuna LEGO kasutamist naudib. Seda nihet on kajastanud ka LEGO tootjad, kusjuures paljud suured komplektid on selgelt just müügil teismelistele ja täiskasvanutele. Seda öeldes võib aga ka lastele mõeldud klotsidega ehitamine olla lõbus neile täiskasvanutele, kes soovivad oma tähelepanu hajutada. Kunagi peeti videomänge ka ainult laste tegevuseks. Tänapäeval on videomängud aga tavaline meelelahutus, mida naudivad peaaegu kõik. Seega kuigi täiskasvanuna LEGO klotside kogumine on suures plaanis veel pisut veider, ei pea keegi seda enam häbenema.

Nostalgia ja meelelahutus

Muidugi on LEGO miski, mis on paljude jaoks olnud lapsepõlve suur osa ja selle ümber on loomulikult olemas ka suur nostalgia element. Inimesed ihkavad üha enam oma lapsepõlvemälestusi uuesti läbi elada ja nostalgiast on saanud tänapäeva täiskasvanute jaoks suur arutluse teema, kui nad püüavad enda jaoks taastada ja taas meenutada ammu möödunud aegu. LEGO tuletab inimestele meelde õnnelikumat aega, mil nad pidid muretsema vaid minema veerenud tüki leidmise pärast või käsu pärast mänguasjad enne magamaminekut kokku pakkida. Arvestades kõiki tänapäeva maailmas olevaid pingeid, pole üllatav, et paljud on põgenemise vormina pöördunud millegi sellise nagu LEGO poole.