Informacija
Tootekataloog

Minipliidid

Muud kategooriad: Laua gaasipliididLaua elektripliidid

Lauapliidid

Väiksema kodu puhul on täiesti tavaline, et suurt pliiti ei ole kuskile panna. Sellisel juhul on teie parim variant soetada endale minimalistlik toode. Meie tootevalikus olevad lauapliidid on lihtsalt kasutatavad ning soodsad. Valikus on väga palju erinevaid mudeleid ja suuruseid. Saate valida endale meelepärase toote ning tellida selle mugavalt endale koju. Mõned mudelid on ka koos ahjuga, ehk saate nautida küpsetamise kõiki aspekte, ilma suuremate investeeringuteta.

Populaarsed tootjad

Enda tootevalikusse oleme kogunud palju erinevaid tootjaid, et teil oleks võimalus valida endale sobilik toode. Näiteks võib meie valikust leida Electrolux kaubamärgi lauapliidid, kuid samas on olemas ka pisut soodsamad Severin mudelid. Lauapliidi korpus on eraldiseisev ning tegemist ei ole integreeritava seadmega. Saate seda kasutada näiteks suvilas või hoopis igapäevases kasutuses vastavalt enda vajadustele. Lisaks võib leida meie valikust ka kvaliteetsed Bosch tooted ja olemas on ka Caso mudelid. Valik on tõesti lai ning oleme veendunud, et õige ahjupliit on olemas ka teile.

Funktsioonid

Kõikide lauapliitide ülesanne on sama – soojendada teie panni või potti ning tänu sellele saate valmistada erinevaid maitsvaid toite. Olemas on ka tooted, millel lisaks pliidile on olemas ka miniahi ehk võib öelda, et tegemist on komplektiga, mille abil saab kõik küpsetamised teostada. Loomulikult on oma mõõtudelt tegemist miniatuurse variandiga ning mahutavus on väiksem. Sõltuvalt milliseid panne ja potte te omate, saate valida tavalise pliidi ja induktsioonpliit võimaluse vahel. Kui soovite kasutada induktsiooni võimalust, siis peate arvestama ka spetsiaalsete pottidega, sest vastasel juhul teie anum lihtsalt ei lähe piisavalt kiiresti soojaks. Funktsioonide poolest saate reguleerida kuumust ning tegemist on äärmiselt lihtsa ja praktilise tootega.

Mida jälgida lauapliidi valikul

Esimese asjana tasub kindlasti jälgida toote suurust. Tavaliselt on lauapliitidel kaks rauda, mille peal saate toitu küpsetada. Küll aga on rauad erineva suurusega, ning tuleks arvestada sellega, et väga suur pott ei pruugi selle peale korrektselt mahtuda. Teise asjana tuleb kindlasti jälgida toote enda välimust. Usume, et teie uus lauapliit peaks sobituma kokku teie köögiga. Tegemist on küll kosmeetilise osaga, kuid sellegipoolest tasuks jälgida sobivust ülejäänud mööbli ja seadmetega. Enamus tooteid on vastupidavad ning te ei pea muretsema kvaliteedi pärast. Keraamiline kate pliidiraudadel tagab pikaajalise kestvuse. Kõige lihtsam näide on Thermo tooted, mis oma olemuselt on küll lihtsad, kuid samas lihtsuses peitub ka jõud. Vähe funktsioone tähendab ka vähem võimalusi purunemiseks.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid on tihti küsinud meie käest erinevaid küsimusi, mis seotud lauapliitidega. Oleme neile vastanud ning soovime ka praegu jagada kõige populaarsemaid küsimusi teiega.

·         Miks eelistada lauapliiti?

Ilmselt kõige olulisem asi on soodsam hind ning võimalus seda vastavalt vajadusele lihtsalt liigutada. Olukorras, kus kasutate seda näiteks suvisel ajal suvilas, siis saate selle seinakontaktist välja võtta ning talveks panna hoiule.

·         Kas saan toitu valmistada samamoodi nagu tavalise pliidiga?

Jah, tegemist on täiesti tavalise pliidiplaadiga, kuid oluliselt mobiilsema variandiga. Oma suuruselt on see väiksem ning samuti on raudade arv väiksem. Kui elate üksi või kokkate harva, siis on tegemist teie jaoks hea valikuga.

·         Millised on lauapliidi miinused?

Oma olemuselt on tegemist väga praktilise tootega, kuid tuleb arvestada minimalistlike mõõtmetega. Te ei saa korraga nelja erinevat potti või panni hoida tulel ning valmistada suurt õhtusööki.