Informacija
Tootekataloog

MP3/MP4 mängijad

MP3/MP4 mängijad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu SENCOR, Aiwa, Setty, RoGer, Muse kaupa. Hinnad algavad 13,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 13 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Maht: välkmälu või kõvaketas?

Kuigi tänapäeval on saadaval väga vähe mudeleid- pakuvad kõvakettapõhised mängijad suurimat salvestusmahtu. Need on ideaalsed, kui soovite kogu meediat taskus kanda või kui soovite, et teie pleier toimiks välise kõvakettana. Need sobivad suurepäraselt ka audiofiilidele, kes eelistavad kuulata Apple Lossless või tihendamata WAV-faile, mis dubleerivad täpselt seda, mida kuulete heli-CD-lt.

Enamik inimesi ei vaja siiski nii palju salvestusruumi ja kõvakettamängijatel on tõsine puudus: need on palju hapramad kui nende välkmälu põhised kolleegid. Kuigi Apple pakub endiselt iPodi sarja kõvaketaste ja välkmäludega, on enamik teisi ettevõtteid kõvakettaseadmetest täielikult loobunud. Suurimad saadaolevad suuremate kaubamärkide flash-mängijad pakuvad praegu 64 GB sisseehitatud salvestusruumi ja on sellised olnud paar aastat, kuid kui need jõuavad 128 GB-ni, tapab see kõvakettamängija tõenäoliselt täielikult. Õnneks integreerivad paljud (mitte Apple'i) mängijad teie salvestusruumi laiendamiseks SD-kaardi pesa.

Asi ei ole selles, kui palju muusikat või videoid saate kaasa võtta, vaid tegeliku seadme enda kandmises. Milleks sa seda kasutama hakkad? Kui soovite oma mängijaga treenida, on kõige parem otsida väiksem mudel, mille saate käe külge kinnitada või särgi külge kinnitada. Samuti soovite ilmselt vastupidavamat mängijat, millega koos treenida.

Ka juhtnupud on olulised: kas soovite oma seadmesse muusikat panna ja lihtsalt kuulata? Pisike iPod shuffle ajab asja ära, pakkudes minimaalseid füüsilisi juhtnuppe ja ilma ekraanita. Või soovite näha, mis lugu mängib ja visuaalselt kasutajaliideses ringi liikuda? Siis on vaja ekraaniga pleierit.

Ekraani suurus, eraldusvõime ja failitugi

Kui soovite näha oma albumikujundust, vaadata filme või telesaateid või oma fotosid, peaksite otsima suure ja kõrge eraldusvõimega ekraaniga PMP-d. Praegu ei saa te uusima iPod touchi üliteravast 4-tollisest 1136 x 640 pikslilisest Retina-ekraanist üle, kuid see pole ainus bluetooth mängija. 

Kui teil on palju kaitstud sisu (olgu see heli või video), peate veenduma, et teie failitüübid töötavad teie valitud pleieriga. Kui valite iPodi, pole teil palju valikuvõimalusi, kuid on ka ühiseid failivorminguid, mõned "jagamis" saidid, mida ei esitata kõigis seadmetes (nt Xvid)  video või audiofiilide lemmik, FLAC. Kui arvate, et laadite seadmesse FLAC-faile, peaksite esmalt veenduma, et teie seade seda tegelikult toetab. (iPodid ei toeta FLAC-i, seega peate kasutama mõnda teist pleierit või teisendama failid esmalt sellise programmiga nagu XLD.)

Mis on MP4?

MP4 on MPEG-4 failivormingu eriline osa heli ja video pakkimise ja lahtipakkimise jaoks. MP4 on konteiner, mis võimaldab transportimiseks ja taasesitamiseks kodeerida erinevaid digitaalseid andmevooge. MP4 teeb nii populaarseks see, et seda kasutatakse peamiselt H.264/AVC (Advanced Video Coding) koodeki kandmiseks (algoritm, mis tegelikult töötleb algse suure failimahuga meediumi väikeseks paketiks, mis võib anda väga kõrge kvaliteedi vajadusel väga madalad bitikiirused).

Erinevaid MP4 mängijaid on päris palju müügis. Kõik suuremad ja isegi enamik väiksemaid meediumipleieri tarkvara arendajaid pakuvad MP4-funktsiooni. Millise valida, sõltub sellest, kui ulatuslik on nende MP4 tugi ja kui hästi toode töötab. Kõige tähtsam on taasesituse kvaliteet. Esiteks sõltub see sisendallikast, mängija töövõimest, seejärel teie subjekti arvamusest piltide ja heli kohta. Muud kaalutlused mis tahes videopleieri valimisel on järgmised:

- Kasutajaliidese funktsioonid

- Vaata ja tunne

- Töövoog

- Esitusloendite meediahaldus

- DVD-de kõrvetamine

- Kerge – avaldab CPU-le ja RAM-ile vähem pinget

- Graafikaprotsessori kiirendus

- Subtiitrid ja metaandmed

- Pistikprogrammid laiendatavuse tagamiseks

- Video ja heli täiustused eelistuste kaudu