Informacija
Tootekataloog

Multikeetjad

Multikeetjad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Tefal, brock, Caso, Gastroback, Adler kaupa. Hinnad algavad 10,19 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 90 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Multikeetjad

Lühidalt öeldes on multikeetja hea alternatiiv tavalisele keetmisele. Saate muretult valmistada maitsvat riisi või muid keetmist vajavaid tootjaid. Võrreldes tavalise keetmisega on kogu protsess kiirem ning paremini kontrollitav. Valikus on palju erinevaid variante ning viimasel ajal on järjest rohkem populaarsust koguma SousVide tüüpi küpsetamine. Vaieldamatult on üks kõige populaarsemaid tootjaid Redmond, kes on endale nime teinud just kvaliteedi ja vastupidavuse taustal. Paljud kliendid on öelnud, et sõltumata mudelist on antud tootja seade parim. Sõltuvalt enda vajadustest saate ka teie valida omale sobiva toote ning juba peatselt nautida kiiret ja lihtsat seadet.

Populaarsed tootjad

Vaieldamatult on kogu tehnika sektoris üks kõige populaarsemaid tootjaid Philips, kelle tooted on vastupidavad ja kvaliteetsed. Küll tuleb arvestada sellega, et nende tooted on pisut kallimad, kui vähem tuntud kaubamärkide tooted. Sellest hoolimata oleme märganud, et müük on näitamas tugevat tõusutrendi ning inimesed hindavad järjest rohkem kvaliteeti. Kui soovite pisut soodsamat alternatiivi, siis sobivad teie jaoks hästi ka Severin kaubamärgi tooted või hoopis Sencor tooted. Mõlemad eelnevalt mainitud tootjad on ennast aastate jooksul tõestanud ning julgeme väita, et kvaliteet on hea. Kindlasti tasub mainimist ka Bosch, kelle tooted on praktiliselt alati väga kõrge kvaliteediga ning valmistatud heast materjalist. Järjest enam populaarsust koguvad ka Caso ja Mesko kaubamärkide tooted, kuna nende tooted on mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

Miks eelistada multikeetjat tavalisele keetmisele?

Esimene ja kõige lihtsam põhjus peitub selle lihtsuses ja multifunktsionaalsuses. Sõltuvalt tootest on sellel palju erinevaid funktsioone, mis võimaldavad teil ilma suurema vaevata keeta näiteks riisi täpselt selliseks nagu ta peab olema. Tavalise potiga keetes on alati oht, et keedate seda üle ja lõpus on tulemus vaid rahuldav. Oleme veendunud, et soovite valmistada toitu, mis on alati maitsev. Lühidalt võib öelda, et tegemist on köögikombain tüüpi tootega, kuna funktsionaalsus ja praktilisus on tõesti väga mitmekülgsed. Sellest tulenevalt on ka nimeks multikeetja. Oma suuruselt on ta küllaltki väike ning mahub ideaalselt teie köögis tasapinnale või miks ka mitte keset söögilauda. Samuti on meie tootevalikus olemas konvektsioonahi, mis küpsetab teie toitu ühtlaselt ning tulemusena saate näiteks põhjalikult küpsetatud juurviljad. Kindlasti on valikuid palju, ning saate juba ise katsetada, mida seal kõige parem valmistada on.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna meie veebipoest on äärmiselt lai valik erinevaid tooteid, siis tekib tihti klientidel toodete kohta küsimusi. Soovime enda kliente igakülgselt aidata toodete valimisel ning anname alati tagasisidet erinevate toodete kohta. Oleme kokku kogunud erinevad küsimused, mis inimestel on tekkinud multikeetjate kohta.

·         Kas saan seda toodet kasutada riisi keetmiseks?

Jah, peamiselt ongi see mõeldud just riisi keetmiseks ning erinevatel mudelitel on ka palju funktsioone. Parima tulemuse saamiseks peate ise katsetama, millist programmi kasutada, kuna konkreetselt riisi puhul on ka tooraine puhul palju erinevusi.

·         Millist multikeetjat valida?

Esmalt peab lähtuma enda vajadustest. Kui soovite multifunktsionaalset keetjat, siis tasub seda ka jälgida toote valikul. Kindlasti ei tohiks ära unustada ka toote suurust ning kuju. Mõistlik on valida endale toode, mis sobib kokku ülejäänud köögis paikneva tehnikaga.

·         Kuidas multikeetjat puhastada?

Peale kasutamist tuleks anum pesta sooja veega ning vajadusel kasutada ka nuustikut. Kindlasti soovitame anum peale igat kasutust ära pesta, kuna vastasel juhul võib sinna koguneda mustus, mis annab järgmisel kasutusel maitset.