Informacija
Tootekataloog

Mehaanilised klaviatuurid

Mehaanilised klaviatuurid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Razer, NOXO, Genesis, SAVIO, Kingston kaupa. Hinnad algavad 22,39 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 40 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Mehaanilised klaviatuuridMehaanilised klaviatuurid on maailmas kindlasti enimkasutatud just mängurite poolt, kuna nende nuppe saab ka vahetada ning need peavad ka kauem vastu. Mehaanilisi klaviatuure kasutavad ka maailmakuulsad mängurid. Mehaaniline klaviatuur töötab väga lihtsalt ning iga nupu jaoks on eraldi lüliti, mis võimaldab klaviatuuri ka kergesti parandada ja puhastada. Mehaanilisi klaviatuure toodavad väga paljud erinevad firmad ning valik on väga suur. Klaviatuure on erinevas mõõdus, hinnaklassis ja ka disaine on mitmeid erinevaid. Razer, Marvo, Steelseries ja paljud teised tootjad valmistavad parimaid mehaanilisi klaviatuure, mis sobivad kasutamiseks nii mängurile kui ka tavakasutajale, kes tahavad endale parima hinna ja kvaliteediga klaviatuuri.

Miks valida mehaaniline klaviatuur

Praegusel ajal on müügil väga palju erinevaid klaviatuure, kuid kindlasti on hea osta endale mehaaniline klaviatuur. Mehaaniline klaviatuur on väga vastupidav, kuigi see võib olla pisut raskem kui teised, on see väga hea valik kõigile, kes tahavad endale vastupidavat ja kauakestvat klaviatuuri. Mehaaniline klaviatuur on ka kindlasti kulumiskindlam kui teised ning selle nuppe saab ka vahetada ja paigutada enda soovidele vastavalt. Klaviatuuri on ka väga lihtne puhastada, kuna kõik nupud saab eemaldada ja teha klaviatuurile põhjalikum puhastus. Mehaaniline klaviatuur võib tunduda pisut mürarikkam kui teised, aga see ei ole kindlasti kõige suurem probleem, kui vaadata klaviatuuri vastupidavust ja mugavust. Marvo KG945 RGB juhtmega mehaaniline klaviatuur on väga hea ja vastupidav. Lisaks sellele on klaviatuur ka väga hea hinnaga ning sobib suurepäraselt mänguritele. Klaviatuuril on ka erineva värviga LED tuled, mis annavad väga huvitava ja ilusa efekti nii mängides kui ka niisama arvutit kasutades.

Parim valik mängurile

Mänguritele ja ka kindlasti teistele on väga oluline see, et klaviatuur oleks väga mugav ja vastupidav. Mehaanilised klaviatuurid just seda ongi, väga vastupidavad ja samas ka väga mugavad. Mehaaniline klaviatuur on väga hea valik just mänguritele, kes tahavad endale mugavat, vastupidavat, kvaliteetset ja ka ilusa disainiga klaviatuuri. Mehaanilise klaviatuuri suureks plussiks on selle mitmekülgsus, kuna paljudele meeldib oma klaviatuuri muuta, siis mehaanilise klaviatuuriga saab seda teha. Nuppude vahetamine ja ka kerge puhastamine võimaldab väga hästi oma klaviatuuri isikupärastada ja muuta ükskõik millal. Ilusad värvilised LED tuled on ka kindlasti üks põhjus miks ostetakse mehaaniline klaviatuur, kuna see on palju huvitavam kui tavaline klaviatuur. Razer BlackWidow V3 Pro mehaaniline klaviatuur on esiteks väga ilusa välimusega ning lisaks ka ergonoomiline. Klaviatuuril on ilusad LED tuled ning on ka väga vastupidav. Kvaliteetne ja ilusa välimusega klaviatuur on kindlasti suurte ja väikeste mängusõprade esimeseks valikuks ning teeb kõik väga õnnelikuks ning ilusad tuled muudavad ka meeleolu palju paremaks.

Vastupidav ja kvaliteetne

Mehaanilised klaviatuurid ongi just sellepärast head, et need peavad väga kaua vastu ning neid saab kasutada väga pikka aega. Mehaanilise klaviatuuri nupud on ka kulumiskindlamad, kui tavalise klaviatuuril, mis muudab selle veelgi paremaks ning klaviatuuri saab kasutada väga pikki aastaid. Eriti mänguritel ja ka nõudlikumatele kasutajatel on oluline, et klaviatuur oleks ka kohandatav vastavalt oma vajadustele ja soovidele. Kõik tahavad endale vastupidavat ja kvaliteetset klaviatuuri, mis kestaks pikka aega ning et sellega ei oleks muresid. Razer ja Marvo pakuvad näiteks väga hea hinnaga ja kvaliteetseid mehaanilisi klaviatuure, mis võimaldavad mängida oma lemmik mänge ja teha ka vajadusel tööd.