Informacija
Tootekataloog

Muu köögitehnika

Muu köögitehnika

Kuna inimesed veedavad köögis väga palju aega, siis on tootjad turule toonud ka väga palju erinevaid tooteid. Mõned tooted ei sobi suurtesse kategooriatesse ning sellel põhjusel on need liigitatud kui muu köögitehnika. Valikus on palju erinevaid tooteid mitmeteks otstarveteks. Soovime muuta enda klientide köögis viibimise võimalikult mugavaks ja lihtsaks ning see on ka põhjus, miks hoiame nii laia valikut. Köögitarvikute müük on järjest tõusnud ning peamiseks põhjuseks on ilmselt suust-suhu liikuv jutt. Kui üks sõbrannadest ostab endale mõne huvitava toote, siis soovivad seda proovida ka teised inimesed. Tooted on tõesti head ning kvaliteetsed ja samuti ei ole probleeme vastupidavusega. Loomulikult peab tooteid kasutama vastavalt juhendile, sest muidu võivad need puruneda.

Erinevad tooted

Viimasel ajal on järjest rohkem populaarsust kogunud puuviljakuivatid, mis oma olemuselt on äärmiselt lihtsad. Asetage puuviljad lahtilõigatult restile ning aktiveerige masin. Peale teatud aega on teie puuviljad kuivatatud ning saate neid kasutada vahepalana töö juures või hoopis koogi kaunistamiseks. Valikuid on palju ning soovitame kõigil ise hoogsalt katsetama asuda. Samuti säilitavad kuivatatud tooted paremini ning nende hoiustamine on oluliselt lihtsam. Lisaks on saadaval ka vaakummasinad ja köögikaalud. Parim viis maitsva roa valmistamiseks on loomulikult korrektsed kogused. Kui retseptis on kirjas teatud kogus mõnda ainet, siis köögikaaluga saate selle kiirelt ja lihtsalt välja kaaluda. Võite kaalu kasutada ka erinevate muude asjade kaalumiseks, kuid kindlasti ei tohiks ületada etteantud piiri. Sellisel juhul võite kaalu rikkuda, ning täpsus ei ole enam paigas. Kahjuks tuleb sellises olukorras uuesti tutvuda meie laia tootevalikuga ning valida endale uus toode. Valides toodet, tasuks jälgida, et see sobiks kokku ka teie teiste köögis asetsevate toodetega.

Huvitavad leiud

Kui olete lapsevanem, siis kindlasti on olnud teil lastega vaidlusi magusate jookide joomise osas. Olgu selleks siis limonaad või mõni muu mulliga jook – nüüd on selleks olemas tervislik alternatiiv. Gaseeritud jookide valmistamise seadmed aitavad tavalisele veele lisada mulli ning maitseks võite panna mõnda naturaalset mahla. Lapsed on õnnelikud, et saavad juua mulliga vett ning vanemad saavad olla kindlad joogi koostises. Täpselt sama kehtib ka täiskasvanud inimeste kohta, kes kipuvad kohati liiga palju magusaid jooke jooma. Paljude jaoks on olnud alternatiiviks mullivesi koos sidruniga. Antud jook võtab ära joogijanu ning ei sisalda praktiliselt üldse suhkrut. Tavalises limonaadis on näiteks 100ml kohta ligemale 10 grammi suhkrut, mis on liiga palju. Seadme hooldamine on äärmiselt lihtne ning peate aeg-ajalt vahetama vaid gaasi. Kindlasti tasub kasutada gaseerimiseks ainult tavalist vett, sest vastasel juhul võivad bakterid kasvama hakata ning ummistada kanali.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna tegemist on kategooriaga, mis sisaldab endas palju huvitavaid tooteid, siis on klientidel palju erinevaid küsimusi millele nad otsivad vastust. Oleme kogunud kõige huvitavamad küsimused koos vastustega ning soovime neid ka teiega jagada.

·         Miks peaksin koju ostma puuviljakuivatid?

Saate kiirelt ja lihtsalt oma puuviljad kuivatada ning see on parim viis nende pikemaks säilitamiseks.

·         Kui suur on gaseeritud jookide valmistamise seadmed?

Täpsed mõõdud leiate toodete juurest, kuid üldiselt on tegemist küllaltki väikese seadmega, mis mahub kapi servale ilusti ära.

·         Kui täpsed on köögikaalud?

Köögikaalud on üldiselt grammi täpsusega ehk kodusteks toiminguteks on see piisavalt täpne. Täpsema vahemiku leiate iga toote juurest eraldi.