Informacija
Tootekataloog

Mobiilsed konditsioneerid

Mobiilsed konditsioneerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Electrolux, TROTEC, Wood's, Duux, Whirlpool kaupa. Hinnad algavad 13,73 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 106 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Mobiilsed konditsioneerid

Kindlasti olete olnud olukorras, kus viibite parasjagu suvilas või mõnes äärmiselt palavas korteris. Lihtne lahendus oleks kasutada selleks kliimaseadet, et tuba maha jahutada, kuid kui seda pole, siis millised võimalused teil on? Parim lahendus on mobiilsed konditsioneerid, mis aitavad kiirelt ja mugavalt jahutada tuba ka olukordades, kus kliimaseadet ei ole ning ei saa ka paigaldada. Paljud vanad hooned on sellised, kus ei tohi maja välispinnale ühtegi uut seadet lisada, kuna see kahjustab maja välimust ning stiili. Küll aga saate mobiilse konditsioneeri paigaldada, sest selle jaoks ei ole vaja teil midagi puurida, ega ka paigaldada. Peate lihtsalt suunama õhutoru aknast välja. Läbi antud toru suunatakse kogu kuum õhk aknast välja ning tuppa lastakse vaid jahedat õhku. Juba tunni möödudes tunnete, kuidas tuba on jahedam ning saate ennast mõnusalt tunda. Millised aga on mobiilse konditsioneeri parimad kohad kasutamiseks – seda vaatame järgnevatest lõikudest.

Suvilasse mobiilne konditsioneer

Korralik õhksoojuspump võib maksta palju ning samuti peate selleks tegema erinevaid ehituslike töid, mis võtavad aega. Kasutades mobiilset lahendust saate selle lihtsalt paigaldada ning juba mõne minuti pärast nautida jahedamat õhku, mis teile tuppa puhutakse. Võiks küll arvata, et suvi peab soe olema, ning kuumus tuleb ära kannatada. Tõesti, päeval on tore kui õues on ilm ilus ja soe, kuid kas arvate sama ka õhtu kohta, kui peate magama minema? Uinudes on äärmiselt oluline, et tuba oleks jahedam, sest sellisel juhul on teile garanteeritud parem uni ning olete hommikul värske. Kuumas magades ärkate hommikul ülesse, ning olete endiselt väsinud ja pahur. Suvila ei ole kindlasti ainuke koht, kuhu antud seadet tasuks paigaldada. Saate seda väga edukalt kasutada ka korteris või hoopis kontoris. Lühidalt öeldes sobib see igale poole, kus on palav ning soovite tuba jahutada. Sõltuvalt toote võimsusest on ka jahutatava ala mõõdud erinevad. Kehtib mõiste – mida suurem ja võimsam seade seda suurema ruumala suudab see ka ära jahutada.

Omadused

Oma omadustelt on tegemist väga sarnase tootega tavalisele konditsioneerile või kliimaseadmele. Saate jahutada tuba ning tagada parema sisekliima. Oleme täheldanud, et mida soojem on õues seda suurem on ka mobiilsete konditsioneeride müük. Tegemist on täiesti loogilise asjade kulgemisega, kuna kõik soovivad, et nende tuba või ruum oleks mõnusalt jahe ning ei peaks asjata higistama. Erinevad tooted on ka erinevate omaduste ja spetsifikatsioonidega. Kallimad seadmed on pisut vaiksemad ning näevad ilusad välja, kuid oleme veendunud, et kõik seadmed suudavad teile tagada rahulolu. Valige seade, mis suudab teie ruumi ära jahutada ning sobib võimalikult hästi ka sisekujundusega. Valikus on palju erineva kuju ja suurusega tooteid, et saaksite valida just sellise, mis teile kõige rohkem meeldib.

Korduma Kippuvad Küsimused

Tihti küsitakse meie käest erinevaid küsimusi, ning jagame teiega kõige populaarsemaid.

·         Milline mobiilne konditsioneer on parim?

Parim seade on teie jaoks selline, mis on piisavalt võimas, et teie tuba meeldivalt jahutada.

·         Millise seadme peaksin valima?

Kindlasti tasub arvestada, kui suurt ruumi soovite jahutada. Mida võimsam on seade, seda suuremat ruumi on ta ka suuteline jahutama. Saate valida erinevate võimsuste vahel meie veebipoes.

·         Kas saan paigaldusega ise hakkama?

Tõenäoliselt olete te suuteline ise seadme paigaldama. Vajate ilmselt tõstmisel abi, kuid kogu ülejäänud protsess on lihtne ja juhendis kirjas.