Informacija
Tootekataloog

Muruniidukid

Muruniidukid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Makita, Gardena, No-Name, Bosch, Greenworks kaupa. Hinnad algavad 18,35 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 467 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Muruniidukid

Kui soovite lopsakat rohelist muru, peate selle eest hoolitsema ja üks parimaid viise selleks on muru niitmine või regulaarne niitmine. Lõppkokkuvõttes niidab teie hoovis muru igasugune muruniiduk, kuid kui teil on väike murulapp, ei saa te kasutada järelveetavat traktori niidukit ega jäljelõikurit.

Rullniidukit või käsiajamiga lükatavat niidukit ei saa kasutada suurematel golfiväljakutel. Vaja on midagi tugevamat või raskemat. Seetõttu on muruniidukeid mitut sorti ja erinevad aspektid mõjutavad seda, millist tüüpi muruniidukit peaksite oma hoovis kasutama.

BigBoxist leiate kõik kõige olulisemad muruniidukid ja palju muud! Kuigi paljud aiatööriistad võivad alguses tunduda kallid, saate kiiresti teada, et on olemas mudeleid, mis sobivad iga eelarve ja eelistustega ilma probleemideta.

Makita 

Makita muruniidukid sobivad professionaalsetele või koduaednikele ning saadaval on erinevat tüüpi kütusetüüpide ja lõikepikkustega vastavalt teie vajadustele. Erinevad kergesti reguleeritavad lõikekõrgused võimaldavad teil lõike vastavalt oma vajadustele kohandada ning valida on kas lükkamine või iseliikumine. 

Makita niidukid pakuvad suurepärast niitmist selge vaateväljaga, samuti alternatiive, mis ei tekita müra, ei vaja kruntimist ega lämbumist ning eraldavad puhtaid heitgaase. Ratastel on vastupidavuse suurendamiseks sisseehitatud kuullaagrid ning suuremad tagarattad muudavad manööverdamise konarlikul maastikul lihtsamaks.

Bosch

Teine suurepärane muruniidukite ja aiatööriistade tootja – Bosch – on endale juba ammu nime teinud. Need pakuvad ainult parimat hinna ja kvaliteedi suhet ja vastavad igale asjatundlikkuse tasemele, nii et olenemata sellest, kas olete täiesti algaja või kogenud aednik – Bosch on teie jaoks parim universaalne tööriist.

Tutvuge BigBoxis saadaoleva laia valiku Boschi muruniidukitega ja võtke oma aed kontrolli alla juba täna!

Trimmer

Trimmerid, mis töötavad nagu lükatavad niidukid on need, mis on käsimootoriga niidukid. Kuigi neil on mootor, annab see teradele jõu ja ei anna tõukejõudu. Vastupidiselt elektri-, aku- või gaasimootoriga niidukile, kus hoogu annab mootor ja kasutaja pakub lihtsalt suunajuhiseid, genereerib kasutaja hoogu lihasjõuga. 

Need on kõige vaiksemad, keskkonnasõbralikumad ja kõige odavamad niidukid. Neid on ka kõige raskem kasutada, kuna neil on vaja märkimisväärset lihasmassi ja energiat. Nad töötavad hästi väikestel muruplatsidel.

Bensiin 

Gaasimootoriga muruniidukite mootorid töötavad bensiiniga. Neid ei piira kaabel ja seetõttu sobivad need suurepäraselt suurte alade niitmiseks, kuhu juhtmega niiduk ei ulatu. Need on võimsamad kui elektrilised niidukid ja niidavad muru kiiremini, mille tulemuseks on lühem niitmisaeg. 

Nende võimsus tähendab, et need sobivad hõlpsalt isegi tiheda, paksu või kõrge rohu niitmiseks. Gaasimootoriga niidukeid on lihtne juhtida ja takistustest mööda manööverdada. Kasutamise osas on üks suurimaid erinevusi, mida bensiininiidukiga töötades märkate, et see on palju raskem ja suurem.

Avastage BigBoxi parim bensiinmuruniidukite valik ja avastage oma aed uuesti juba täna!

Robotniiduk

Need sobivad ideaalselt majaomanikele ja ärihoonetele või kinnistutele, kes soovivad muru niitmiseks lihtsalt seadistada ja unustada. See võib tunduda liiga hea, et tõsi olla, kuid need masinad on tõesti olemas ja BigBoxis leiate mõned parimad. Robotniidukid võimaldavad teil oma muru pügada ilma seal viibimata ja ilma kedagi teie eest tegemata.

See on masin, mille saate osta, paigaldada selle ise või lasta selle enda jaoks paigaldada ja see niidab teie muru iga päev vastavalt teie muru niitmise ajakavale.

Tavaliselt on nendega kaasas mobiilirakendused, mida saate kasutada muru niitmise ajastamiseks isegi teie puudumisel.

Kõik need, mida oleme näinud, töötavad akuga ja laadivad end automaatselt ilma teie sekkumiseta.

Elektriline

Need juhtmega niidukid saavad elektritoite niiduki külge kinnitatud kaabli kaudu. Need on tohutult populaarsed ja moodustavad enamiku igal aastal ostetud muruniidukitest, mis on eriti levinud väikestes ja keskmise suurusega hoovides. Nende populaarsus on tingitud nende paljudest eelistest. Need on kerged, seetõttu on neid lihtne käsitseda ja manööverdada. 

Need on väiksemad kui bensiinimootoriga niidukid, mistõttu on neid lihtsam hoiustada, kui neid ei kasutata. Neid ei pea kunagi laadima nagu akutoitega niidukeid ja neil ei saa bensiinipaak tühjaks. See tähendab, et seni, kuni teil on elektrienergiat, saate neid niidukeid kasutada millal iganes soovite, pakkudes kasutajale ülimat mugavust. Elektrilisi niidukeid on lihtne kasutada ja need annavad häid ja ühtlaseid tulemusi.

Akuga

Akutoitel niidukid kasutavad akut, tavaliselt liitiumioonakut, mis on kerge ja kauakestev. Need niidukid annavad kasutajale kõik elektrilise niiduki eelised, ilma kaabli pikkust piiramata. Kuna need niidukid ei ole vooluallikaga seotud, sobivad need hästi igas suuruses aedadesse. Need kipuvad olema veidi raskemad kui elektriline niiduk, kuid palju kergemad kui bensiinimootoriga niiduk. Need niidukid pakuvad suurepärast mugavust, kuid see on kulukas. Vaadake neid ja paljusid teisi häid muruniidukeid otse BigBoxist ja valige endale sobiv juba täna!