Informacija
Tootekataloog

Mikrofonid

Mikrofonid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Razer, TRACER, Natec, Genesis, Arozzi kaupa. Hinnad algavad 17,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 12 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Mikrofonid

Olenemata sellest, kas filmite lühifilmi või alustate uut podcast, on heli ülitähtis. Ainult nutitelefoni sisseehitatud mikrofoni abil luuakse palju suurepärast sisu, kuid suurepärane heli on teie projekti järgmisele tasemele viimisel võtmetähtsusega. Probleem on selles, et teie jaoks sobivaima mikrofoni väljaselgitamine võib olla hirmutav protsess. Mikrofoni läbi ja lõhki tundmine on oluline, kui suhtute oma käsitöösse tõsiselt, kuid teadmine, mida kõik tähendab, ei muuda teid üleöö heliinseneriks. Peate segama ja seejärel uuesti segama, enne kui saate täpselt teada, kuidas iga tegur teie lõpptoodet mõjutab.

Helikvaliteedi osas pole järeleandmisi teha – soovite saada parimat heli, mida raha eest osta saab. Kuigi selleks saate teha palju asju, on üks parimaid ja taskukohasemaid viise selleks valida endale parimad saadaolevad heliseaded. BigBoxi lai mikrofonide valik pakub ainult parimaid mudeleid kõige lugupeetud tootjatelt ja kaubamärkidelt. Meilt ostes saate kindlasti parima turul saadaoleva helikogemuse. Sirvige sadu mudeleid ja kujundusi ning valige endale parimad juba täna BigBoxis!

Arvuti mikrofonid

Arvuti või sülearvuti maksimaalseks kasutamiseks peab teil olema suurepärane heli. Ja mis on selleks parem viis, kui osta kvaliteetne arvutimikrofon? Saate valida nii seisvate juhtmevabade või juhtmega mikrofonide vahel kui ka soovitud sageduse ja ühenduvuse tüübi – pakutavas valikus ei pea te pettuma.

Stuudio mikrofonid

BigBoxist leiate ka suurepärase ja soodsa valiku hi-fi stuudiomikrofone. Ükskõik, mida kavatsete teha – salvestada, miksida või häälnäidelda – on olemas mikrofon just teie jaoks. Vaadake mõnda parimat turul saadaolevat professionaalse helisalvestuse mudelit. Ainult BigBoxis saate mikrofonide osas parima hinna ja kvaliteedi suhte. 

Juhtmevaba mikrofonid

Teine oluline kategooria turul saadaolevate mikrofonide laias valikus on juhtmevabad mikrofonid. Nende kaasaskantavus võimaldab teil ergonoomilisemat seadistust ilma helikvaliteeti ohverdamata, eriti kui tegemist on heli salvestamise või voogedastusega. 

Nende multifunktsionaalsus võimaldab teil ka hõlpsalt mikrofone edasi-tagasi vahetada, kuni saavutate soovitud helikvaliteeti – BigBoxist ostes usaldage ainult parimat ja te ei pea kunagi pettuma helikvaliteedis. 

USB mikrofonid

Veel üks näide, mis võib teile mõjuv olla – kui te pole kodus töötamisele uus, olete ilmselt märganud, et teie AirPodsi mikrofon või sülearvutisse sisseehitatud mikrofon kõlab üsna halvasti. Kuid suur osa sellest, mida me selles postituses käsitlesime, võib tunduda liialdatud – tegelikult see nii on. Video- ja häälvestluse rakendused tihendavad teie heli, kui see liigub mööda torude seeriat, st Internetti, muutes puhta heliseade eelised vähemalt teatud aja möödudes enam-vähem vaieldamatuks.

Nüüd, kui teate olulisi aspekte, mida mikrofonist otsida, on palju lihtsam välja mõelda, milline neist on teie jaoks õige. Võib-olla soovite ka mõnda neist uurida USB-mikrofonid, kuna on tõesti suurepäraseid valikuid, mille jaoks pole vaja midagi muud peale arvuti.

Kokkuvõte

Oluline on mõista, et YouTube'i videote filmimiseks on erinevad mikrofonid nagu ka filmide filmimiseks. Üks tüüp ei pruugi teist asendada! Podcasti salvestamiseks ei saa kasutada buumimikrofoni.

Teine oluline tegur, mida arvestada, on hind. Mõned mikrofonid maksavad teile palju rohkem kui teised, kuid te ei märka oma helis olulisi muutusi. Kui teete kodus oma YouTube'i kanali jaoks lihtsat helisalvestust, saate hõlpsasti kasutatava USB-mikrofoni, mis ei maksa teile hinge hinda. Samuti saate ikkagi toota heli, mida inimesed armastavad.

Õnneks on siin BigBoxis saadaval suur valik kõiki mikrofoni tüüpe, nii et valige enesekindlalt see, mis teile kõige rohkem meeldib ja laske meil teha ülejäänu.