Informacija
Tootekataloog

Arvutitarvikud

Arvuti tööks on vaja erinevat tarkvara ja ka erinevaid arvutitarvikuid, mis võimaldavad seadmetel paremini ja pikemalt tööd teha. Arvutitarvikute alla kuuluvad erinevad kaablid, juhtmed, pikendusjuhtmed, kinnitusvahendid, mälukaardid, kotid, ventilaatorid ja palju muud. Igal arvutitarvikul on oma otstarve ning aitab tagada kas parema arvuti töö või ühendada ka arvuti erinevate seadmetega. Tarvikute hulka kuuluvad ka erinevad ekraani ja arvuti puhastajad, et arvuti oleks kenasti puhas ning tolmuvaba. Arvutitarvikuid toodavad väga paljud elektroonikafirmad nagu näiteks Lenovo, Trust, Dell, Apple ja paljud teised.

Kaablid

Kaableid kasutatakse mitme võrgu või seadme vahel ühenduse loomiseks ning müügil on lühemaid ja pikemaid interneti kaableid. Lisaks on ka HDMI kaablid, mis on mõeldud väga hea kvaliteediga heli ja video edastamiseks ning HDMI kaableid saab kasutada väga paljudes erinevates seadmetes, kuna need on universaalsed. Kaablit valides peaks arvestama sellega, et see jääb seina väga pikaks ajaks ning kaabel peaks olema väga vastupidav ja kvaliteetne. Kaabel peaks ka olema piisavalt pikk, et see ulatuks ühest seadmest teise ning ei jääks häirima. Lühemad kaablid sobivad hästi neile, kellel on seadmed üksteisele piisavalt lähedal, et pole vaja pikka kaablit. Pikemad interneti kaablid oleks hea valik neile, kellel on vaja ühendada oma seadmed, mis asuvad näiteks erinevates tubades. Näiteks Samsung Invisible Connection 15 meetrine kaabel on piisavalt pikk, et saaks kaabli kenasti ühest toast teise viia. Kaablite valik on väga suur ning kõik leiavad endale õige pikkusega toote.

HDMI kaablid

HDMI kaablid on üks enim tuntud kaabli tüüpe, mis võimaldab parimat heli ja video edastada ühest seadmest teise. HDMI kaableid kasutatavad nii ettevõtted kui ka kodud ning seda on väga lihtne oma seadmetega ühendada ning HDMI kaabel on ka väga universaalne. Kodus kasutatakse HDMI kaableid enamasti arvuti teleriga ühendamiseks, et saaks vaadata filme ja saateid suuremalt ekraanilt. HDMI kaablit võib kasutada nutitelefonid, laua- ja sülearvutid, HD ja Ultra HD telerid, mängukonsoolid ja paljud teised seadmed. HDMI kaableid on enamasti kasutusel kas 2.0 või uuema 2.1 versiooniga, mis tuli kasutusele aastal 2020 ning on praegu parim HDMI kaabli versioon. Vanemaid versioone kasutatakse enamasti kodudes, kus pole vaja kasutada uuemat kaablit. HDMI kaableid on ka väga erineva pikkusega ning neid saab ka vajadusel pikendada. HDMI kaablid on väga hea valik kõigile, kes tahavad ühendada oma seadmeid ning tagada nende vahel väga hea heli ja video ühendus. 

Muud arvutitarvikud

Lisaks internetikaablitele, juhtmetele ja HDMI kaablitele on müügil väga palju erinevaid arvutitarvikuid mis muudavad ka elu lihtsamaks ja mugavamaks. Sülearvutitele on müügil jahutusalused, mis aitavad arvuti jahutamisele kaasa ning ei lase arvutil üle kuumeneda. Arvutialused on väga erineva suuruse ja kujuga, et saaks valida endale kõige mugavama. Lisaks on ka erinevaid ventilaatoreid, mis on mõeldud lauaarvutitele ning nende abil saab ka oma arvuti disaini muuta vastavalt oma soovile. Peale selle on ka väga palju USB adaptereid ja porte, pliiatseid ja puhastusvahendeid. Arvutitele müüakse ka ekraanikilesid, mis aitavad tagada privaatsuse. Kõik arvutitarvikud on just selle jaoks, et tagada parim kasutamiselamus ning tagada ka seadmetele pikem eluiga. Arvutitarvikute seast leiavad kõik endale vajalikud tarvikud, et tagada parim internetiühendus kaabliga või valida oma sülearvutile mõnus jahutusalus.