Tootekataloog

Toote filter Puhasta

Hind
2 13799
Mahutavus, l
5 40
Tootja
rohkem ... vähem ...
Paigalduse tüüp
rohkem ... vähem ...
Laiuse intervall
rohkem ... vähem ...
Juhtimine
rohkem ... vähem ...
Grill
rohkem ... vähem ...
Värv
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Mikrolaineahjud

Kui olete kiire elustiiliga ning soovite oma toitu kiiresti soojaks teha, siis on teile ideaalne lahendus mikrolaineahi. Saate kõigest mõne minutiga oma toidu soojaks ning selle ka kiiresti ära süüa. Loomulikult on sellel ka palju teisi funktsioone. Näiteks kui teil on võimalik sügavkülmast võtta mõni toode, mida soovite ära sulatada – saate selle lihtsalt mikrolaineahjuga sulatada ning alustada edasist töötlemist juba peatselt. Küll aga on palju tooteid, mille soojendamisel tasub jälgida võimsust, millega seda soojendada. Mida rohkem on toidus valku, seda väiksema kuumusega tuleks seda soojendada. Vastasel juhul võib see nii öelda pritsima hakata ning peate peale soojendamist oma aega kulutama puhastamise peale. Kindlasti tasub veenduda, et enne igat kasutamist oleks seade puhas, sest vastasel juhul selle puhastamine ei ole varsti enam võimalik.

Võimsus ja nende erinevused

Sõltuvalt konkreetsest tootest on ka nende võimsus erinev. Paljudel toodetel on võimalik võimsust muuta ning kasutada vastavalt vajadusele. Üldiselt jäävad võimsused 500W ja 1200W vahele. Kui teil on näiteks jäätunud või sügavkülmast võetud toit või toode, siis selle soojendamiseks soovitame kasutada kõige madalamat võimsust, mida teie toode võimaldab. Samas näiteks eelmise päeva toidu soojendamiseks sobib hästi võimsus 800W. Kui kasutada liiga suurt võimsust, siis muudate toidu kuivaks ning kõrvetate selle ära – hiljem on toit ebameeldiva maitsega ning puudub söömise nauditavus. Kui teil on vaja meeletut kuumust, siis saate kasutada 1000W+ võimsuseid ning sellega on võimalik isegi toitu keema ajada. Kindlasti jälgige selliste võimsuste juures hoolikalt olukorda, sest vastasel juhul on teie toit mööda mikrolaineahju laiali. Erinevad mikrolaineahjud pakuvad ka erinevaid funktsioone ning tasub hoolikalt lugeda ka kasutusjuhendit.

Suurus

Viimasel ajal oleme täheldanud, et suurenenud on mikrolaineahjude müük, mis on soodsad. Põhjuseid selleks on mitu. Inimeste elu on nii kiire, et korralikuks söögitegemiseks aega napib, kuid siiski soovitakse süüa sooja sööki. Vastavalt oma vajadustele saate valida, kui suurt seadet te vajate. Kui elate üksi ja teie taldrikud või kausid on pigem väikest mõõtu, siis sobivad teile praktiliselt kõik seadmed. Kui aga soovite sinna panna suuremaid anumaid, siis seda tasuks kindlasti valides jälgida. Oleme enda laias tootevalikus katnud kõikide klientide vajadused ning oleme üsnagi kindlad, et sobiva suurusega toode on olemas ka teile. Üldiselt võib öelda, et keskmise pere jaoks on kõige populaarsem suurus 22-30L. Selline mikrolaineahi mahutab endas kogu vajaliku ning saate terve pere söögi soojaks teha. Kui isegi peaks tekkima olukord, kus kõik ei mahu korraga sisse, siis saate teha seda mitmes osas. Toidu soojendamine võtab kõigest mõne minuti ning seda mitu korda teha ei ole just ajamahukas tegevus.

Kokkuvõte

Endale sobivat toodet otsides tasuks peamiselt jälgida kahte erinevat aspekti. Esiteks millise suurusega toodet te vajate ning kas see mahub ära ka planeeritud kohta. Teiseks peamiseks põhjuseks on disain – kui teil on ilus köök, siis kindlasti soovite, et see sobiks teie interjööriga. Kindlasti leiate meie valikust endale õiges toonis või kujuga toote ning saate juba peatselt oma sooja sööki nautida. Kui vajate suuri võimsusi, siis seda tasuks samuti toote spetsifikatsioonis jälgida. Üldiselt soodsad mikrolaineahjud on ka väiksema võimsusega. Tegemist on investeeringuga, mis säästab teile palju aega. Aega on meil kõigil vähe ning see on kindlasti üks koht, kust seda kokku hoida.