Informacija
Tootekataloog

Muruniidukid

Muruniidukid

Muruniidukid on hädavajalik komplekt õue ja muru hooldamisel. Kas soovite lihtsalt hoida oma muru võsastunud metsniiduna või tahate korralikku ja hoolitsetud muru, on mitmeid asju, mida peate enne ostu sooritamist kaaluma. Erinevate muruniidukite tüüpide ja teie õue, eelarve ja spetsifikatsioonide jaoks kõige sobivama tüübi kohta lisateabe saamiseks lugege meie põhjalikku loendit kõigist saadaolevatest muruniidukite tüüpidest. Olenemata teie eelistustest leiate selle ja palju muud siit BigBoxist!

Robot

Robotniidukid töötavad samamoodi nagu robottolmuimejad, mis puhastavad ilma omanikupoolse sekkumiseta, kuid robotniidukid hoolitsevad teie muru eest. Nad liiguvad mööda piiritraadiga tähistatud ala.

Mõned mudelid suudavad hooldada 5000-ruutmeetriseid või suuremaid krunte, mistõttu sobivad need hästi kõigile, kellel on palju pinnast. Need meeldivad ka kõigile, kes soovivad muretult oma aeda kena ja korras hoida ning vähem võimekatele aednikele, kellel võib raske niidukit lükata. Leidke BigBoxist ainult parim valik robotmuruniidukeid!

Trimmerid

Trimmerid töötavad sarnaselt silindermuruniidukitega, nendel on niiduki esiosas vertikaalselt pöörlevad silindrilised terad, mis lõikavad vastu fikseeritud tera. Need võtavad muru terade vahele ja niidavad selle ära, toimides samamoodi nagu kääridega. Silindrilise niiduki vertikaalsete lõiketerade arv võib ulatuda kolmest kuni kaheteistkümneni, kusjuures suurem terade arv annab tavaliselt märku täpsemast lõikest. 

Need on mõeldud kasutamiseks tasastel muruplatsidel ja ei tule eriti hästi toime ebaühtlaste või karedate pindadega. Need annavad korraliku lõike, mis sobib eriti hästi murule kindlate triipude loomiseks, kui just sellist välimust soovite saavutada. Need sobivad kõige paremini pehme muru jaoks, kuna nad ei talu hästi jämedat rohtu. Neil on ka raskusi pika muru niitmisega, nii et kui valite silindrilise niiduki, peate niitmist jätkama ja regulaarselt niitma, kuna niiduk ei tööta hästi võsastunud muru korral.

Vaadake mõnda BigBoxis saadaolevat trimmerit ja valige see, mis teie aeda kõige paremini sobib!

Lükatavad muruniidukid

Lükatavad niidukid nagu nimigi ütleb nõuavad, et kasutaja lükkaks masina käsitsi üle muru. Mootor pöörab terasid, kuid ratta tegevus on kõik teie enda teha. Need niidukid on populaarsed, kuna need on tavaliselt kõige odavamad, samuti kerged ja hõlpsasti käsitsetavad. Niiduk pakub head manööverdusvõimet, võimaldades kasutajal suunata täpselt sinna, kuhu see läheb, juhtida mööda takistusi ja kurve ning isegi tagurdada. Asjaolu, et see on kerge, võib olla kasulik, kui peate tõstma niiduki haagisele või veoautole või kui peate seda trepist üles ja alla kandma.

Need niidukid nõuavad füüsilist pingutust, mis on suurepärane, kui soovite oma ajakavasse lisatreeningut lisada, kuid see ei pruugi olla kasulik terviseprobleemidega inimestele või kõigile, kes ei taha end higistada. Tuleb märkida, et lükatavad niidukid sobivad kõige paremini tasasel murul, kuna selle mäest üles lükkamine võib olla väga töömahukas nagu ka mäest alla lükkamine! Need sobivad kõige paremini väikestesse aedadesse oma iseloomu tõttu ja on ilmselt kõige lihtsamad muruniidukid, mida saada on. Kõigile, kes muretsevad muruniitmise keskkonnamõju pärast, on lükatavad niidukid parim valik, kuna need ei tekita heitmeid. Samuti ei tekita need mürasaastet nagu mootoriga muruniidukid.

Iseliikuvad

BigBoxist leiate mitut tüüpi muruniidukeid, mis sobivad igat tüüpi ostjatele. Üks populaarsemaid on aga iseliikuv muruniiduk. Need pakuvad uskumatut funktsionaalsust ilma palju keerulist tehnoloogiat lisamata.

Need liiguvad kasutaja poolt näidatud suunas, kattes hõlpsalt ka kõige suuremad aiad ning säästavad palju aega ja raha. Vaata ise meie sortimenti ja vali oma lemmik iseliikuv muruniiduk juba täna!