Informacija
Tootekataloog

Mikserid

Muud kategooriad: KäsimikseridTaignasegajad

Mikserid

Lühidalt öeldes on mikser täiesti asendamatu abiline köögis toimetamisel. Saate lihtsalt ja mugavalt segada kõik vajalikud komponendid kokku. Lisaks on võimalik teil näiteks vahustada munad ilma suurema vaevata. Kui mõne tegevuse jaoks on leiutatud masin või seade, siis seda tõenäoliselt põhjusega, et muuta inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Otseselt ei ole vahet, kas mikserid on soodsad või kallid, põhimõte jääb samaks. Küll aga on vahe sees kvaliteedis ning võimsuses. Üldjuhul on märgata trendi, kus kallimad mikserid on võimsamad ning samuti omavad rohkem funktsioone. Funktsioonide all mõtleme peamiselt kiiruste valikut ning samas ka üleüldist praktilisust. Vahetatavad labad või hoopis kauss, milles on võimalik erinevaid tooteid töödelda. Valikuid on palju ning ainukeseks piiriks jääb teie enda fantaasia.

Mida saab mikseriga teha?

Loomulikult meenub esimese asjana kohe munade vahustamine. Käsitsi vahustamine on võimalik, kuid vajate selleks oskuseid ning tugevust. Leiame, et sellist pingutust ei ole mõistlik teha, kui vägagi taskukohase hinnaga saab endale toote, mis aitab teie muret leevendada. Loomulikult võib valikuks olla ka käsimikser, mis ei ole küll nii efektiivne, kuid kindlasti parem, kui seda vispli või kahvliga tehes. Lisaks munade vahustamisele saate mikserit kasutada näiteks taigna segamiseks. Lisate kõik vajalikud komponendid ning peale mõnda minutit on teil valminud kena tainas, millest saate teha nii soolaseid, kui ka magusaid küpsetisi. Kindlasti ei tasu unustada mikserit ka kastmete ja piimakokteilide valmistamisel. Saate lihtsalt kõik vajalikud koostisosad omavahel kokku segada, ning neid juba peagi nautida.

Suurus

Ilmselt paljude jaoks on oluline kompaktsus ning toote lihtsus. Meie laiast tootevalikust leiate endale palju erineva suurusega tooteid, mis sobivad ideaalselt teie soovidega. Mida väiksem on mikser, seda väiksem on ka üldjuhul jõudlus. Kui kasutate seadet harva, siis teie jaoks see otseselt rolli ei mängi – eelkõige on teie jaoks oluline siiski see, et toode oleks võimalikult väike. Minimalistliku mikseri hoiustamine on oluliselt lihtsam, ning see ei võta kapis palju ruumi. Sooviga kasutada mikserit praktiliselt igapäevaselt, siis tasuks pilgud pöörata suuremate toodete poole. Võib küll tekkida küsimus, milleks see vajalik on, kuid tegelikult on olemas mitu praktilist põhjust. Esiteks on suuremad mikserid võimsamad ning suudavad sama töö sooritada kiiremini, ning nagu me kõik teame, siis aeg on raha. Miks raisata liigselt aega, kui seda on võimalik kasutada optimaalsemalt. Teiseks on suured seadmed ka oluliselt stabiilsemad ning lihtsamini kontrollitavad. Iga liigutuse peale ei hakka teil kausist toitu pritsima ning saate kogu protsessi lahendada oluliselt puhtamalt.

Millist toodet valida?

Enne, kui asute toodet valima, tuleb enda jaoks selgeks teha, millised on teie vajadused. Kui kasutate mikserit harva, siis sobivad teie jaoks praktiliselt kõik tooted ning suurem rõhk tasuks panna välimusele ja disainile. Kena mikser sobib ka siseinterjööri kujundamiseks. Eeldades, et vajate seadet küllaltki tihti, siis tasuks jälgida millised funktsioonid on saadaval ning samuti, kas sellega saab näiteks aeglaselt segada. Osad mikserid võimaldavad kasutada vaid ühte kiirust ning teatud segamiste juures vajate rohkem võimalusi. Oleme märganud, et meie veebipoes on suurenenud müük just multifunktsionaalsete toodete osas. Lühidalt öeldes tähendab see seda, et inimesed soovivad ühe seadmega teha ära võimalikult palju erinevaid ülesandeid.