Informacija
Tootekataloog

Multifunktsionaalsed printerid

Multifunktsionaalsed printerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Epson, Canon, PANTUM, Brother, HP kaupa. Hinnad algavad 33,09 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 100 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Multifunktsionaalsed printerid

Multifunktsionaalne printer on seade, mis koondab printeri, koopiamasina, skänneri ja/või faksi funktsioonid ühte masinasse. Multifunktsionaalsed printerid on tavaline valik väiksema eelarvega ettevõtetele, kes soovivad varasid koondada, kulusid vähendada ja töövoogu parandada.

Teadliku otsuse tegemiseks, milline multifunktsionaalne printer teile sobib, peate esitama õiged küsimused. Siin on mitu asja, mida peate teadma enne multifunktsionaalse printeri ostmist.

Nõudmised

Tunnistage, mida teie ja teie lõppkasutajad multifunktsionaalselt printerilt nõuavad. Kuidas soovite kasutada multifunktsionaalset printerit peale printimise ja kopeerimise, et aidata dokumente hallata, paberit säästa, töövoogu sujuvamaks muuta, pilve skannida, kaugtöötada ja nii edasi? Mitu kopeerimis-, printimis-, faksi-, skännimis- ja meilitööd te iga päev lõpetate? Kui palju inimesi hakkab seadet korraga kasutama? Kas vajate seda, et see oleks värvivõimeline? Juhtmeta? Kas on võimalik osta nii mobiilse kui ka pilveühenduse? Mõelda tuleb mõnele sellisele nõudele, et printerit oleks kergem valida.

Uurige, kui lihtne on olemasoleva võrguga liituda

Mõelge, kui lihtne on multifunktsionaalse printerisüsteemi integreerimine olemasoleva võrguga. Kas seda on lihtne seadistada? Kas algkoolitus on vajalik? Kas kaasas on tarkvara või abistajad, mis teid installimisel, tõrkeotsingul ja uuendamisel aitavad?

Kaaluge juhtmevaba või WiFi multifunktsionaalse printeri ostmist, kui teie töörühmal on vaja printida paljudest hajutatud seadmetest (nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid jne) ühte mugavalt ligipääsetavasse kohta. WiFi multifunktsionaalsed printerid ühenduvad võrku ilma juhtmega või kaabliga ühenduseta. See võimaldab hõlpsat mobiilset printimist, ilma et peaksite kartma inetute juhtmete otsa komistamise pärast. WiFi printer võib olla parim ost teie ettevõte jaoks.

Kuidas printerit kasutada

Leidke lihtsalt kasutatav multifunktsionaalne printer, et vältida kitsaskohti ja kulukaid töötajate seisakuid. Otsige kasutajaliideseid, mida on lihtne kasutada, mille koolitusvajadus on madal ja mis pakuvad hõlpsat juurdepääsu võrgutoele ja dokumentatsioonile. Kui vajate abi, veenduge, et toode on kaetud tootja pakutava teeninduse ja toega.

Uusima põlvkonna multifunktsionaalsetel printeritel on tahvelarvutitaolised liidesed, mis muudavad nende kasutamise erakordselt lihtsaks. Need võimaldavad teil nendega suhelda samal viisil kui nutitelefoni või tahvelarvutiga. Saate puudutada, pühkida, pigistada ja kerida täpselt samamoodi nagu nutitelefonis või tahvelarvutis. Tänu liidesesse lisatud rakendustele saate oma kohandatud töövoogude jaoks tööriistu lisada, kustutada või vahetada.

Mobiil- ja pilveühendusega multifunktsionaalsed printerid muudavad töötamise lihtsaks peaaegu kõikjal. Nendes printerites pakuvad rakendused kiiret võimalust liikvel olles dokumente alla laadida, jagada, printida, skannida, levitada ja isegi tõlkida. Selliseid mudeleid leidub populaarsetel tootjatel nago Epson, Canon või HP.

Teage selle multitasking võimet

Otsige multifunktsionaalset printerit, mis on tõeliselt multifunktsionaalne. Kas kasutajad pääsevad juurde igale vajalikule funktsioonile, isegi kui teised funktsioonid on juba kasutusel? Pidage meeles, et mõned tooted nagu kõik-ühes, pakuvad mitut funktsiooni ühes seadmes, kuid ei pruugi korraga mitut ülesannet täita. Kui nad ei suuda korraga pakkuda kõiki multifunktsionaalse printeri funktsioone, võib kitsaskohtade tõttu tekkida seisakuid.

Kas see tagab teile vajaliku turvalisuse ja konfidentsiaalsuse?

Kas seade pakub teie ettevõttele sobivat turvalisuse taset? Kas see on skaleeritav, et pakkuda suuremat turvalisust, kui teie vajadused muutuvad?

Märkimata ei saa jätta, etmultifunktsionaalsed võivad printerid olla andmerikkumiste või pahatahtlike rünnakute jaoks haavatavad sisenemispunktid. Parim viis oma andmete turvalisuse tagamiseks on valida multifunktsionaalsed printerid, mis ületavad tööstusharu standardeid sissetungitõrje, seadmete tuvastamise ja andmete krüptimise osas. Otsige ka multifunktsionaalsete printerite tootjaid, kes teevad koostööd infotehnoloogia turvaekspertidega nagu McAfee ja Cisco.