Informacija
Tootekataloog

Microsoft Surface

Microsoft Surface - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Microsoft Surface

Mõne turu parimast Windowsi riistvarast ärge vaadake Microsofti Surface'i kaubamärgist kaugemale. Microsoft, mis on enim tuntud uuenduslike tahvelarvutite kujunduste poolest, on aastate jooksul oma Surface'i tootesarja laiendanud ja pakub nüüd tervet arvutite perekonda, alates tavalisest sülearvutist kuni hiiglasliku lauaarvutini.

Tänapäeval on raske leida meeldivamat Windowsi kasutuskogemust kui see, mida Surface pakub. Probleem on valik; mis sobib teie vajadustele kõige paremini nii mitmekesise esmaklassiliste arvutite perekonnaga?

Surface Laptop 4

See pole nii nutikas ega stiilne kui muutlikud ja paindlikud mudelid, mis Surface'i kaubamärgi kuulsaks tegid, kuid enamasti on teil lihtsalt sülearvutit vaja. Tahvelarvutid, tugijalad ja külge klõpsatavad magnetklaviatuuri katted ei tööta igas olukorras hästi, mistõttu on Surface Laptop 4 enamiku inimeste jaoks parim valik.

Sellel on uhke 13,5-tolline kõrge eraldusvõimega ekraan, ilus klaviatuur, klaasist puuteplaat ja õhuke korpus. Pordid on ühes kohas, kus Surfaces koonerdab (nagu MacBookid), kuid saate USB-C-pordi koos oma vana hea USB-A-pordiga. Sellel on ka magneetiline laadimisport. Kui kipute kogu aeg toitejuhtme otsa komistama, võib see olla elupäästja.

Kõik Surface mudelid on nüüd saadaval kas AMD Ryzeni kiibiga või Inteli protsessoriga. Mõlemal on oma tugevad ja nõrgad küljed, erinevus ei ole tõenäoliselt piisavalt suur, et te seda märkaksite. Olenemata sellest, kas valite AMD Ryzen 5 või Intel Core i5 mudeli, saab teie Surface Laptop 4 hõlpsasti hakkama enamiku töökoormuse ja rakendustega.

Microsoft pakub teile suurepäraseid tehnilisi standardeid nagu Windows Hello IR-kaamera, mis võimaldab teil Windowsi sisse logida, kui nägu on kaamera ees. Kui olete sellega harjunud, on raske parooli sisestamise juurde tagasi pöörduda. Isegi sõrmejäljeandurid tunduvad pärast seda nagu töö.

Surface tahvelarvutid

Enamik inimesi arvab, et Windows on sülearvutite ja lauaarvutite operatsioonisüsteem, kuid OS on tegelikult palju mitmekülgsem. Microsoft lõi Surface'i tahvelarvuti, et näidata, kuidas Windows saab ilma integreeritud klaviatuurideta puuteekraaniga seadmeid toita. Ja paljudel juhtudel töötab see suurepäraselt.

See kehtib kindlasti Surface'i tahvelarvuti kohta, mis meelitab ligi enamikke tavalisi ostjaid. Nüüdseks kaheksanda põlvkonna Surface Pro on sagedane võitja kasutajate seas, mis esindab parimat eemaldatavat Windowsi tahvelarvutit. Sarnaselt Apple iPad Proga on ka Surface Pro 7 elegantne 13-tolline puuteekraaniga tahvelarvuti, mida saab kasutada kas iseseisvalt või valikulise eemaldatava klaviatuuriga, mida nüüd nimetatakse Surface Signature Coveriks. (Varasemate Surface Pro’ide puhul nimetati seda Type Coveriks.) Surface Pro füüsiliseks tunnuseks on integreeritud tugijalg, millel on täielikult reguleeritav liigend. See võimaldab teil ekraani kallutada 165 kraadi ulatuses, alates püsti seismisest kuni peaaegu tasase asendini. See on ka esitlus uuele Windows 11 operatsioonisüsteemile ja töötab uue suurema pliiatsiga Slim Pen 2.

Microsoft Surface Go 2

Microsoft Surface Go 2 on suurepärane taskukohane Windows 10 tahvelarvuti, millel on ettevõtte kallimates seadmetes leiduv esmaklassiline disain. See pakub originaaliga võrreldes kerget jõudlust, kuid on siiski üsna alajõuline – eriti baasmudel. Kui hakkate seda komplekteerima täiustatud sisemiste ja oluliste lisandmoodulitega nagu Type Cover, hakkab hind tõusma.

Microsoft ei saa toota ainult esmaklassilisi seadmeid. Surface Go 2 abil on ettevõte näidanud, et nad suudavad teha ka taskukohaseid mudeleid. See Surface Go järglane eristub Surface'i ülejäänud kallimatest ja kõrgematest pakkumistest, andes neile, kes hindavad Surface Pro 7 disaini, kuid ei suuda kõrgemat hinnasilti õigustada, Windows 10 tahvelarvuti mõistlikuma hinnaga.