Informacija
Tootekataloog

Mööbel

Mööbel - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., Kidkraft, ModernHOME, Ecotoys, CEBA kaupa. Hinnad algavad 3,84 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 690 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Lastetoa mööbel

Oma lastele mööbli valimine ei ole lapsemäng. See võib olla põnev, aga samal ajal ka stressirohke. Kui soovid kulutatud raha eest suuremat kasu, peaksid investeerima mööblisse, millest sinu lapsed silmapilkselt välja ei kasva. Kidkraft Avalon tootesari on hea koht, kust alustada. Lastetoa mööbli müük on väga mitmekesine ja puidust mööbel lastetoas mõjub väga stiilsena olgu selleks siis riiul, mängukast, tualettlaud või tool.

Tee plaan

Alati on parem varuda mõni hetk, et otsustada, millist tüüpi mööblit soovid omada ja kuidas kavatsed seda kasutada. Samuti pead mõtlema kui kaua eeldad, et sinu laps seda mööblit kasutab. Tänapäeval saadaolev valik on lihtsalt hämmastav, nii et õige plaan ja eelarve aitavad sul valikuvõimalusi kitsendada.

Mõtle multifunktsionaalsusele

Mitmekülgsus on võti, kui valida mööblit oma lapsukese jaoks. Erinevalt täiskasvanutest kasvavad lapsed kiiresti ja nad kasvavad välja kõigest, alates riietest ja mänguasjadest kuni mööblini. Pead mõtlema esemetele, mis on multifunktsionaalsed. Näiteks võid tavalise mähkimislaua asemel valida hällikujulise polsterdatud tooli. Kui sinu laps on mähkmevahetuse etapist välja kasvanud, toimib see mööbel laheda toolina.

Vali ajatud esemed

Lihtne on end hetkes kaotada, kui kujutad ette, et sinu lapse tuba on täis armsaid ja värvilisi mööblitükke. Kuid pea meeles, et mööbel on pikaajaline investeering ja seepärast pead valima esemed, mis sobivad pikema plaaniga. Kindlasti on mõttekas investeerida esemetesse, mida sinu lapsed ka mõne aasta pärast kasutavad. See ei tähenda, et peaksid oma lapse magamistuppa valima ülisuure voodi või tavalise töölaua, mis on sinu lapse jaoks liiga suur. Siin on oluline valida mööbel, mida saab lapse kasvades renoveerida või ümber kujundada.

Eelista turvalisust

Toode, mis on sinu lastele kahjulik on viimane asi, mida sa soovid. Sellepärast peaks turvalisus olema sinu väikelastele mööbli ostmisel peamine mure. Lapsed hüppavad sageli oma voodis, peidavad end laua taha ja hiilivad voodi alla mänguasja järele. Lühidalt öeldes kasutavad nad mööblit viisil, mida sina pole endale kunagi ette kujutanud. See tähendab, et nende toas olevad voodid, toolid, lauad ja muud esemed peavad olema neile mängimiseks ja liikumiseks ohutud. Alustuseks veendu, et sinu valitud mööblil pole teravaid servi ega libedaid pindu. Samuti on su huvides vältida kahjulikest ja mürgistest ainetest valmistatud toodete ostmist. Lisaks otsi täiendavate turvafunktsioonidega esemeid.

Vali vanusele sobiv mööbel

Peaksid otsima mööblit, mida sinu laps saaks kohe mugavalt kasutada. Näiteks kui ostad lastele mõeldud õppelaua, mille kõrgus on liiga kõrge ja sinu laps ei saa selle taga mugavalt istuda kaotab see investeering oma eesmärgi. Selle asemel võiksid valida sahtliga laua, mis sobib sinu lapse kasvule ja mida saad kasutada panipaigana kui tood koju uue õppelaua, mis sobib sinu lapsele paremini mõne aasta pärast.

Arvesta ka oma lapse arvamust

Pea meeles, et sa ei osta mööblit ainult lastetuppa. Sa lood maailma, kus lapsed veedavad palju oma aega. Lastel on oma arusaamad sellest, millisena nad tahavad oma maailma näha. Kui sinu lapsed ei ole liiga väikesed, et oma seisukohti avaldada, on hea mõte küsida nende arvamust. Loomulikult ei pea sa kõiki selliseid soove järgima, eriti kui need pole teostatavad või on irratsionaalsed. Kuid võiksid kaaluda ühte või kahte ideed, nagu tooli värv või lapse voodi kujundus. Nii tunneb laps end toas paremini ja armastab seal aega veeta.